Treść opublikowana przez tymonA4
-
Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: to gdzie na ta kawę cwaniaku na pekes- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oczy w słup- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to jak jakas kawa dzisiaj na miescie A ty chcesz jakies zaraz znajde- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tom grabi ci sie jak holera- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo masz jeszcze to radio ze swojej a4- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
łajzy co ja tym razem kupiłem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie no galeria łączy skl epj era :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to fajnie że wam sie udał ja cały czas w pracy byłem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a tu takie coś http://www.youtube.com/watch?v=m9jmvPpHSIM&feature=related- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Nie on jeden i nie ostatni czy to swiadczy o czyms- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ano takie życie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A TY będziesz cholero z Poraja- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tam u ciebie lem- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
a kto to moze potwierdzic ze przez ten czas ktos po zakupie nie kombinowal nic przy niej co a teraz sie okazuje ze najlepiej sprzedc i kupic brd to najlepiej zwrocic nie- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
jeśli dobrze myślę to wygląda tak czujesz się zbycho oszukany bo okazuje sie ze turbo było regenerowane wiec piotrek tez został oszukany bo kupił je jako nowe ciężka sprawa kurde Piotruś naprawdę się chwalił tym turbo a tu zooonk wymienił je na BRD a nie że to było złe powinniście gadać razem bo pisać to można i można i nic to nie da po za niesmakiem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też będę z żonką chce was poznać he he he ale na 100% nie wiadomo bo może będzie musiała zostać w krakowie ale ja jestem tyle- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzień dobry cholero może by tak was odwiedzić jednak- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
poczekajcie na drugą stronę medalu :gwizdanie: znam piotrka trochę i wiem ile znaczy dla niego to forum i wątpię żeby narobił sobie smrodu dla tych paru stówek ale jak już napisałem nie chłop przemówi jego podpis tyczy sie innej sprawy z tego co kojarzę- Jak długo powinna iść przesyłka kurirem???
po jej nr. możesz zadzwonić do dpd sprawdzić gdzie jest a może po prostu jej jeszcze nie wysłał tylko tak napisał- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poróbcie fotki w piątek :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobry panowie jaka pogoda w waszym pieknym mieście- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
toś sie pochwalił :gwizdanie:- [1,9 AWX] S4 diesel edition
według mnie będzie niecałe 220 dzo-dzo i jak tylko nie oszukuj- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo cicho siedzi a jak wyskoczy to sie nie pozbieramy he he - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]