Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. ale tematy qutfa piter jak dzisiaj dzwoniłem do ciebie trza było od razu powiedzieć że to o takie ćwiczenia chodzi he he he sysiek niezły laans co
  2. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zejdź na ziemię, za tyle to w Niemcowni można B5 kupić a nie B6 z takim przebiegiem i wypasem :gwizdanie: czy ja cie proszę o ocena czy proszę kogoś z okolicy by ja obejrzał skąd wiesz co ja szukam przecież głupi nie jestem widzę że cena niska[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 08:07_________________________________________________po drugie zobacz jakie są ceny b6 1.8T z tego roku
  3. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest ktoś z lubelskiego chodzi mi o to by rzucić okiem na tą a4 http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-tb-skora-xenon-bose-C16046826.html
  4. he he dzięki za zaproszenie :good:
  5. a daleko mieszkasz od żabiej
  6. sysio BRAK SŁÓW snejk teraz montujemy awaryjne zasilanie a tak ogólnie to często tam bywam
  7. madzia bierrr http://moto.allegro.pl/spoiler-audi-a4-s4-rs4-s-line-01-04-super-okazja-i1298936152.html
  8. snejk widziany wczoraj w formacie jak zakupowal dwa red bule
  9. panowie nie mogę ogarnąć tej strony odnośnie wifi może mi ktoś podrzucić gotowy link
  10. hmmm może i bym łyknął ale ten kolor skóry no chyba że spuści tą jedynkę z przodu :polew:
  11. na to wychodzi że w b6 standardem jest wspoma
  12. ok mozna zamykac wczoraj ktos mnie z kolowal
  13. to jak to w końcu tymi zegarami bo jestem ciekaw :kox:
  14. podobno w b6 lpg nie hula według mnie to ten sam silnik co mam ja plus turbo chodzi mi o AVJ albo tą wersje 170-konną
  15. ciekawe jak będziesz śpiewał jak mnie zobaczysz
  16. to sie dobrała herbata do madzi dzisiaj na spocie przyjedzie klient wiec nie zróbcie mi łobory geje :naughty:
  17. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a tył od R8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.