Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tego kuzyna co był wczoraj z toba w alejach :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Te panie moderator... niedziela niedziela ale o której godzinie? cyferek juz nie umiesz pisac?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leman no proste... ostatnio ja nim jezdziłem to chciałem w locie na szybko odkrecic i do siebie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
uuu to teraz pozerasz mnie wyrazów grill? bede ale tym razem bez upalania
-
[ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?
10K na swapa. ja w poprzednim aucie rozmyslałem o swapie i z 10 tysia potrzeba.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek specjalnie do holandi pojechal po instalacje ponoc najlepsze, cos mówił ze z CC700 bedzie pasował idealnie
-
[B6 AWX] Oem +
jakbys przeczytał cały temat to bys wiedział o co kaman z tym 1.6
-
[B6 AWX] Moje Audi... 1.9 TDI AWX
odkrecany... sam przez to przechodziłem ale na zime wraca :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
miałem małe killowanie po drodze :gwizdanie: a6 chyba 2,5 tdi. jechało to jakos .... wypzredziałem gocia on mi na dupe ale tylko zoabczył 1.6 i podłoga... jak sie okazało na wichure u mnie tez zajechał ale nic sie nie odezwał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
łooo kiedy to juz było..... od 2 miesiecy tak mam dlatego on mnie jedzie bo on ma 102 KM a ja 101 [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 20:08_________________________________________________jutro spot o 19 pod orbisem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja musiałem klocki zmienic..... jak zoabczyłem z prawej storny od wewnatrz to za głowe sie zlapałem zero:) piekna blacha
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek myslisz ze przyda nam sie? kiedy masz termin porodu?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stalówki? ledy w zderzaku? hmm co tam jeszcze... aa wydech z ryny :tongue4: albo wiem. Wlepe z japan żalu masz ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jakie HID'y ? wiesz ze dowód za to leci.... :kox: albo ori albo wcale :thumbdown: :polew: :polew:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
MEga kox te fele :kox: zeby w 18stce były to brałbym od adasia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taa. jak do kamienia jechalismy to jechałes jak emeryt... jak emeryt po wyplate... 2xxKm/h
-
[B6 AWX] Moje Audi... 1.9 TDI AWX
wywal hak :tongue4: co do pompek to chyba nie ma sensu kupywac w ASO, za 5,5 K to mozesz kupic pompki i turbo i wystroic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
100 zł , 50 zł od osi... byłem w poniedziałek.... ale profi robota
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
siema Tea... ale blady.. a mówiełes ze ciepłe kraje.... pewnie w ciechocinku byłes
-
[B6 AWX] Oem +
Graty juz sa.... czyli koszyk 2 din + ramka.... teraz troche zabawy z docieciem klimatronika i bede miał lepszy wypas niz RNS
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja moge wpasc na tegho grila ale nie na długo... max do 21
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: no jak masakra jak bono miał byc po 21:30 a my juz pojechalismy... ;(
-
[B6 AWX] Oem +
felga bedzie... nie wyglada za ciekawie na glebie i 15stce, chociaz wolałem od tej strony pojsc , niz jak połowa najpierw felga 18 a pozniej zawiecha bo stało jak koza no własnie dlaczego to 1.6 tak dymi :naughty:
-
[B6 AWX] Oem +
zawieszenie w 1/2 na aucie... tył załozyłem z przodem nie podołałem i jednak warsztat.. smiesznie wyglada, tył usiadł wiecej niz 35 mm. z przodu spokojnie wkladam piesc. a z tyłu tylko same palce. fotki wrzuce jak bedzie juz całosc.. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:24_________________________________________________wreszcie zawiecha z przodu siedzi :kox: jezeli chodzi od odczucia to prawie nie czuje róznicy :notworthy: brak tylko konkretnej felgi. zdjecia beda wieczorkiem[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:36_________________________________________________
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba nikt