Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No dzisiaj chyba spota nie bedzie piotrek to co nie jedziesz ze mna na ostrowy? a co chcesz zmieniac? wizual czy Power?
-
[B6 AWX] Oem +
No sam nie wiem. ale taka chce załozyc
-
[B6 AWX] Oem +
http://www.allegro.pl/item1098164547_audi_a4_spoiler_na_tylna_klape.html jeszcze nie mam ale cena nie zaporowa wiec bedzie jakos moze do konca wakacji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra my dzisiaj z piotrem spalanko 5,3:D no i z 2 litry gazu które piotrek puszczał w drodze powrotnej... waliło klockami ze łooo :naughty: :naughty:
-
[B6 AWX] Oem +
next beda dokladki + lotka na klape z s-line zeby za jednym zamachem malowac
-
[B6 AWX] Oem +
zobacz na rejestracje. jeszcze na czarnych jest. klasyk nówka funkiel z salonu była. 1999. kiedys wart 29 Tys zł
-
[B6 AWX] Oem +
juz własnie dzisiaj na Aucie siedzi:D RS6 C5 18 cali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja woze 3 w tylnim podłokietniku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No piotrek nie wiem:D twoje dupsko 110 kg wazy... a to juz duze obciazenie dla silnika... bierzemy zapas?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jutro jade około 300 Km/ mysle ze za 80 zł spokojnie objade
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wlasnie ja byłem w piatek w łodzi i wracajac 225 na blat weszło spalanie....nie było zle... do łodzi 5,5 spowrotem 7
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No w miescie nie ma szans 5,2 ale w trasie spokojnie.... wracałem z hollandi to 5.1 wyszło mi po 1400 km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to juz 1.8 na klapie zawitało :kox: masz mocniejsze niz my ;(
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a Te fele z tej esy bedziesz handlował?
-
[INNE] Czy to prawda, że Policja ma juz jakiś sprzęt do sprawdzenia czy...
jakby mieli zabierac dowody to Polska by sie niezle wzbogaciła. Na kazdym forum z grup VW audi seat skoda pierwsze 2-3 strony przedstawianych auto to Diesle albo 1.8T co najmniej po sofcie albo i grubszych... przez ostatnie 3-4 lata wszycy poszli do przodu z mocami
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
Kolega miał (ma) 1Z. jezdził na opale co najmniej rok... teraz nie mam z nim konkatku ale widziałem kiedys jego audike i dalej smiga. wiec wydaje mi sie ze nie ma z tym problemów... Do PD bym nie ryzykowal
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam nic wspolnego z tym nie mam
-
[ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?
jak ten wzmak ma 400 W to polecam jeszcze kable 35 mm@ i kondensator chociaz 1 F
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i nie chodzi tu o dostawe uzywek tylko o cinkusia duzo masz tam tymek roboty zeby wyciagnac butle weze parownik itd? jak co to pomoge :tongue4:
-
[ALL B6] Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
Miałem spadek mocy po wlaczeniu klimy ale w Ibize z silnikiem SDI. tam to było odczuwalne. teraz nie ma takiego obiawu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dlaczego tymek? ja nie handluje jak co niektórzy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta łachudra Piotr mnie namawia;p troche gotówki sie zrobiło i załoze BRD i FMIC w tym roku. zycie zbyt krótkie zeby jezdzic seria
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ciekawie to piotrek jest z toba. 2-3 równo ale 4 i mówie bay bay
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no jak wezmiesz moja turbawke i zorbisz program bedzie kox
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea ale ja jechałem z 3 biegu :gwizdanie: a ty z 2, :no:słyszałem tylko jak ci sie 2 konczyło i zapinałes 3 a pozniej to juz w lusterku słabo widziałem to sreberko