Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Szkoda, ze takie festyniarskie
  2. miron, jaka wage masz w papierach?
  3. Motor, Bryke sprzedajesz?
  4. Spox, ja chetnie wieczorami.
  5. Grywa sie, grywa.
  6. No dobra, ale 3.0 ma niby do setuchny 6.7 (jesli konie z wiekiem nie uciekly), wiec nie wiem, czy po samym sofcie 1.8T poprawi czas o ponad 2s
  7. W serii 2.5 jest szybsze, bo w zaleznosci od zrodel ma 8,3-8,6 do 100. Po sofcie zapewne objedziesz 2.5, czy 3.0 - to raczej watpie. Tak, czy siak - takie porownania nie maja sensu, bo kazde auto jest inne, kierownik tez. Sam jestem cholernie ciekaw, jakby wygladalo 3.0 vs 2.5 po sofcie, czyli jakies 215/430. Ale to (jesli sie w ogole uda), po rozrzadzie
  8. alv, a nie probowales nigdy sprawdzac historii auta w jakims ASO? czy jej nie ma?
  9. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Nie wiem co tu jest boskiego, zwykle wnetrze ze skorka Poza tym seria
  10. Zawsze mozemy pograc w CS 1.5 - tez jest za***isty i nie ma duzych wymagan.
  11. Co masz za lapa? Podaj konfig
  12. Najczestszy powod dziwnego skrzypienia... Pisalem o tym nie raz na tym forum
  13. Ja wlasnie wrzucam CS 1.6 do siebie na serwer i bede udostepnial linka zainteresowanym.
  14. No jestem ciekaw alv tego Twojego przebiegu, podejrzanie niski masz na blacie...
  15. Lepsza jakas napierdzielanka... Jesli samochodowki, to idealne byloby jakies F1, ale nawet nie wiem, czy jakies jest na rynku. Colin online, czy po sieci jest troche nudny.
  16. Zarzucam temat do szerszej dyskusji. Kiedys na spocie padla propozycja od oniaka (jeszcze przed tym, jak KRK zaczal grac - wiec zeby nie bylo, nie xerujemy pomyslow ) zeby pograc czasem w cos online. Ktos chetny? Jakies propozycje?
  17. Mi dzis 1100, kiepsko sie starasz
  18. Danio: The Sexy Empire http://pl.youtube.com/watch?v=VhKRvhJwPvY
  19. W B6 tez jest, ja mom pstryczek obok wlacznika swiatel
  20. To sa zimowki z felgami od mojego auta, ktore dostalem w komplecie podczas kupna, wiec nie mial FWD Temat generalnie opanowany. AKP pomoglo. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=67357
  21. Sluchajta Dostalem od szkopa komplet zimowek na stalowkach "16 - felgi ori audi, wszystkie opony oczywiscie takie same. Niestety jedna para jest wyraznie bardziej starta niz druga o jakis 1mm. Mam dylemat - zakladac, czy nie. Chodzi oczywiscie o zycie napedu i wszechobecne teorie, ze przy Q opony scieraja sie identycznie i takie tez musza byc. Jakie sa Wasze doswiadczenia i co radzicie?
  22. Flyer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Lzy mi polecialy qr** ze smiechu
  23. To jest klasyk
  24. Ona nie jest przypadkiem na sprzedaz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.