Treść opublikowana przez Flyer
-
Gołe panie dają radość - i spamerom, i internautom
Krotka odpowiedz: tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, chodzi o kase
-
konkurs klubowy VT
Materialista
-
a4 b5 moje aut
Na tydzien? Moje stalo u lakiernika 3 dni (2 zderzaki, 2x progi boczne).
-
[ALL B6] Silniczek tylniej wycieraczki
Tak na przyszlosc: nawet jakby Ci wycieraczka stanela (zalanie woda, korozja), to zamiast kupowac nowke w ASO - oddaje sie do regenarcji silniczek za ~150zl.
-
a4 b5 moje aut
IMO czarne szyby wygladaja ladnie, ale na czarnym aucie. Nowe przednie lampki masz wreszcie fajne, ale zrobze chopie cos z tym zderzakiem
-
konkurs klubowy VT
Cos czuje, ze wyjdzie z tego niezly WT, a nie VT
-
konkurs klubowy VT
Mysle, ze np. 8P, B7, C6, Q7 i inne bylyby ciekawsza baza niz stary civic, ale robta jak chceta
-
konkurs klubowy VT
Ja bym proponowal robic takie konkursy na bazie audi (wszystkie modele)... byloby ciekawiej.
-
[B5 AFB] przykazania diesel ?
Do V6 TDI zalecane sa lepszej jakosci paliwa (bp ultimate, v-power i inne) z uwagi wlasnie na delikatna pompe. Na zimnym silniku radze Ci jezdzic do 2000 obrotow i bardzo spokojnie. Nie przeciagaj go do 3000. Jesli dymek jest przy temperaturze bliskiej 0, to ja bym sie nie martwil, ale jesli jest blizej 10 stopni - to tak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale tu spokoj ostatnio, az nie poznaje... Jakas jesienna deprecha chyba wszystkich dorwala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A bylo w koncu? Chiba nie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela, i ile czasu wczoraj jechalas do Kielc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do 22 max, bo zamykaja [br]Dopisany: 30 Październik 2007, 14:35 _________________________________________________Buahahah... to odpisalismy- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Zmieniles żarniki, czy moje tak ladnie swieca?- [B5 2.8 Q] 18" a la RS
Te tylnie lampy wygladaja za***iście przy czarnym kolorze. Szkoda tylko, ze te przednie nie sa "zespolone"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj dawaj na spota, powspominamy Kaletke- [B6 AWX] Chips by ROGAL
adaś, jak sie tym jezdzi po miescie? nie masz problemow z trakcja? moze jakas jazda probna na spocie jutro?- [B6 AWX] Chips by ROGAL
Wykres sympatyczny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem jak okolice Stodoły, ale przy Bruna i blizej Pól to nie widzialem zadnego...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bez przesadyzmu. Postaw samochod gdzies w okolicach Batorego, czy pod SGH i bedzie stal. Mieszkalem tam jakis czas temu i nie bylo zadnych niespodzianek.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Typowa mordownia- [B6 AWX] plany wiosenne
W tym wzorze sa 17 i 18 (tak samo wygladajace). Niestety popularniejsze sa te, co mial do niedawna Keżor - i faktycznie, nie sa najpiekniejsze- [B6 AWX] plany wiosenne
Bierzesz 18, czy 17?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede we wtorek, spokojnie - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.