Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
No musi- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
I takie mniej wiecej jest od 7-9 l- B6 DIVISION
Nie ma może kto do sprzedania stacji do iPhone pod rns?- [B6 ALT] ALT by emay
No to zaraz sie zacznie ładna seria- [B6 AWX] Oem +
:grin:btw co masz na obudowach za symbole ? Bo na tych co ja miałem jest logo audi i nr. Miałem je sprawdzić w etce ale z tego co wiem to jedno jest z cabrio a drugie z S4- [B6 AWX] Oem +
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cze Maciek- [B6 AWX] Oem +
- [B6 AWX] Oem +
a to on kupił te poDruby- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
A co to egr ja go nie mam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
macie farta że mnie nie było bo nie było by tak miło- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
o 200 mówią ze jest ok- B6 DIVISION
18stki staja sie standardem:grin:- B6 DIVISION
- Jakie imię dla syna
ankieta jest- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dawno cię nie widziałem chyba od wyrazowa pasowało by wpaść- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To i ja wpadne cos wciągnąć hehe- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Może ktoś zadzwonić do jego rodziców ze on jeszcze nie śpi tylko siedzi przed kompem ---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:46 ---------- Puma odpadasz już na starcie he he- B6 DIVISION
Wypowiadać sie mogę i pisać tez jak klub bedzie tylko dla członków to nie będę chłopaczku- Jakie imię dla syna
Robi sie już śmiesznie :-(- B6 DIVISION
Myśle o tych fajnych alu dywanikach ---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:24 ---------- Btw gadek o divisionie było już sporo ja już raz napisałem kto według mnie powinien go prowadzić i tyle napewno powinien to być ktoś z ranga i ustalić jakieś kryteria żeby było jasne w jakim to idzie kierunku- B6 DIVISION
He he mi sie już pomysły kończą wracam do serii- B6 DIVISION
Wejdź na mój wątek i dobie zobacz i poczytaj co zrobilem ja a co dzo on szedł w moc ja w doposazenie auta chłopaczku i po 2 ja sie nie pcham tu he he nie nam takiego ciśnienia może to zewzgledu na to ze już nie mam mleka pod nosem he he - [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL