Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela Jakby to powiedzial moj serdeczny kolega, te felgi sa za bardzo "elo"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
haah, polo, poszukam w szafie...
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Ladny, "zakamuflowany" pocisk... i o to chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Praca siedzaca?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No tak.. goldenline, hyh. Witamy i czekamy na zdjecia.
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
Temat rzeka, ale go odkopie zeby nie zakladac kolejnego. Jutro musze ubezpieczyc samochod, kilka szczegolow: * 2 wlascicieli (ja + moj ojciec jako, ze ma wieksze znizki z racji wieku i bezszkodowosci). Mam prawo jazdy od 2,5 roku, 10% na AC i pewnie 10% na OC, ale ojciec ma 60% na OC. O zwyzkach z uwagi na moj wiek wiem... * Wartosc na jaka chcialbymu ubezpieczyc 55-65 tys * Samochod: A4 Avant 2.5 V6 TDI (180km), 2003 r., bezwypadkowy, sprowadzony i juz zarejestrowany Gdzie moge znalezc najsensowniejsza oferte, czyli stosunek ceny do jakosci oferowanych uslug (wyplata ew. odszkodowan - odpukac), ktos ma rozeznanie w tym temacie? ps. Compensa, w ktorej ubezpieczalem MK4 rok temu zaproponowala mia jakies 4200 za caly pakiet, wartosc 60000. Licze na Was, bo nie mam niestety czasu zeby biegac po kilku ubezpieczycielach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
pre_pl: W AutoHusie tez stala masa A4, ale nie bylo tego, czego szukalem. Musial byc s-line, 2.5+Q, dobre wysposazenie, rocznik 2003-4. Tam staly raczej standardowe modele, a jesli bylo cos ciekawego, to cena wysoka... Nie mniej jednak rewelacyjne miejsce na kupno samochodu, pelna kultura, potezny wybor (1800 aut na placu). Tutaj kilka fotek z Husa: http://duszczyk.com/niemcy/
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Ja mam cale 3 dni, wiec tez za wiele nie wylistuje, ale po dlugiej trasie niemcy/polska i kilku trasach w polsce stwierdzam, ze: 1) Noga po dluzszej trasie lekko boli - opiera sie o konsole srodkowa (o tym akurat wiedzialem doskonale wczesniej) 2) Troche za niski (obnizony fabrycznie) jesli ktos parkuje na parkingu z przejazdem przez kolczatke (uderzam zawsze o nia podwoziem) - na szczescie tylko u rodzicow raz na jakis czas stawiam... 3) Lubiace plamy po deszczu tworzywa (jak kolega wyzej) Generalnie i tak jest swietnie, wiec te pare wad nie wplywa na banana na gembie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
pre_pl: nie tyle skrzetnie ukrywalem, co mialem fajne auto upatrzone i nie chcialem by ktos mi je podkupil ... Jednak na dzien przed wyjazdem zmienilismy cel. Samochod kupiony w Bockel (komis nazywa sie Euro Trade - akurat rozwijaja ten punkt i zapelniaja samochodami) vis-a-vis AutoHusa. Pomiedzy Hamburgiem, a Bremą przy samej autostradzie...
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
Tez mam chwilowe i srednie, ale nie bawilem sie komputerem nawet i pewnie 95% mozliwosci nie znam poki co.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja go nazywam czołgiem... 1720kg w papierach
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hornet: ..a jestes sklonny jechac do niemiec? jesli tak, to daj znac na PW
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
Bardzo fajny, naped i silnik smakowe
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dobrze chorujesz... Jazda z Q to zupelnie inna bajka.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
T-żółw: W-wa jak widac po profilu... Wpadne jak tylko bede na miejscu, w tym tygodniu mnie nie ma, w nastepnym urlopik.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kaj: Zdjecia wnetrza pojawia sie, moze w weekend jakos... Co koloru listw i dokladek nie wiedzialem nawet, ze tak wyglada seria. Slowo "seria" kojarzylo mi sie raczej ze zwyklym czarnym plastykiem. Coz, czas zglebiania tematu nadszedl. AC to oczywizm, ale wolalbym zeby nikt nie ruszyl sie moim 'a fir awant' z jakiegokolwiek parkingu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
alv: Zgadza sie, z zewnetrznego sline'a nie ma tu praktycznie nic oprocz felg. Pewnie za kilka tygodni, gdy "oswoje sie" z tym samochodem i mi sie lekko opatrzy, to pomysly na graty od S4 wroca niczym boomerang.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, nie rozczarowala, milo zaskoczyla, ale sens zdania jest ten sam . Do tej pory slyszalem ten silnik tylko "z zewnatrz", nigdy nie siedzialem wewnatrz auta, a tam dzieje sie zupelnie co innego...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dokładki i listwy sa w grafitowym metaliku czego na zdjeciach zbytnio nie widac, wiec na razie mi sie nie chce tego ruszac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
2.7 V6 Biturbo quattro S-line 04/2003 r. Silnik: AGB 265PS z 06/1999 r. Wcześniej: AKE 2.5TDI 180PS W moich rekach od lipca 2007 r. Body - Kolorek AVUS z pakietu Audi Exclusive - pełen zewnętrzny pakiet S-line - kierunkowskazy dymione DEPO - listwy progowe S4 piano black - schwarz pakiet - relingi piano black - lusterka piano black - grill, kratki boczne i środkowa piano black - końcówki wydechu 100mm Setup - 2.7 V6 biturbo AGB - turbo K04 RS6 - głowice 2,8 V6 - pompa paliwa Bosch 044 - wtryski Siemens 630cc - nowe pierścienie - nowe panewki - custom FMIC na rdzeniu Nissens - custom wydech, DP 2,75" > catback 2,5" - chłodnica oleju Mocal - dolot K&N - sprzęgło RS4 z okładziną kevlarową - dwumas RS4 - kolektor ssący i dekle zaworowe w czerwieni - osłony silnika carbon RS4 Układ hamulcowy - przód Porsche 345mm, 6-tłoczków - tył S4 B6 300mm - przewody w oplocie Goodridge przód + tył Zawieszenie - gwint Bilstein B16 PSS9 - stabilizator przód RS4 B7 - stabilizator tył RS4 B7 Wyposażenie - Pełny pakiet S-line - Czarna podsufitka S-line - Sportowe skórzane fotele /elektryczna regulacja wsparcia odcinka ledzwiowego/ S-line - Skórzana 3-ramienna kierownica multifunkcyjna od A4 B8 S-line + gałka S-line - Bi-Xenon na soczewkach B8 + biale kierunkowskazy, pomalowane środki na czarno - osłony Carbon RS4 pod maską - RNS-E - BOSE - Szyberdach - Pakiet oświetlenie - Pakiet zima /podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze/ - Pełna elektryka - Fotochromatyczne lusterka boczne + elektrycznie składane - Fotochromatyczne lusterko wsteczne - Coming / leaving home - Spryskiwacze mgiełkowe - Wycieraczki aero Moc Soft #2 - 486PS 590NM Soft #1 - 427PS 515NM Felgi RS6 C5 SPORTEC Serducho:
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
To taki zarcik... skoro BI-X wygladaly na zwykle Niewazne... nuda doskwiera, zaraz lece do DE
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Przeplaciles
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Moge polecic dobrego i niedrogiego fachowca (blacharz/lakiernik), ktory bierze 100-150 pln za elementu. 70km od Warszawy w stronę Gdańska (k/Płońska), blisko E7.
-
RS4 na M25...
Ja 2 razy wyprzedzilem moim ex-MKIV ferrari w stolicy raz skrecalo