Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 BDH] Prośba o analizę logów
Mowilem - 2.5 to na AKP
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co sie mialem szczypać... lajf is brutal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.sofia.net.pl/index-pl.htm- dobry kurier w polsce????
Kazdemu kurierowi zdarzaja sie wpadki, nie ma na to reguly. Do mnie szly lampy z Poznania (do Warszawy) jakis czas temu i 3 dni lezaly na magazynie DHL'a w stolicy zanim ich nie odebralem osobiscie... Norma to dostarczenie takiej przesylki do domu z dnia na dzien.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:drool:- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
NyPal, wszystko fajnie, miejsce super, ale chyba za male...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
25 dni robocznych to oznacza 5 tygodni- [A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
To ja w ostatni rok zrobilem 25.000km Golfem IV i kosztowalo mnie to niecale 6000 Morgoth - jestem zdania, ze na nikim wrazenia nie zrobi fakt, ze wlozyles w auto (bezzwrotnie) polowe jego wartosci, a co najwyzej wzbudzi szczere wspolczucie- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spociki w Kielcach
Wlasnie, maly "oplatek"- Spociki w Kielcach
Mysle, ze kolejna szansa bedzie w swieta, pewnie tez jakis spot zorganizujecie- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Popieram, ale niektorzy uparli sie na zlot zimowy w gorach, ktorych wiekszosc i tak nie zazna przez ten krotki weekend- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jeszcze jedno, LuNaTi, co zrobiles z 18stkami ktore sa na fotkach? Jesli wiesz... leza i kurza sie, to ja je chetnie przygarne- [B7 2.0TDI] Brak mocy , check engine
W tych silnikach turbo nie nalezy do najtwardszych... niestety potwierdza sie ta opinia, i to po takim przebiegu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LuNaTi, a Ty jestes na stale w wawce? Jak tak to wpadaj na spota we wtorek i pochwal sie zakupem - pamietam go jeszcze z aukcji na allegro.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobnie do mojego... hehehe- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Zadnego zaparcia nie mam, spokojnie- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Bywam we wrzesniu i jestem spokoj, ludzi niewiele, a to niby jeszcze miesiac wakacyjny i idealny na spacerowanie po gorach...- Spociki w Kielcach
Imieninki babuni- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
W lutym/marcu?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MEGA. A ode mnie:- Spociki w Kielcach
Szkoda, ze nie tydzien pozniej, to i ja bym wpadl...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Juz myslalem, ze chcecie zrobic cos nad czym czasem mysle ale komplikacji jest zbyt duzo i ryzyko z poducha tez...- [B6] Przedni zderzak S-Line
Rozni sie znacznie... S-line ma fajny zadziorny charakter, zwykly to zwykly - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.