Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chce-my snie-gu, chce-my snie-gu! ps. Ja zakladam zimowki na alu 17" :>
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Grill nowka w ASO jakies 200 PLN. Zderzak pasuje idealnie, ale ciezko znalezc w dobrej cenie i dobrym stanio. Latwo kupic jakis posklejany i łatany...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motorek, juz zimowki zakladasz?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie porownywalem, ale napewno jest roznica. Moment wiekszy, wiekszy moc, no i naped inny.
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fort Wola- [B5 AWT] Forge Motorsport 007P DV
On ma 1.8T http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9526.msg118627.html#msg118627- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Popieram, gokarciki rox- [B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
Ja sie nie znam, ale powiem Ci, ze po takich logach nikt Ci porzadnej analizy nie zrobi. Masz instrukcje w tym dziale jak zrobic je porzadnie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ma byc podobno FW, sie wybieram sie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuuu... u mnie powyzej 180 nie ma pajeczyn- a4 b5 moje aut
Ja jakos nie moge przekonac sie do tego typu eksperymentow, wole ori look and feel- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak sie killuje kazdego nie wychodzac z domu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.wrzuta.pl/film/3unhATl0ZY- [B6 AKE] Problem z elektryka - dziwne objawy
No no... dawaj na spota w wawie - kazdy wtorek o 19 w promenadzie na ostatnim pietrze - obadamy Twojego furaka ps. Przydadza Ci sie logi, tez niedawno kupilem AKE i jedna rzecz wyszla.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prosciej i taniej byloby chyba kupic RS6- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 AKE] Jakie są filtry i ile kosztują?
bibon, zainwestuj w dobre filtry Knechta (tak jak podal pre_pl), bo ten silnik nie wybacza zaniedbania i oszczednosci.- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Chodzilo mi o to, ze mozemy podjechac w dwa samochody, bo bedziemy tak czy siak jechac ta sama trasa. Spoty sa w Promenadzie o 19:00.- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Ładna bryczka, ciekawe plany, wpadnij na spota w-wskiego we wtorek, moge Cie zabrac po drodze do wawy- [B6 AVF] A4 Avant s-line
Ten cosworth to lata? ps. B6 fajne, troche golasek , pomaluj dokladki zderzakow i progi.- 2.5 TDI Głośna praca na wolnych obrotach
Nie chodzi o bledy, a o zrobienie logow. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak znajdziesz kogos kto ladnie potrafi ogarnac srebrnego metalika i pochodne to daj znac...- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jutro beda wreszcie nowe koncoweczki, fotostory tez Soot: pisz na PW jak interesuje Cie sprowadzenie A4 z niemiec.- [B6 BDH] Prośba o analizę logów
pre_pl, przeciez nie ma znaczenia kto odchodzi i kiedy... problem lezy gdzies w mechanice pewnie, trzeba go znalezc i wsio . - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.