Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jep, lampy z przetwornicami i żarnikami. Nie ma tylko żaróweczek od kierunkow i postojowek, ale to nie ma znaczenia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak chcesz to wezme swoje xenony i wlozymy je do Ciebie na chwile i bedzie wsio jasne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spocik jak zwykle spoko... oprocz fotoradaru, ktory mnie uchwycil
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego najlepszego dla Ojca Dyrektora Klubu A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi & wit.s Robiliscie cos przy tych silownikach od klapy helmuta ostatnio?
-
Do posiadaczy NAVI PLUS.
Mad_MAX, jesli chcesz miec dobre mapy, to nie oszczedzaj (ew. poczekaj troche i odloz odpowiednia kwote) i bierz RNS-E. Koszt montazu RNS-E i NAVI+ jest zapewne ten sam.
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Nie sugeruj sie tym, co jest tam napisane. Nie wiem co to jest dokladnie za instrukcja, szukales zdjecia RNS-E w B5 to Ci je pokazalem
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Niech wszyscy przyjada na spota do wawy, mamy duze parkingi i gielde warzywna dla
-
[B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
To tylko teoria, ze jedzie "od 1500" (niby max moment jest w zakresie 1500-3500). W praktyce 2.5 zbiera sie mniej wiecej od 1800-2000.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O smycze do wal do Lukasa, moze jeszcze ma jakies.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie, niestety nikt mi nie placi (a przydaloby sie male dofinansowanie), wrzucam co ciekawsze Choroba filipińska http://pl.youtube.com/watch?v=I-XldmmHlBs
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
wosiek1 http://home.comcast.net/~mtaylor68/rnseinstall.htm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic tylko dymać do DE z VAGiem pod pachą i brać.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Na spocie to mozesz zrobic logi. Jesli odpalales samochod np. z samego rana po calej zimnej nocy to ja sie wcale nie dziwie, ze kopcil i silnik inaczej chodzil
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Ja tez dzis rano odpalalem auto przy 1.5 stopnia i sobie pokopcilo troche na zimnym, silnik tradycyjnie po nocy nieco glosniej sobie stukotoal. Rok temu jezdzilem Golfem 4 TDI i bylo to samo. Moze poprostu jestes przewrazliwiony?
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
lexpar Od kiedy masz to auto? To Twoja pierwsza zima z nim? Kiedy objawy przyszly? Moze akurat teraz kiedy temperatury w nocy spadaja do zera? To norma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rusz d*pę i idź głosować http://pl.youtube.com/watch?v=eLNOZFTTjrA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
Ano typowe, ale tez zalezy ile kto korzysta z tych przelacznikow. U mnie jest 209k km na szafie i zadnego zuzycia przyciskow, przelacznikow itp
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2.5+Q to seria 180. W przypadku FWD to 163 jak u malika (mowa o A4, w A6 i allroadach roznie to bywalo). hornet okresl sie co chcesz kupic, czy 1.9, czy 2.5, czy 3.0. 1.9Q mozna znalezc w DE, ostatnio jeden z userow tego forum kupil z moim znajomym (ladny wypas z webasto na czele, ale niebieskie wnetrze...). Jak chcesz 1.9Q to niestety albo kupisz golasa, albo zaplacisz duzo, albo kupisz przecietne wyposazenie, ktore sobie dorezasz sam, za malo tego jest zeby wybierac. 2.5Q jest masa do wyboru, do koloru. Ze nie jedzie specjalnie od dolu? Mi to specjalnie nie przeszkadza, ale mozna to skorygowac softem (tak jak to zrobil malikowi rogal). 3.0Q - jak masz budzet na B7, to po co zastanawiasz sie nad innymi?
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
To wada i zaleta eSki nigdy nie roznily sie znacznie od serii
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, 3.0 bylo tylko w Q , a poza tym to zapomniales o manualu - proponuje leciec do niemiec.