Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Chce-my snie-gu, chce-my snie-gu! ps. Ja zakladam zimowki na alu 17" :>
  2. Grill nowka w ASO jakies 200 PLN. Zderzak pasuje idealnie, ale ciezko znalezc w dobrej cenie i dobrym stanio. Latwo kupic jakis posklejany i łatany...
  3. Motorek, juz zimowki zakladasz?
  4. Nie porownywalem, ale napewno jest roznica. Moment wiekszy, wiekszy moc, no i naped inny.
  5. On ma 1.8T http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9526.msg118627.html#msg118627
  6. Popieram, gokarciki rox
  7. Ja sie nie znam, ale powiem Ci, ze po takich logach nikt Ci porzadnej analizy nie zrobi. Masz instrukcje w tym dziale jak zrobic je porzadnie.
  8. No ma byc podobno FW, sie wybieram sie
  9. Uuuu... u mnie powyzej 180 nie ma pajeczyn
  10. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja jakos nie moge przekonac sie do tego typu eksperymentow, wole ori look and feel
  11. Tak sie killuje kazdego nie wychodzac z domu
  12. http://www.wrzuta.pl/film/3unhATl0ZY
  13. No no... dawaj na spota w wawie - kazdy wtorek o 19 w promenadzie na ostatnim pietrze - obadamy Twojego furaka ps. Przydadza Ci sie logi, tez niedawno kupilem AKE i jedna rzecz wyszla.
  14. Prosciej i taniej byloby chyba kupic RS6
  15. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bibon, zainwestuj w dobre filtry Knechta (tak jak podal pre_pl), bo ten silnik nie wybacza zaniedbania i oszczednosci.
  16. Chodzilo mi o to, ze mozemy podjechac w dwa samochody, bo bedziemy tak czy siak jechac ta sama trasa. Spoty sa w Promenadzie o 19:00.
  17. Ładna bryczka, ciekawe plany, wpadnij na spota w-wskiego we wtorek, moge Cie zabrac po drodze do wawy
  18. Ten cosworth to lata? ps. B6 fajne, troche golasek , pomaluj dokladki zderzakow i progi.
  19. Nie chodzi o bledy, a o zrobienie logow. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752
  20. Jak znajdziesz kogos kto ladnie potrafi ogarnac srebrnego metalika i pochodne to daj znac...
  21. Jutro beda wreszcie nowe koncoweczki, fotostory tez Soot: pisz na PW jak interesuje Cie sprowadzenie A4 z niemiec.
  22. pre_pl, przeciez nie ma znaczenia kto odchodzi i kiedy... problem lezy gdzies w mechanice pewnie, trzeba go znalezc i wsio .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.