Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,36309674,98423063,4224500,0,forum.html
  2. Hugo... co kocha długo
  3. No dobra... ale to bylo lato, teraz mamy prawie zime
  4. Foltyn w sejmie, GG ma czkawke
  5. yea, tydzien temu tez staly
  6. Ale z tego co widzialem, to dalej (przy wyjezdzie) jest wiecej miejsca... Jak tam chceta.
  7. Ja mysle, ze FW powinno zostac. Przez caly cieply okres niektorzy mieli daleko, teraz beda mieli blizej, ta miejscowka jest sprawdzona, nikt nas nie wyrzuca...
  8. wit.s dosiadl sie poprostu do koryta
  9. Ja tam dalej obstawiam, ze to efekt niskich temperatur i zimnego silnika po calej nocy, zobaczysz (albo juz zobaczyles) dzis...
  10. Zdradze mala tajemnice... za kebaba z baraninka da chlopak rade!
  11. Norbi byl, nawet ja go widzialem!
  12. Ja tez siedze zarobiony i bede za tydzien
  13. Po tym zdjeciu widac, ze bity, tyl mu cos ucieka
  14. No raczej ma, skoro sa czujniki (i spryski tez). Pytanie tylko czy razem z xenonami nie zniknal modul samopoziomowania...
  15. Jesli nie chcesz obnizac auta to tylko 17, choc i tak bedize wygladal prawie jak allroad Pogadaj z malikiem, on jezdzil na 17 na seryjnym zawieszeniu, a pozniej wsadzil nowe sprezynki (auto o wiele lepiej wyglada) i twierdzi, ze nie stracil nic na komforcie. Juz sa
  16. za***isty!
  17. Smoczyca, krzyniek, Lepiej bedzie chyba w takim ukladzie: Lazienkowski > Armii Ludowej > Wawelska > Raszynska > Towarowa > Kasprzaka > Wolska i po prawej szukasz FW, zjezdzasz na parking na sam dół (tam gdzie komis samochodowy).
  18. Tfu, troche mi sie pojebalo, mialem co innego na mysli
  19. Felge dasz do renowacji za 50-100zl i bedzie jak nowka, takze nic nie boj. Dobrze, ze nie ma zadnych wiekszych uszkodzen - takie przerysowane i lekkie powginanie to robota bez szpachli, wiec jest spoko.
  20. Opisz dokladniej co i jak.
  21. Ja mysle, ze w sedanie tylko opcja nr 1. Poszukaj B6 dzo-dzo, on mial takie felgi i wygladalo fajnie.
  22. Jesli juz to uzyskasz wylacznie numer IP serwera, na ktorym znajduje sie strona www. START > URUCHOM > CMD ping adres.pl -t
  23. Wiem co to jest, sam to mam...
  24. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    PO+PSL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.