Treść opublikowana przez Flyer
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
Ja mam TDI i mam 180 kucy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mu polecalem Intraco - pewnie i bezpieczenie, ale widac mozna znalezc taniej niz u nich...
-
zmiana xenon na bixenon
malik rezaczu no 1 - udalo sie zamontowac nowe lampy?
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
Trzeba umiejetnie wsiadac U mnie nawet na skorze jest lekko wytarty szew przez poprzedniego wlasciciela.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
W razie problemow kazdy moze sie zalogowac na wlasne konto bezposrednio z Kaletki. Sadze, ze w XXI wieku kazdy ma e-dostep do konta
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Nie chodzilo mi o nazwiska przeciez. Chodzilo o dopisanie do listy osob potwierdzenia ich wplaty. Kazdy bedzie mial wtedy wglad do tego, czy wszystko zrobil ok, czy ma przygotowac potwierdzenie wplaty, czy ma zrobic jakas doplate (bo byly rozne roszady). To tylko propozycja...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
taktuś: Warto byłoby podac liste potwierdzonych wplat i tych nie... jesli to mozliwe oczywiscie.
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
Z ciekawosci zapytam - czemu zakladacie cos takiego? Mialem do niedawna Golfa IV '99, przebieg 210.000 i tapicerka nie miala zadnych sladow zuzycia...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu nie chodzi o kogos "za piwo", nie stosuje pol-srodkow. Poprostu mam spradzonego lakiernika, ale 80km od wwy i jesli trafi sie jakis sensowny, ktory nie zabije mnie cenami stolicowymi, to skorzystam.
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
schiller: Dziwne masz zdanie... phillips? Nie wiem jak mozna to polecac, moze poprostu nie widziales w akcji porzadnej Belinei? Samsung i Belinea w zastosowaniu domowym to no1. Kompletny laik zadowoli sie tez noname'em. Profesjonalne zastosowania to EIZO i Dell za kilka ladnych kafli. Nie widzialem jeszcze zeby ktos obeznany w temacie polecal phillipsa.
-
zmiana xenon na bixenon
Tak tez zrobilem, teraz pozostaje sprzedac zwykle.
-
chcę założyć autoalarm - może kogoś polecicie??
What's seo perfect?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potrzebny fachowy i sprawdzony lakiernik z wawy lub okolic. Cenowo tez bez szalenstw. Do pomalowania 2 zderzaki i pare plastykow. Mozecie kogos polecic?
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Odgrzewam temat, bo lada dzien bede go powaznie zglebial i byc moz komus pomoge w wyborze silnika... Dzis bylem na mineralnej u Pawla (prowadza interes razem z Rogalem), no i stala sobie rozebrana A6 2.5 Q (AKE), pogadalem z wlascicielem i samym "doktorem". Ten sam silnik co u mnie, ten sam rok - 2003 (nie zapytalem tylko o miesiac, damn), nawet kolor, hah . Ale do rzeczy... Walki wytarte (przebieg raptem 130.000), na szczescie nic nie latalo jeszcze po silniku, ale koszt zmiany waleczkow, hydrauliki, do tego w pakiecie rozrzad, odma i inne graty (nie pamietam juz wszystkiego, ale sporo tego bylo) to lacznie 5 cyfrowa kwota wraz z robocizna. Tuz po letnim zlocie odstawiam swoje bryke na warsztat i jestem ciekaw co wyniknie i jakie koszty mnie czekaja... U mnie przebieg znacznie wiekszy (205.000), walki przez korek od oleju wygladaja podobno tak samo, jak w tym A6 - ale zadnej diagnozy Pawel poki ci nie byl w stanie postawic. A6 roznila sie wylacznie tym, ze kupiona w Polsce, serwisowana w Polsce i w automacie. Rogal w luznej rozmowie ze mna kilka dni wczesniej stwierdzil, ze walki to problem 99% tych silnikow... Bedziemy pic na zlocie za pomyslnosc diagnozy
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Wzorem do nasladowania w tym przypadku jest: http://nieparkuj.pl/
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Z monitorow Samsung i Belinea. Najsensowniejsze marki w stosunku jakosc/cena. Rozmiar dopasujesz sobie sam, bo wiesz jakie masz potrzeby... 22" to przegladania forum to za duzo. 19" wystarczy.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Niezly pomysl, zrobic tylko fote takiej ekipy i wrzucic obok logo forum...
-
Strefa Śmiechu
Teledysk z Wojtkiem Olejniczakiem, odpadłem, leże. http://pl.youtube.com/watch?v=Z9t30HyEH_U
-
Fotoradar-Niemcy!!!
Nie przysla, bo nie maja Twoich danych. Pisalem juz wyzej...
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
pre_pl: Castrol z Niemiec to nie problem, zloze zamowienie u znajomego i bede mial w ciagu paru dni. Kusi mnie wychwalany Motul, ale cos Murzyn nie chce mi odpisac na PW
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja nie wiem, czy polowa ekipy nie bedzie jeszcze zbytnio zmaltretowana zeby przed 14 dymac do Olsztyna na pokaz jazdy
-
Fotoradar-Niemcy!!!
No to miales szczescie, bo znam takich co fotki przychodzily jak zadowoleni wracali ledwo co kupionym samochodem (przetestowac trzeba bylo).
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Piechol: ostatnio sprawdzilem... mi wciaga 10l w chwilowym spalaniu przy 175 km/h, wiec jak Tobie tyle chlipie przy 150 to... nie zazdroszcze automatu i jednej oski
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Potrzebna porada. Lada dzien zmiana plynow i innych gratow. Ostatnio zalewany (w niemczech) Castrol 5w30, tryb przegladow longlife. Przebieg 205.000, silnik jak w profilu widocznym obok. Oczywiscie chce odejsc od dlugich przegladow i zmieniac oliwe co 10-15 k km. Co wybrac teraz?
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Wyglada na ori sline'owy. U mnie jest podobnie.