Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,36309674,98423063,4224500,0,forum.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo... co kocha długo
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
No dobra... ale to bylo lato, teraz mamy prawie zime
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Foltyn w sejmie, GG ma czkawke
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
ykk, jest bixenon.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yea, tydzien temu tez staly
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale z tego co widzialem, to dalej (przy wyjezdzie) jest wiecej miejsca... Jak tam chceta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mysle, ze FW powinno zostac. Przez caly cieply okres niektorzy mieli daleko, teraz beda mieli blizej, ta miejscowka jest sprawdzona, nikt nas nie wyrzuca...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s dosiadl sie poprostu do koryta
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Ja tam dalej obstawiam, ze to efekt niskich temperatur i zimnego silnika po calej nocy, zobaczysz (albo juz zobaczyles) dzis...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdradze mala tajemnice... za kebaba z baraninka da chlopak rade!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi byl, nawet ja go widzialem!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tez siedze zarobiony i bede za tydzien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po tym zdjeciu widac, ze bity, tyl mu cos ucieka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No raczej ma, skoro sa czujniki (i spryski tez). Pytanie tylko czy razem z xenonami nie zniknal modul samopoziomowania...
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Jesli nie chcesz obnizac auta to tylko 17, choc i tak bedize wygladal prawie jak allroad Pogadaj z malikiem, on jezdzil na 17 na seryjnym zawieszeniu, a pozniej wsadzil nowe sprezynki (auto o wiele lepiej wyglada) i twierdzi, ze nie stracil nic na komforcie. Juz sa
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
za***isty!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Smoczyca, krzyniek, Lepiej bedzie chyba w takim ukladzie: Lazienkowski > Armii Ludowej > Wawelska > Raszynska > Towarowa > Kasprzaka > Wolska i po prawej szukasz FW, zjezdzasz na parking na sam dół (tam gdzie komis samochodowy).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tfu, troche mi sie pojebalo, mialem co innego na mysli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Felge dasz do renowacji za 50-100zl i bedzie jak nowka, takze nic nie boj. Dobrze, ze nie ma zadnych wiekszych uszkodzen - takie przerysowane i lekkie powginanie to robota bez szpachli, wiec jest spoko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Opisz dokladniej co i jak.
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
Ja mysle, ze w sedanie tylko opcja nr 1. Poszukaj B6 dzo-dzo, on mial takie felgi i wygladalo fajnie.
-
Jak uzyskać numer IP strony internetowej?
Jesli juz to uzyskasz wylacznie numer IP serwera, na ktorym znajduje sie strona www. START > URUCHOM > CMD ping adres.pl -t
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Wiem co to jest, sam to mam...
-
Wybory 2007
PO+PSL