Treść opublikowana przez Flyer
-
Czas urlopów.gdzie?
Bylem w Łebie rok temu i jakos nie czułem...
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
alvaro pstryknij fotki jak juz zalozysz dupke od S4, bo mam takie same plany do mojego avanta, ktorego lada chwila kupie
-
Nieużywane ale wiekowe opony
Ostatnio oddalem ojcu moj zapas, ktory lezal w samochodzie od nowosci (99r) i smiga.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
alvaro: To chyba jednak jakis dodatek, bo tak przegladam zdjecia esek i wszedzie widze zderzaki jak u Ciebie... A4 kaj82'a mnie zmylila
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Pewnie chodzilo mu o brak dokladki, ktora mi sie osobiscie nie podoba...
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Ile taka przyjemnosc kosztuje?
-
waga a4 i passata b5
Minimalna roznica, nie warto sobie nawet glowy zawracać.
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Jasne, ze kwestia gustu. Przyciemnianych szyb nie lubie. Oryginalne felgi od sline'a mimo, ze popularne i czesto spotykane IMO prezentowalyby sie znacznie lepiej.
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Ładny ładny, ale felgi strasza
-
Strefa Śmiechu
GPS, taka nowa technologia.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Niestety do najwiekszych idiotow naleza Ci, ktorzy nie rozrozniaja miasta od trasy. I ze smutkiem stwierdzam, ze to wylacznie mlodzi. Czasami jak ide z dziewczyna po osiedlu i nagle zza zakretu wyskakuja dwa rozpedzone maluchy i goniacy ich golf z niemiec na emeryturze w Polsce... to mam chec odstrzelic im te puste łby. Sam nie jezdze wolno na trasie, ale w miescie, czy tez przelatujac przez zabudowany jestem wybitnie wyczulony. Moze to ten rozsadek, ktorego niektorym brakuje...
-
F1 Wyniki Roberta K
Jest przytomny i stan jest stabilny... wiec jest dobrze.
-
F1 Wyniki Roberta K
UUaaa... to sie robert wysypał...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja rowniez, 1 osoba. Jesli ktos wiecej.. to biwak (piwak ;P)
-
F1 Wyniki Roberta K
19:00 czasu polskiego / Polsat
-
F1 Wyniki Roberta K
Nie wiem, czy tylko dobra taktyke maja na ten tor, bo wyglada na to, ze kubica znowu bedzie jechal ciezszym bolidem...
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
To srebro w srodku wyglada fatalnie do spolki z galka moim zdaniem.. Felgi i bodykit wygladaja razem ok, ale nie jestem fanem tego typu rozwiazan.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Apetyt rosnie w miare jedzienia...
-
Niezapłacone mandaty, a przekroczenie granicy
Chyba z ciekawosci zadzwonie na komende ;P
-
Niezapłacone mandaty, a przekroczenie granicy
No dobra, a jezdzil ktos w koncu do niemiec z niezaplaconymi mandacikami na koncie?
-
Niezapłacone mandaty, a przekroczenie granicy
Slyszalem to od czlowieka, ktory 2x w tygodniu jezdzi do niemiec i twierdzil (rok temu), ze jesli sprawdza w bazie moj PESEL (czesto tylko patrza na dowody i jesli facjata sie zgadza, to puszczaja) i wykaze im niezaplacone mandaty, to nie przepuszcza mnie przez granice... Dlatego pytam.
-
Niezapłacone mandaty, a przekroczenie granicy
Dawno dawno temu slyszalem, ze z niezaplaconymi mandatami w Polsce nie przekrocze granicy (np. PL - DE). Prawda to? No i pytanie - czy tylko jako kierowca (plus np. wlasciciel samochodu), czy nawet jako pasazer? Wiem, ze nie zawsze sprawdzaja dowody w bazie, ale... Jesli ewentualnie jako pasazer moge przekroczyc granice, to co bedzie w drodze powrotnej gdy bede np. kierowal? Wtedy Polacy mnie juz nie sprawdzaja, tylko Niemcy, tak? Pytam, bo nie pamietam Wybieram sie w tym lub nastepnym miesiacu za zachodnia granice, a mam kilka mandatow na koncie
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
IMO z lusterkami to bylaby juz przesada, samochod wygladalby nieco odpustowo. Oczywiscie jesli na masce widnieje S4/RS4 i pod nie siedzi 4.2 to nie przeszkadzaja . Reszta dokonanych przez Ciebie modyfikacji wskazana .
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Ile Cie kosztowalo ubezpieczonko?
-
[ALL B5] Woda !!!! pomocy
W passacie mojego ojca byl taki problem ostatnio na jesieni. Podczas jazdy w deszczu czesto komputer wchodzil w tryb awaryjny (czyli ograniczenie obrotow etc). Nikt nie wiedzial o co chodzi.. a problemem bylo to, ze komputer stal w wodzie, bo odplywy zapchaly spadajace z drzew liscie i inne syfy... Wiec warto o tej porze roku czasem otworzyc maske.