Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. No dzisiaj chyba spota nie bedzie piotrek to co nie jedziesz ze mna na ostrowy? a co chcesz zmieniac? wizual czy Power?
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    No sam nie wiem. ale taka chce załozyc
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    http://www.allegro.pl/item1098164547_audi_a4_spoiler_na_tylna_klape.html jeszcze nie mam ale cena nie zaporowa wiec bedzie jakos moze do konca wakacji
  4. Dobra my dzisiaj z piotrem spalanko 5,3:D no i z 2 litry gazu które piotrek puszczał w drodze powrotnej... waliło klockami ze łooo :naughty: :naughty:
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    next beda dokladki + lotka na klape z s-line zeby za jednym zamachem malowac
  6. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    zobacz na rejestracje. jeszcze na czarnych jest. klasyk nówka funkiel z salonu była. 1999. kiedys wart 29 Tys zł
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    juz własnie dzisiaj na Aucie siedzi:D RS6 C5 18 cali
  8. no ja woze 3 w tylnim podłokietniku
  9. No piotrek nie wiem:D twoje dupsko 110 kg wazy... a to juz duze obciazenie dla silnika... bierzemy zapas?
  10. ja jutro jade około 300 Km/ mysle ze za 80 zł spokojnie objade
  11. no wlasnie ja byłem w piatek w łodzi i wracajac 225 na blat weszło spalanie....nie było zle... do łodzi 5,5 spowrotem 7
  12. No w miescie nie ma szans 5,2 ale w trasie spokojnie.... wracałem z hollandi to 5.1 wyszło mi po 1400 km
  13. to juz 1.8 na klapie zawitało :kox: masz mocniejsze niz my ;(
  14. a Te fele z tej esy bedziesz handlował?
  15. jakby mieli zabierac dowody to Polska by sie niezle wzbogaciła. Na kazdym forum z grup VW audi seat skoda pierwsze 2-3 strony przedstawianych auto to Diesle albo 1.8T co najmniej po sofcie albo i grubszych... przez ostatnie 3-4 lata wszycy poszli do przodu z mocami
  16. Kolega miał (ma) 1Z. jezdził na opale co najmniej rok... teraz nie mam z nim konkatku ale widziałem kiedys jego audike i dalej smiga. wiec wydaje mi sie ze nie ma z tym problemów... Do PD bym nie ryzykowal
  17. ja tam nic wspolnego z tym nie mam
  18. jak ten wzmak ma 400 W to polecam jeszcze kable 35 mm@ i kondensator chociaz 1 F
  19. i nie chodzi tu o dostawe uzywek tylko o cinkusia duzo masz tam tymek roboty zeby wyciagnac butle weze parownik itd? jak co to pomoge :tongue4:
  20. Miałem spadek mocy po wlaczeniu klimy ale w Ibize z silnikiem SDI. tam to było odczuwalne. teraz nie ma takiego obiawu
  21. Dlaczego tymek? ja nie handluje jak co niektórzy
  22. Ta łachudra Piotr mnie namawia;p troche gotówki sie zrobiło i załoze BRD i FMIC w tym roku. zycie zbyt krótkie zeby jezdzic seria
  23. Ciekawie to piotrek jest z toba. 2-3 równo ale 4 i mówie bay bay
  24. no jak wezmiesz moja turbawke i zorbisz program bedzie kox
  25. Tea ale ja jechałem z 3 biegu :gwizdanie: a ty z 2, :no:słyszałem tylko jak ci sie 2 konczyło i zapinałes 3 a pozniej to juz w lusterku słabo widziałem to sreberko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.