Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
norbi czemu nie zatrąbiłeś nam wczoraj [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 16:54_________________________________________________piotr moja już mnie nie chce puścić jutro do tej pieczary :polew:
-
[ALL] Dziwne kable pod siedzeniem od audio .
tak pewnie była skrzynia
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
i tak zrobię
-
Jakie auto dostawcze kupić????
mowiles ze nie jezdzi to wcale ,ze straszne padlo :kox: tobie to się zbiera teraz mam z nim problem jak to w życiu ale tak to jest ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Uff bo myślałem ze Piotrek :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To kto jest szefem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty dziadu Ty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Robimy tego spota bo to mój ostatni w tym tygodniu w środę jadę do kraka szukać kogoś do roboty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Robimy jutro spota frytek mi się zachcialo[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 12:01_________________________________________________Nie ma co opierd. dzodza bo każdy mógł tez do niego zadzwonić albo do lony czy chudego i jechać a ze akurat nikomu nie spasowalo to trudno ja tez żałuje ale o tym już pisałem Piotruś tak zes dzodza wkurw.. ze chłopak nawet porannego posta nie napisał to co z jutrem odzywac się
-
[B5 AFN] Jak pomalować obwódkę grilla na czarno
a faktycznie tak przecież można
-
[B5 AFN] Jak pomalować obwódkę grilla na czarno
pytanie czy malowali na chromi czy na innym podłożu
-
Jakie auto dostawcze kupić????
ja mam reno kangoo 1.9dti i też nie narzekam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________oooooooooo jaka fajna smyczka tez mam taką
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he he dobrze widzieć jak się ktoś dobrze bawi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wpadnij ją na spota teraz w tygodniu muszę zobaczyć to cudeńko
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
he he czyli co polecasz
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
więc go wymienię jak będę coś robił u mechaniora
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
a no dawno uważasz że już czas
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nuti ty to powinieneś otworzyć serwis OOOO
-
[B5 ADR] Obroty spadają w momencie domykania szyb
standard jeździ się na światłach plus klima czy nawiew i tak sie będzie dziać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nut czemu nie zaktualizowałeś profil
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
ale mi brakuje dosłownie ciut chodzi mi o to by przy przechyleniach nie wyskakiwał komunikat czyli dot można ok dzieki
-
Czerwona Niunia :D RH 19 cali :D Gwint FK
i koniecznie lampy po drugim lifcie ja też mam do wymiany
-
[B5 AFN] Jak pomalować obwódkę grilla na czarno
ciężko będzie z chromem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: