Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Szkoda, ze takie festyniarskie
-
[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?
miron, jaka wage masz w papierach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor, Bryke sprzedajesz?
-
Counter Strike 1.6
Spox, ja chetnie wieczorami.
-
Counter Strike 1.6
Grywa sie, grywa.
-
[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?
No dobra, ale 3.0 ma niby do setuchny 6.7 (jesli konie z wiekiem nie uciekly), wiec nie wiem, czy po samym sofcie 1.8T poprawi czas o ponad 2s
-
[B6 BEX] Jakie osiągi w serii i po programie ?
W serii 2.5 jest szybsze, bo w zaleznosci od zrodel ma 8,3-8,6 do 100. Po sofcie zapewne objedziesz 2.5, czy 3.0 - to raczej watpie. Tak, czy siak - takie porownania nie maja sensu, bo kazde auto jest inne, kierownik tez. Sam jestem cholernie ciekaw, jakby wygladalo 3.0 vs 2.5 po sofcie, czyli jakies 215/430. Ale to (jesli sie w ogole uda), po rozrzadzie
-
[B6 AWX] VAS 5052 - weryfikacja przebiegu w B6
alv, a nie probowales nigdy sprawdzac historii auta w jakims ASO? czy jej nie ma?
-
[B6 AWX] Moja ukochana Audiczka A4 1,9 TDI
Nie wiem co tu jest boskiego, zwykle wnetrze ze skorka Poza tym seria
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze mozemy pograc w CS 1.5 - tez jest za***isty i nie ma duzych wymagan.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co masz za lapa? Podaj konfig
-
[A6 C5] Cos skrzypi w tylnym zawieszeniu.
Najczestszy powod dziwnego skrzypienia... Pisalem o tym nie raz na tym forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wlasnie wrzucam CS 1.6 do siebie na serwer i bede udostepnial linka zainteresowanym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 AWX] VAS 5052 - weryfikacja przebiegu w B6
No jestem ciekaw alv tego Twojego przebiegu, podejrzanie niski masz na blacie...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepsza jakas napierdzielanka... Jesli samochodowki, to idealne byloby jakies F1, ale nawet nie wiem, czy jakies jest na rynku. Colin online, czy po sieci jest troche nudny.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zarzucam temat do szerszej dyskusji. Kiedys na spocie padla propozycja od oniaka (jeszcze przed tym, jak KRK zaczal grac - wiec zeby nie bylo, nie xerujemy pomyslow ) zeby pograc czasem w cos online. Ktos chetny? Jakies propozycje?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi dzis 1100, kiepsko sie starasz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Danio: The Sexy Empire http://pl.youtube.com/watch?v=VhKRvhJwPvY- Światła przeciwmgielne
W B6 tez jest, ja mom pstryczek obok wlacznika swiatel- Quattro a jedna para opon bardziej starta niz druga
To sa zimowki z felgami od mojego auta, ktore dostalem w komplecie podczas kupna, wiec nie mial FWD Temat generalnie opanowany. AKP pomoglo. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=67357- Quattro a jedna para opon bardziej starta niz druga
Sluchajta Dostalem od szkopa komplet zimowek na stalowkach "16 - felgi ori audi, wszystkie opony oczywiscie takie same. Niestety jedna para jest wyraznie bardziej starta niz druga o jakis 1mm. Mam dylemat - zakladac, czy nie. Chodzi oczywiscie o zycie napedu i wszechobecne teorie, ze przy Q opony scieraja sie identycznie i takie tez musza byc. Jakie sa Wasze doswiadczenia i co radzicie?- Strefa Śmiechu
Lzy mi polecialy qr** ze smiechu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest klasyk- [A6 C5 ] Moja A6 Avant 2.5TDI z gwintem i na 18" !!!
Ona nie jest przypadkiem na sprzedaz? - [B6 AWX] VAS 5052 - weryfikacja przebiegu w B6