Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Uhmm, ale dopiero na nowych fotkach je widac (ciemniejsze), na tych pierwszych sa jeszcze jasne zwyklaki, mam racje?
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Zmieniles lampy na BI? Bo widze, ze jakies ciemniejsze...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie widzialem Hugo na skypie, wiec mozliwe, ze nie bylo go jeszcze na forum w ten weekend...
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
Ma 18", ale od S4. Pokazalem jak wyglada 18 cali od sline'a, ktore w/g mnie jest wystarczajace.
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
Moim zdaniem przegiecie i bedzie zle wygladac. Tutaj masz 18stki: http://moto.allegro.pl/item210197038_audi_a4_avant_3_0_v6_s_line_quattro_szwajcaria_.html ..a co dopiero mowic jak beda wygladaly 20 :gwizdanie:
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
A gdzie Ci sie podziala wycieraczka na tylniej klapie?
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
alvaro: ano jeszcze nie kupilem, lece w niedziele do niemiec.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Moim zdaniem sniadanie + grill jako obiado-kolacja. Wiadomo co sie robi przy grillu
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
alvaro: Miłość jest ślepa Tez przez ostatni rok chorowalem na A3 (2.0TQ), pozniej przestawilem sie na B7 by zakonczyc na B6 z uwagi na okrojony budzet. Jestem ciekaw kiedy mi najdzie ochota na kolejna zmiane...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rzadko sie wypuszczam w tamte rejony dlatego pytalem. Mam nadzieje, ze jak bede wracal kolo 11 to bedzie luzno. Dzieki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, krotkie pytanie: czy wylot w strone Katowic jest rano zapchany? Jade w poniedzialek z rana (gdzies o 8 do skierniewic i zastanawiam sie, czy w jakiejs korki nie wpadne).
-
Mandaciki panowie mandaciki
Mi sie raz trafila podwojna ciagla na zakrecie (nie chcialo mi sie jechac 25km/h) w Wawie, samochod zarejestrowany poza stolica, 22 lata na karku i jak tu rozmawiac... 6pkt i 500. Na wiosne wracajac z dzialki na mazurach niestety bordowe mondeo mnie nagralo (zagadalem sie), 4 pkt i 200zl. I tym sposobem na razie mam 10 pkt. Wiecej szczescia mialem wracajac z zakopca po majowym weekendzie, zakret gorka, wyhamowalem do 90, ale i tak bylo w tym miejscu 50 (katowicka, przejscia dla pieszych, love this...). Panowie byli mili i kulturalni, wiec... - Na ile piszemy p. Michale? Rozmowa skonczyla sie na litrze Ballentines'a ze slowacji. 40zl zamiast 400 i 8 pkt
-
Moje a4 cabrio
O ile sie nie myle to niedawno widzialem je na allegro, 1.8T - right?
-
[B6] AKE vs BAU/BDH
Ze im nowsze tym lepiej to wiem, bo bylo o tym na forum. Pytalem raczej o praktyczne roznice pomiedzy tymi silnikami, ale juz wiem skad masz 1500 postow
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
ono: Naklejka "pajonier" z tyłu... Pasi? ;>
-
[B6] AKE vs BAU/BDH
No tak, ale to sa zawsze koszty, a wybieram sposrod samochodow w tej samej cenie
-
[B6] AKE vs BAU/BDH
Tez szukalem auta wylacznie w manualu, ale byc moze skusi mnie wyposazenie + sline w tym multitronicu, zobaczymy na miejscu...
-
Czy forum uzależnia?
Hugo: a kto ze mna przeglada forum o 6 rano?
-
[B6] AKE vs BAU/BDH
pre_pl: Piękne dzieki za info. O zrodle samochodow pochwale sie jak juz kupie autko jesli pozwolisz.. a noz mi ktos sprzatnie sprzed nosa . Dodam, ze samochody pewne, z sieci dealerskich. Czy poza tymi aspektami czysto technicznymi (inna głowica, bloki, etc) w praktyce roznia sie w jakis sposob? awaryjnosc, trwalosc.. ? Zapomnialem dodac, ze kupuje wylacznie 2.5 w Q, wiec w gre wchodza silniki 179/180 PS, czyli te, ktore wymienilem w 1 poscie (mam racje?)
-
[B6] AKE vs BAU/BDH
Lada chwila przesiadam sie do avanta 2.5 TDI z 2003/4 (najprawdopodobniej przyszly tydzien). Mam do wyboru maj 03 w manualu i multitronic z 2004. Niestety nie znam poki co oznaczen tych silnikow. Z tego co wyczytalem na forum od 06-2003 wychodzily silniki o oznaczeniach BAU i BDH. Czym roznia sie miedzy soba i czym w stosunku do starszego AKE? Ktos ma rozeznanie? Pytam, bo byc moze bede musial wybierac pomiedzy AKE z 2003, a np BAU/BDH w tej samej cenie, podobnym roczniku. Z gory dziekuje za cenne informacje.
-
Czcionka Audi
Bardzo podobny jest też Zurich, ale to nie są darmowe fonty, ktore mozna sobie ot tak przesyłać.
-
AC i autko >10lat
Niestety, PZU nie nalezy do najtanszych ubezpieczycieli, ale jesli upierasz sie przy AC, to chyba nie ma wyjscia?
-
AC i autko >10lat
A masz jakies znizki? Jesli masz kogos w rodzinie ze znizkami, to spisz umowe darowizny, rejestracja na 2 i tansze ubezpieczenie. Mi rok temu bez znizek PZU krzyknelo 4 kafle za pelen pakiet (Golf IV 1.9 TDI)
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
Ładna ładna.. jedna z nielicznych B5, ktore mi sie podobaja.
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Jasne, ze jest. Tutaj ladny przyklad: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2593082