Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. piotruś przecież wiesz że mnie ciężko zdenerwować ale temat jest ciekawy [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:57_________________________________________________ rozmowa z gg kupiłes ponoc recaro.. wiec pytam sie czy pasuja do Sieny dalej nie rozumiem co ma recaro do sieny [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:00_________________________________________________ale myśle że i nie ma poco szukać sensu w twoich postach
  2. fenkiuł wery macz
  3. droższych nie było :gwizdanie: chłopaki wiem że wam hormony do głowy uderzają ale troszeczkę nie wiem dystansu a sysiu on wydał ponad 7koła na remont silnika czy to też zaliczamy do modów ?
  4. nie zauważyłeś że każdy tu drze z ciebie łacha i tego co piszesz stary u chudego mi i lemanowi mówiłeś że radio kupiłeś za tysiąc teraz za dwa po za tym jak możesz pisać o kosztach modów do audi które zostały ci ze starej bryki nie mówiąc tu nic o oponach proszę cie ogarnij sie młodzieńcze
  5. bo ktoś ma do sprzedania za 3,5 koła i nie wiem czy to dużo czy mało
  6. to co se zrobić moskal napisz mi na priv ile ty chciałeś za cały aeb z wiązkami kabli kompem i osprzętem jeśli możesz
  7. Panowie , na żywo to jest :jerk: :jerk: uwierzcie mi :naughty: to ja zrobie sobie ręczny w floku
  8. no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział
  9. nie no liczy sie liczy wszystko
  10. :polew: opony i stare audio z innego auta niezły bajer reszta sporo przesadzona po za tym dodaj że to auto mamy i taty :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 19:17_________________________________________________a sorry zimówki rispekt :polew:
  11. magick na co poszło ci 10tys w twojej padlinie antenka od dzodza 30zł program 900 wycięty kat i lampki tjuningowe proszę cie ale ty jesteś czasami śmieszny no chyba że doliczasz rope i opłaty :polew:
  12. nie za dużo tego floku
  13. a ty co sie tak opuszczasz
  14. .....................
  15. ty a ty nie miałeś do mnie dryndnąć
  16. jak ci znowu coś nie jebnie
  17. widziałem dzisiaj abu-dabi na dąbrowskiego
  18. herbatnik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188516.0;topicseen
  19. system oddymiania i wentylacji też dostał po d*pie pomagałem znajomej firmie w naprawie po za tym zapchały się czujniki lpg gumą tak to jest jak sie montuje chińszczyzne
  20. oni czekaja az im dolozysz
  21. tea nie dziaduj zaloz lpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.