Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Ladna bryczka, sluszny silniki i naped Ze niby jak? Na drugim gazie? ps. Zrobiles juz duzy przeglad i diagnostyke?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuwa... PiS albo PKW wylaczyli GG
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Niestety zwykle, bez postojowek to nie da sie jezdzic, ciagly erro na FISie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TechnoViking http://my.break.com/content/view.aspx?ContentID=373200
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja musze sobie skolowac jakies zimowe laczki na moje 17".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To na zimowym, czy na letnim prezentacja?
-
Spociki w Kielcach
Moze ma ktos ochote na spota w Kielcach w niedziele do poludnia?
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
Nawet dobrze, ze odkopales ten watek. Mialem xenony - nie parowaly. Kupilem bixenony - paruja niestety (po deszczu, po nocy, po umyciu, caly czas qwa). Gdzie jest ten odpowietrznik w lampie, o ktoryms ktos pisal wyzej? Planuje wysuszyc lampy i dekle z przetwornicami dokrecic srubami (lukaszr twierdzi, ze sa takie otwory).
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
..i buty zaslaniajace krzywe nogi
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Mialem na mysli PARTIE jako ogol = ludzie wizerunek poglady. Jakas czesc programu tez jest zawsze realna.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Fura mega szpas i kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky, woze w schowku dla Ciebie tego Losta S03, wiec wpadnij na spota w koncu
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Cos planujesz? Zmanipulowalem Ci lekko wypowiedz
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
W Warszawie nie mieszkasz, wiec na pewno nie mozesz na niego zaglosowac. Poza tym glosuje sie na partie, na jej program, a osoby na liscie to tylko dodatki do tego wyboru.
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Teraz to pojechales stary konkretnie Kazdy ma prawo wyboru.
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Jakie znowu LPR? Ja slyszalem, ze babciom zabiera sie kapcie, beda glosowac na Bosaka
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Niby tak, ale mysle, ze ten jeden wyjatek mozna zrobic. Niech tylko pre albo hugo usuna ten temat, to znajdziemy jakies teczki na nich
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
PO (!)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajny spot wyborczy
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
That's fuckin' right. W szczegolnosci na maxa irytujace jest jak stoi czlowiek w sznurze samochodow na "lewo lub prawo skrecie" (skrzyzowanie), a pierwszy lepszy cwaniak jedzie pasem jazdy na wprost i wjezdzajac na krzyzak - kierunek w lewo i skreca. Mimo, ze jestem spokojny i tolerancyjny to takich tylko wykastrowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Towarzystwo z drugiego zdjecia jest z UK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcialbys z nami do szwecji leciec, a nawet na spota nie przyjedziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Swedish Nightclubs Vs UK Nightclubs VS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Współczucia dla hhacka http://axwell.proboards38.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=1159523684&page=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak musi byc. Po co w innym wypadku byloby fabrycznie montowane samopoziomowanie + spryskiwacze? Moim zdaniem ktos wyjal lampy i wcale bym sie nie zdziwil jesli to zrobil polski handlarz.