Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem.
  2. Jep, lampy z przetwornicami i żarnikami. Nie ma tylko żaróweczek od kierunkow i postojowek, ale to nie ma znaczenia.
  3. Jak chcesz to wezme swoje xenony i wlozymy je do Ciebie na chwile i bedzie wsio jasne.
  4. W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy
  5. Spocik jak zwykle spoko... oprocz fotoradaru, ktory mnie uchwycil
  6. Wszystkiego najlepszego dla Ojca Dyrektora Klubu A4
  7. Norbi & wit.s Robiliscie cos przy tych silownikach od klapy helmuta ostatnio?
  8. Mad_MAX, jesli chcesz miec dobre mapy, to nie oszczedzaj (ew. poczekaj troche i odloz odpowiednia kwote) i bierz RNS-E. Koszt montazu RNS-E i NAVI+ jest zapewne ten sam.
  9. Nie sugeruj sie tym, co jest tam napisane. Nie wiem co to jest dokladnie za instrukcja, szukales zdjecia RNS-E w B5 to Ci je pokazalem
  10. Niech wszyscy przyjada na spota do wawy, mamy duze parkingi i gielde warzywna dla
  11. To tylko teoria, ze jedzie "od 1500" (niby max moment jest w zakresie 1500-3500). W praktyce 2.5 zbiera sie mniej wiecej od 1800-2000.
  12. O smycze do wal do Lukasa, moze jeszcze ma jakies.
  13. No wlasnie, niestety nikt mi nie placi (a przydaloby sie male dofinansowanie), wrzucam co ciekawsze Choroba filipińska http://pl.youtube.com/watch?v=I-XldmmHlBs
  14. wosiek1 http://home.comcast.net/~mtaylor68/rnseinstall.htm
  15. Nic tylko dymać do DE z VAGiem pod pachą i brać.
  16. Na spocie to mozesz zrobic logi. Jesli odpalales samochod np. z samego rana po calej zimnej nocy to ja sie wcale nie dziwie, ze kopcil i silnik inaczej chodzil
  17. Ja tez dzis rano odpalalem auto przy 1.5 stopnia i sobie pokopcilo troche na zimnym, silnik tradycyjnie po nocy nieco glosniej sobie stukotoal. Rok temu jezdzilem Golfem 4 TDI i bylo to samo. Moze poprostu jestes przewrazliwiony?
  18. lexpar Od kiedy masz to auto? To Twoja pierwsza zima z nim? Kiedy objawy przyszly? Moze akurat teraz kiedy temperatury w nocy spadaja do zera? To norma
  19. Rusz d*pę i idź głosować http://pl.youtube.com/watch?v=eLNOZFTTjrA
  20. Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000
  21. Ano typowe, ale tez zalezy ile kto korzysta z tych przelacznikow. U mnie jest 209k km na szafie i zadnego zuzycia przyciskow, przelacznikow itp
  22. 2.5+Q to seria 180. W przypadku FWD to 163 jak u malika (mowa o A4, w A6 i allroadach roznie to bywalo). hornet okresl sie co chcesz kupic, czy 1.9, czy 2.5, czy 3.0. 1.9Q mozna znalezc w DE, ostatnio jeden z userow tego forum kupil z moim znajomym (ladny wypas z webasto na czele, ale niebieskie wnetrze...). Jak chcesz 1.9Q to niestety albo kupisz golasa, albo zaplacisz duzo, albo kupisz przecietne wyposazenie, ktore sobie dorezasz sam, za malo tego jest zeby wybierac. 2.5Q jest masa do wyboru, do koloru. Ze nie jedzie specjalnie od dolu? Mi to specjalnie nie przeszkadza, ale mozna to skorygowac softem (tak jak to zrobil malikowi rogal). 3.0Q - jak masz budzet na B7, to po co zastanawiasz sie nad innymi?
  23. To wada i zaleta eSki nigdy nie roznily sie znacznie od serii
  24. Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.
  25. malik, 3.0 bylo tylko w Q , a poza tym to zapomniales o manualu - proponuje leciec do niemiec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.