Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pecia1985

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja wymieniałem termostat i mechanik przodem wyjechał i bez zbytniego grzebania w rozrządzie wymienił termo. ale przód trzeba zdemontować
  2. ogólnie kolego to coś dużo Ci wozidło pali....
  3. właśnie u mnie czasami szarpie nie jest to regularne raz się zdarzy na jakiś czas nieraz zrobię 1000km jak jadę do mechanika aby zobaczył o co chodzi zostawię mu auto on jeździ i mówi że wszystko w porządku... jak to mówią: "u dentysty ząb nie boli...."
  4. login642 możesz opisać jakiego rodzaju miałeś to szarpanie i co mechanik zrobił??? ja mam multi zrobiłem ponad 10 tys. km i od czasu do czasu na niskim biegu szarpie ale ogólnie skrzynia spisuje się super.
  5. no to wychodzi na to że jest on z 2001 r. auto jest produkcji XII. 2001 czyli byłby od nowości??? trochę za długo by wytrzymał jak na diesla.... :>
  6. dokładnie lepiej nie przekraczać 310 Nm a 2,7 TDi maja już nowszą skrzynie multim, co do benzyny to chyba nie ma większego momentu benzyna od diesla. oczywiście mówimy o multi z lat 2001-02 bo w 2,5 quattro już szedł tiptronic
  7. 4 cyfra oznacza rok ale od końca czy od początku???
  8. Witam mam pytanie czy ktoś w Was wie jak rozszyfrować kod nabijany na obudowę akumulatora Varty?? chodzi mi konkretnie o datę produkcji mam taki kod: HGB1911930303 może ktoś wie która cyfra to data produkcji. Na tym akumulatorze nie ma nic prócz wiadomości na temat prądu rozruchu pojemności i jakiś nr który się zaczyna na 8E0.... ale to jest oznaczenie że jest to A4 (tyle się dowiedziałem)
  9. Gdzie w mulitronicu sprawdza się olej??
  10. Ja w swoim 2,5 TDI jakieś 2 tygodnie temu wymieniałem termostat bo miałem ten sam problem rozgrzewał się max do 70 stopni i tak trzymał cały czas a wymieniłem termostat i jest gitara 90 non stop. ALE całym przodem wraz z rozrządem trzeba wyjechać kosztowało mnie to 200 zł robocizna (znajomy mechanik) plus 110 zł termostat z oringiem w ASO marszałek
  11. Ja mam 2,5 V6 155km Multitronic zrobiłem od zakupu autka jakieś 3000km i 75% przejechanego dystansu było po mieście średnia wyszła mi 9l.
  12. ostatnio wymieniałem olej w mojej skrzyni i weszło 5,5 litra przy silniku 2,5 TDi
  13. Ja mam 2,5 TDi z multitronikiem i wyszukałem na jakiejś stronie w necie ze max moment dla tej skrzyni to jest 310 Nm. mój silnik takim momentem dysponuje i nic więcej zbytnio nie można dodać aby skrzynia wytrzymała
  14. Witam wszystkich klubowiczów. Nazywam się Piotrek mam 24 lata. Moja Audi to A4 Avant 2002r. 2.5 TDI 155KM w Maultitroniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.