Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. tego kuzyna co był wczoraj z toba w alejach :gwizdanie:
  2. Te panie moderator... niedziela niedziela ale o której godzinie? cyferek juz nie umiesz pisac?
  3. Leman no proste... ostatnio ja nim jezdziłem to chciałem w locie na szybko odkrecic i do siebie :gwizdanie:
  4. uuu to teraz pozerasz mnie wyrazów grill? bede ale tym razem bez upalania
  5. 10K na swapa. ja w poprzednim aucie rozmyslałem o swapie i z 10 tysia potrzeba.
  6. tymek specjalnie do holandi pojechal po instalacje ponoc najlepsze, cos mówił ze z CC700 bedzie pasował idealnie
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    jakbys przeczytał cały temat to bys wiedział o co kaman z tym 1.6
  8. odkrecany... sam przez to przechodziłem ale na zime wraca :naughty:
  9. miałem małe killowanie po drodze :gwizdanie: a6 chyba 2,5 tdi. jechało to jakos .... wypzredziałem gocia on mi na dupe ale tylko zoabczył 1.6 i podłoga... jak sie okazało na wichure u mnie tez zajechał ale nic sie nie odezwał
  10. łooo kiedy to juz było..... od 2 miesiecy tak mam dlatego on mnie jedzie bo on ma 102 KM a ja 101 [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 20:08_________________________________________________jutro spot o 19 pod orbisem
  11. ja musiałem klocki zmienic..... jak zoabczyłem z prawej storny od wewnatrz to za głowe sie zlapałem zero:) piekna blacha
  12. Piotrek myslisz ze przyda nam sie? kiedy masz termin porodu?
  13. stalówki? ledy w zderzaku? hmm co tam jeszcze... aa wydech z ryny :tongue4: albo wiem. Wlepe z japan żalu masz ?
  14. Jakie HID'y ? wiesz ze dowód za to leci.... :kox: albo ori albo wcale :thumbdown: :polew: :polew:
  15. MEga kox te fele :kox: zeby w 18stce były to brałbym od adasia
  16. taa. jak do kamienia jechalismy to jechałes jak emeryt... jak emeryt po wyplate... 2xxKm/h
  17. wywal hak :tongue4: co do pompek to chyba nie ma sensu kupywac w ASO, za 5,5 K to mozesz kupic pompki i turbo i wystroic
  18. 100 zł , 50 zł od osi... byłem w poniedziałek.... ale profi robota
  19. siema Tea... ale blady.. a mówiełes ze ciepłe kraje.... pewnie w ciechocinku byłes
  20. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Graty juz sa.... czyli koszyk 2 din + ramka.... teraz troche zabawy z docieciem klimatronika i bede miał lepszy wypas niz RNS
  21. ja moge wpasc na tegho grila ale nie na długo... max do 21
  22. :polew: no jak masakra jak bono miał byc po 21:30 a my juz pojechalismy... ;(
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    felga bedzie... nie wyglada za ciekawie na glebie i 15stce, chociaz wolałem od tej strony pojsc , niz jak połowa najpierw felga 18 a pozniej zawiecha bo stało jak koza no własnie dlaczego to 1.6 tak dymi :naughty:
  24. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    zawieszenie w 1/2 na aucie... tył załozyłem z przodem nie podołałem i jednak warsztat.. smiesznie wyglada, tył usiadł wiecej niz 35 mm. z przodu spokojnie wkladam piesc. a z tyłu tylko same palce. fotki wrzuce jak bedzie juz całosc.. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:24_________________________________________________wreszcie zawiecha z przodu siedzi :kox: jezeli chodzi od odczucia to prawie nie czuje róznicy :notworthy: brak tylko konkretnej felgi. zdjecia beda wieczorkiem[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:36_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.