Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gołe panie dają radość - i spamerom, i internautom


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyklad do zakladania nowych kont na gg i spamowaniu innych uzytkownikow, wysylania reklam, linkow do trojanow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat wysyła obrazek do rozkodowania człowiekowi zamiast kombinować jakimiś full-wypas algorytmami

-spamer zadowolony

-13-letnie dziecko neostrady też

To niech mi ktoś powie po co ktoś wysyła takie rzeczy, bo nie wiem, czy oni na tym np. zarabiają, bo nie rozumiem idei robienia takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-spamer zadowolony

-13-letnie dziecko neostrady też

I wszyscy zadowoleni i tak trzymać :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie będą dalej pytania...

ktoś pisze aplikacyjkę albo serwis webowy, gdzie głównym motywem (tym nie ukrytym) są panie, albo rozbierające się panie. Za każdym razem jak się pojawia taka kobitka, aplikacja może łączyć się z jakimś forum, albo innym serwisem, gdzie podczas zakładania konta wymagane jest wpisane ciągu znaków (tak jak na obrazku, są one zniekształcone).

Taki gagatek, co tylko tak potrafi znaleźć gołe baby w internecie jest mega happy, że se poogląda... A że przy okazji musi wpisać jakieś dziwne ciągi znaków... e tam...

W momencie jak taki ciąg jest wpisany, aplikacja może się łączyż ponownie z danym forum i założyć konto : dane są już wysłane w odpowiednie miejsce. W ten sposób można stać się posiadaczem kilkudziesięciu/kilkuset kont zbyt wiele się nie napracowawszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie będą dalej pytania...

ktoś pisze aplikacyjkę albo serwis webowy, gdzie głównym motywem (tym nie ukrytym) są panie, albo rozbierające się panie. Za każdym razem jak się pojawia taka kobitka, aplikacja może łączyć się z jakimś forum, albo innym serwisem, gdzie podczas zakładania konta wymagane jest wpisane ciągu znaków (tak jak na obrazku, są one zniekształcone).

Taki gagatek, co tylko tak potrafi znaleźć gołe baby w internecie jest mega happy, że se poogląda... A że przy okazji musi wpisać jakieś dziwne ciągi znaków... e tam...

W momencie jak taki ciąg jest wpisany, aplikacja może się łączyż ponownie z danym forum i założyć konto : dane są już wysłane w odpowiednie miejsce. W ten sposób można stać się posiadaczem kilkudziesięciu/kilkuset kont zbyt wiele się nie napracowawszy...

Miałeś racje mam kolejne pytania i po co mu taka baza danych jak nie ma nic z tego, a inni cieszą się że sobie nagie kobitki oglądają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl prosty przyklad zakladania konta na gg. Takie same sa zasady otwierania kont e-mail na wielu forach itp. Majac taka baze danych spamer sam sie nie angazuje w tworzenie nowych adresow e-ail czy userow na forach.

Ciekawe czy finalnym efektem rozbioru panieki jest klikniecie w link :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś racje mam kolejne pytania i po co mu taka baza danych jak nie ma nic z tego, a inni cieszą się że sobie nagie kobitki oglądają?

Krotka odpowiedz: tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, chodzi o kase :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba zacząć od wyjaśnienia mechanizmu zabezpieczającego CAPTCHA - Completely Automated Public Turing Test to Tell Computers and Humans Apart (czyli w bardzo wolnym tłumaczeniu: Test Odróżniający Maszynę od Człowieka). Jest to mechanizm często stosowany przy zakładaniu kont w komunikatorach internetowych, forach, bramkach usenetowych, serwisach emailowych, itp.

Polega on na tym, że aby potwierdzić założenie konta należy rozpoznać ciąg znaków. Znaki są specjalnie zniekształcone tak aby automatyczne programy typu OCR - Optical Character Recognition (Optyczne Rozpoznawanie Znaków) miały z tym trudności. Człowiek jest w stanie sobie z tym poradzić i dzięki temu konta zakładane są rzeczywiście przez ludzi a nie przez automatyczne programy. Zastosowanie takiego mechanizmu weryfikacji wynikało po prostu z tego, że serwisy usenetowe, fora internetowe, darmowe konta pocztowe są notorycznie wykorzystywane do spammingu czyli rozsyłania reklam, ogłoszeń i innej niechcianej korespondencji.

Spamming ma szanse powodzenia tylko na masową skalę a więc należy założyć setki czy tysiące kont. Aby to osiągnąć w miarę krótkim czasie trzeba napisać po prostu program, który automatycznie będzie zakładał takie konta a następnie przy ich wykorzystaniu rozsyłał niechcianą korespondencję. Tutaj na przeszkodzie stanął jednak wcześniej wspomniany mechanizm CAPTCHA, który weryfikował czy osoba zakładająca konto to rzeczywiście człowiek czy komputer sterowany przez spreparowany program.

Jak widać jednak spamerzy poradzili sobie z problemem w genialny sposób. Zaprzęgnęli do rozpoznawania pogiętych literek armię żądnych golizny użytkowników. Do tego niczego nieświadomych użytkowników. Za każdy rozpoznany tekst dostają kolejne stadium rozbierającej się modelki. A w tle następuje automatyczne założenie konta do rozsyłania spamu. Amator golizny zadowolony i spammer też zadowolony :)

Wystarczy to teraz pomnożyć przez setki, tysiące internautow do których trafi taka aplikacyjka. I cały mechanizm zabezpieczający CAPTCHA można o kant d*py rozbić :)

Teraz jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie się też rozjaśniło.

W szoku jestem jak pokrętnymi ścieżkami chodzi ludzki umysł

Zaraz, zaraz, a gdzie ja to ostatnio, takie krzywe literki pisałem ... :mysli:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...