Treść opublikowana przez Flyer
-
Strefa Śmiechu
- Kupiłem dolary. - A czemu nie euro? - Dolary tańsze. Wrócił syn z pracy w Anglii na swoja wieś. Zwraca się do niego ojciec: - Idz rozrzuć gnój - What ? - pyta syn. - Łot krowy i łot konia -odpowiada ojciec. PRICELESS
-
[B7 i co dalej ?] czyli najzgrabniejsza dupka w mieście i .......
E0A no special edition Nie masz s-line'a.
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Kup allroad'a
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
U mnie seria s-line - 1BV.
-
Dopisanie współwłaściciela do auta
Kum. No to te 9000zl to pokrewienstwo ojciec-syn.
-
Dopisanie współwłaściciela do auta
..a zeby nie bylo podatku, to wartosc na umowie darowizny bodajze musi byc ponizej 9000 zl,
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jasna sprawa. pre_pl: w trasie tez moge zejsc do (jesli bede cierpliwy) 5.5
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
Ladniejsze/wieksze felgi i bedzie pieknie.
-
audi quattro vs bmw xdrive
:oklaski:
-
Spotkania na drodze
..a tak swoja droga to w srode mijałem na Broniewskiego (k/Arkadii) srebrnego avanta 1.8T na blachach WR xxxxx Skojarzenia oczywiste, ale domyslam sie, ze to nie ta osoba
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
haha... ale to oczywiscie byla jazda w stylu "1" > przypisesz, zatrzymaj sie, poczekaj 5 min, "1" > przyspiesz... i tak w kolko. Normalnie w miescie 10 przy dynamicznej jezdzie, 8,5-9 przy spokojnej.
-
Spotkania na drodze
Od momentu kupna za to widuje od groma A4 w wawie... Dzis tylko RS4 B7 i S4 B6.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Dzis pobilem rekord. Typowy warszawski megakorek popoludniowy: srednie 19.0
-
do ilu można podkrecic 2.5tdi??
Hugo: ja nie wiem o jakim Ty wyczynie mowisz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr: dzwon tam gdzie Ci mowilem, to szybko bedziesz nalezal do A4 Klub
-
[B6 AVB] Auto po chipie
No to jak jedziesz od siebie do swaderek, to wjezdzajac do selwy pierwszy bialy dom po lewej, choc ten akurat nie nalezy do mnie
-
[B6 AVB] Auto po chipie
lexpar: ja mam dzialke w Selwie k/Olsztynka, wiec jesli jezdzisz przez Olsztynek to mijasz , a jak przez Nidzice to nie mijasz
-
[B6 AVB] Auto po chipie
lexpar: Ja tez tez czesto latam na dzialke na mazury to moze sie spotkamy...
-
zmiana xenon na bixenon
Panowie, Lata mi glowie zmiana ori xenonow na bi. Jak sie do tego zabrac? Czy oplaca sie kupic pelne BI z calym osprzetem, czy mozna to jakos taniej zalatwic? (na allegro sa rozne propozycje) Np.: przetwornice ze zwyklych xenonow do bi podejda, czy nie? Niestety jestem zielony w temacie... a za bardzo nie ma skad brac wiedzy Wykopalem stary watek, ale po jego lekturze wiele wiecej nie wiem na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1374.0;all Z gory dzieki za podpowiedzi i wyjasnienie tematu.
-
[B6 AKE] Końcówki wydechów a'la S4
Robocizna to nie problem, chodzi mi poprostu o odpowiedni dobór końcówek.
-
[B6 AKE] Końcówki wydechów a'la S4
Ja wiem, ze ma, ale jest na urlopie
-
do ilu można podkrecic 2.5tdi??
Pod jakim wzgledem chcesz porownywac 2.5 i 1.9? Awaryjnosc? Zywotnosc? Spalanie? Kultura pracy? Koszty? Takich tematow byla masa, poczytaj forum...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Senk ju Gdyby ktos chcial dolaczyc sie do tej dwojki, to zapraszam na PW (moj towarzysz wyprawy na razie nie jest pewny tego wyjazdu, a kobieta pracuje).
-
[B6 AKE] Końcówki wydechów a'la S4
Zamierzam zalozyc zderzaki od S'ki i szukam tym samym koncowek wydechow a'la S4 (same wydechy od S ciezko dostac). Jako, ze mam 2.5 V6 to wyprowadzone sa seryjnie 2 tlumiki, wiec cala robota skupi sie pewnie na przyspawaniu nowych koncowek. Interesuje mnie cos malo rzucajacego sie w oczy, nie wystajacego na 5cm poza zderzak, cos ala ori S4 jak u alvaro: http://images27.fotosik.pl/18/23beb415d81c3c6d.jpg Jest w stanie ktos polecic cos konkretnego? Na allegro jest tego masa i kompletnie nie mam rozeznania jak znalezc cos podobnego...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
W takim razie bardzo chetnie przejme ten pokoj 3osobowy po pablo666 dla 2 osob... Jesli to oczywisice mozliwe <- tu pytanie to organizatorow.