Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. No nowe postacie na spocie jak najbardziej pozytywnie. Zapraszamy czesciej
  2. Wlasnie takie felgi pasuja do Golfa 3 Jak dla mnie w gre wchodza tylko ori wzori audi - s-line, rs, s. Mowisz o klasie, a na razie masz mala mieszanke, cos tam od ABT, felgi z innej bajki, doklejany spojler (w B6 wyglada spoko, w B7 juz nieco gorzej - szczegolnie z boku). Moim zadniem o niebo lepiej wygladalby ori zewnetrzny pakiet s-line
  3. Tylko, ze za te 180mln zbudowaliby co najwyzej 1 km autobahna
  4. Felgi nijak sie maja do tego auta. Lepiej zainwestuj w te od RSa
  5. Kuuupiszzz miii? Proooszęęę... Oddam Ci swoje popsute
  6. lmatys, przejedz sie do salonu Audi, sam sie przekonasz.
  7. Zalezy od stanu silnika i indywidualnych wymagan. Nie kazdy bedzie mial 180 kuni i 400 niutonow.
  8. Na razie 2145, ale cwicze
  9. Po 1 - to nie B6, tylko B5 FL. Po 2 - takie same przyrosty jak w A4 AWX/AVF, kupa tego jest na forum.
  10. Bieszczady moim zdaniem maja za duzo atrakcji (oprocz wysokiej ceny) - przede wszystkim w sobote - jak na 1 dzien to za duzo. W Kaletce atrakcji nie bylo zadnych poza sniadaniem, grillem i jednym przejazdem po Olsztynie w sobote, a czasu i tak bylo za malo zeby sie zintegrowac ze wszystkimi ludzmi, czy chociazby skorzystac z urokow jeziora Jak dla mnie wystarczy jedna atrakcja (offroad / paintball niekoniecznie, bo i tak wiekszosc nie wezmie udzialu) + 2 wieczorne imprezy (piatek/sobota). Cena bedzie nizsza, wiecej osob pojedzie, lepsza integracja, o ktora chyba chodzi na takich zlotach. Miejsce nie gra az takiej roli. Moga byc Bieszczady, moze byc i Wisla...
  11. Czasem boli, czasem nie...
  12. Szkoda, ze ten zakopiec odpadl. Chyba najlepszy mozliwy dojazd, fajny klimat
  13. Murzyn, za***iście czytelny ten Twoj wykres
  14. To moze grilla jeszcze ktos wezmie?
  15. Wracajac do tematu opierania sie, sam sobie ostatnio przejechalem po skorze takim metalowym koleczkiem w spodniach i od tamtej pory uwazam - zrobila sie spora rysa Ogolnie trzeba to ukrocic, proponuje siadac w bagaznikach (avantow troche mamy), jesli ktos nie moze wystac
  16. Jak zobaczylem pierwsze zdjecie dupki Twojej A4, to myslalem, ze to RS, a tu zonk
  17. Moim zdaniem defaultowy wydech w RSie wyglada lepiej.
  18. Ładny avancik. Czemu FWD?
  19. Słuszny silnik
  20. Reasumując: dres na dupe i na spota
  21. via http://wwwboards.auto.ru/migalki/257968.html
  22. Niektorzy nie mogli strawic tych średnio 140zl za osobe w Kaletce, wiec jestem ciekaw frekwencji
  23. W Kaletce do pory obiadowej zostalo lacznie kilka osob w tym warszawa i chyba 2 pary, ktore zostaly na nastepne dni. Z tego obiadu w niedziele skorzysta pewnie w porywach 10% osob.
  24. Nie to mialem na mysli Chodzilo mi o paliwozernosc tego motorka, wiec pewnie bedzie sluzyl to przemieszczania sie po miescie, right?
  25. Dawaj foty Po silniku wnioskuje, ze to samochod niskoprzebiegowy dla zony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.