Treść opublikowana przez tymonA4
-
[B5 ADR] Nagrzewanie się silnika
ok super to opisałeś dzięki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a dzwonił ktoś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie bądźcie śmieszni tam miał się znaleźć mój nr nawet myślałem ze został wpisany jako druga możliwość kontaktu :polew:
-
[B5 ADR] Nagrzewanie się silnika
chłopaki gdzie jest termostat w moim ADR
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: to za kare że cie na spocie nie było :polew: nie no żartuje to był tylko i wyłącznie pomysł piotrka ja mu mówiłem nie rób tego nie proszę :polew:
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
panowie u mnie wyskoczył ten błąd 17916 (Obroty jałowe - duży zasięg regulacji) czy to ma tez związek z przepustnicą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
seba :good: Michał napisz mi jak będziesz miał czas jaki to był błąd u mnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok my spadamy do krack. fajnie było chłopki was zobaczyć teraz nas nie będzie tak około trzech tygodni nie wyrabiam na paliwo spoty są bardzo fajnie a ci co nie byli niech żałują piotr za kompaktem jeszcze nikt nie dzwonił grzesiu jaki masz nr,tej swojej noki bo muszę coś przykupić bart wiem wiem i rozumiem was ojcowie obecni i przyszli siemano pany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ot by sie dzo-dzo wypowiedział a nawiasem mówiąc chyba nas nie lubi bo sie w ogóle nie odzywa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pieprzysz
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
ok spadam koledzy w kimę dzieki za wspólną retransmisje
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
podczas ostatniej rundy ktoś z widzów rzucił butelkę na ring
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
ciekawe kto tą butelke rzucił chyba wihajster
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
teraz idziemy tymon spać boże michał co ty pierdilisz ja śpię z moją :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam miałem cichą nadzieje że gołota wytrzyma 12 rund a tu lipa
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
to co teraz ogladamy
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
moja sie obudziła i pyta kiedy ten gołota sie bije :polew: :polew: :polew:
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
z tektury
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
od 20 przy tv czekając na te parę minut :wallbash:
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
ładnie mu strzelił i koniec
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
mariolka sie martwi czy ma tyle bandażu w domu
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
zdrowy rozsądek mówi adamek a serce gołota he he
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
gołota daje rade widać ze to bydlak trzeba pamiętać że to emeryt
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
i reklama
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
no ładnie ładnie