Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Krotka odpowiedz: tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, chodzi o kase
  2. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Materialista
  3. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na tydzien? Moje stalo u lakiernika 3 dni (2 zderzaki, 2x progi boczne).
  4. Tak na przyszlosc: nawet jakby Ci wycieraczka stanela (zalanie woda, korozja), to zamiast kupowac nowke w ASO - oddaje sie do regenarcji silniczek za ~150zl.
  5. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    IMO czarne szyby wygladaja ladnie, ale na czarnym aucie. Nowe przednie lampki masz wreszcie fajne, ale zrobze chopie cos z tym zderzakiem
  6. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Cos czuje, ze wyjdzie z tego niezly WT, a nie VT
  7. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mysle, ze np. 8P, B7, C6, Q7 i inne bylyby ciekawsza baza niz stary civic, ale robta jak chceta
  8. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym proponowal robic takie konkursy na bazie audi (wszystkie modele)... byloby ciekawiej.
  9. Do V6 TDI zalecane sa lepszej jakosci paliwa (bp ultimate, v-power i inne) z uwagi wlasnie na delikatna pompe. Na zimnym silniku radze Ci jezdzic do 2000 obrotow i bardzo spokojnie. Nie przeciagaj go do 3000. Jesli dymek jest przy temperaturze bliskiej 0, to ja bym sie nie martwil, ale jesli jest blizej 10 stopni - to tak.
  10. Ale tu spokoj ostatnio, az nie poznaje... Jakas jesienna deprecha chyba wszystkich dorwala
  11. A bylo w koncu? Chiba nie...
  12. angela, i ile czasu wczoraj jechalas do Kielc?
  13. Do 22 max, bo zamykaja [br]Dopisany: 30 Październik 2007, 14:35 _________________________________________________Buahahah... to odpisalismy
  14. Zmieniles żarniki, czy moje tak ladnie swieca?
  15. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Te tylnie lampy wygladaja za***iście przy czarnym kolorze. Szkoda tylko, ze te przednie nie sa "zespolone"
  16. Dawaj dawaj na spota, powspominamy Kaletke
  17. adaś, jak sie tym jezdzi po miescie? nie masz problemow z trakcja? moze jakas jazda probna na spocie jutro?
  18. Wykres sympatyczny
  19. Nie wiem jak okolice Stodoły, ale przy Bruna i blizej Pól to nie widzialem zadnego...
  20. Bez przesadyzmu. Postaw samochod gdzies w okolicach Batorego, czy pod SGH i bedzie stal. Mieszkalem tam jakis czas temu i nie bylo zadnych niespodzianek.
  21. Typowa mordownia
  22. W tym wzorze sa 17 i 18 (tak samo wygladajace). Niestety popularniejsze sa te, co mial do niedawna Keżor - i faktycznie, nie sa najpiekniejsze
  23. Bierzesz 18, czy 17?
  24. Bede we wtorek, spokojnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.