Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Nie ma...ale bedzie...jeszcze miesiac czekania ? ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ---------- Moze praca ?
-
Spociki Łódzkie
Dzien dobry Łódź? Wstawac slonce swieci,25 st w cieniu, tak to mozna zyc ?
-
Spociki Łódzkie
Full control ?
-
Spociki Łódzkie
Cyganka czy Rumunka??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tam dyskusja szybko schodzi na niski poziom staje się wulgarna i kończy się wyrzutami sumienia To nie znaczy ze nadal nie moze byc gorącą?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No o tym mówię ? ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- Ja niestety goraco z Wami podyskutuje dopiero w BT?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeciez wy lubicie stac na tym zimnie ?
-
Spociki Łódzkie
Z Tobą i Ewcia ?
-
Spociki Łódzkie
Jak zapomnisz to ja Ci pozycze bierzesz rajtuzy A prosisz? nie brzydze sie nimi :thumbdown:niech cie reka boska broni zabrac to dziadostwo Dobra spakuje ponczoszki?
-
Spociki Łódzkie
Jak zapomnisz to ja Ci pozycze bierzesz rajtuzy A prosisz?
-
Spociki Łódzkie
Jak zapomnisz to ja Ci pozycze?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Poziek powinienes podziekowac kolegom za reklamę?
-
Spociki Łódzkie
Seba ty byś super w leginsach wyglądał Pewnie! Jak Prima Balerina ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No no ja tez przez fona pisze, o niebo lepiej?
-
Spociki Łódzkie
Pisze za Miska Siema Kacha?
-
Spociki Łódzkie
Zdolniacha? Bry all?
-
Spociki Łódzkie
Hej cichutko tu
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Hihihi?
-
Spociki Łódzkie
To buty skrob? Dzien dobry Łódź
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Dzieki ale na Balicach ląduje w czwartek Damy radę, najwyżej na zlot Audi przyjadę Oplem To już nie lepiej przyjechać na Poźku ?..lepszy rumak niż opel i siodło ma podgrzewane :grin::decayed: No weź, jeszcze bym mu fryzurę zburzyła ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ty przyjdz do mnie bo tu więcej?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spać a nie gadać?
-
Spociki Łódzkie
No różnica bo my do jednej flaszki nie siadamy nawet ?
-
Spociki Łódzkie
Ale Greger mowi ze słyszał ze Ty nie pijesz i bardzo ubolewa z tego powodu?