Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no głosny ten wydech z wiadra
  2. ja z SDI sie przesiadłem na AWX i jechało przez pierwszy tydzien, dopóki nie podjechalem na spota..... :gwizdanie:
  3. czerwone zawsze szybsze zrob chociaz program to bedzie jechało poprawnie :gwizdanie:
  4. ja i tak słało czytac i pisac po polskiemu wiec wazne zeby był naklejek
  5. piotrek najpier chrom na merty wogoł szyb , :cool1:pozniej diody
  6. spocik o 19 w alejach?
  7. a AWX na ile mi zrobisz? peknie 210?
  8. 18 jak cos i zawieszka w doł
  9. w teori tak jest... AWX niby powinien miec 285... moj miał 316 w serii, w tyle powinien miec AVF
  10. AVF do były od 2003 roku... a AWX był pierwsze od 2001.. Q i nie Q nie ma tu nic do gadania
  11. a czemu sam masz 16? pzreciez były 18 stki
  12. wiec sie wyjasniło ze to nie ja.... bo u mnie jakbym zobacyzł mrugajace swiatlka to podłoga
  13. Piter badz wczesniej na obi
  14. oj beda beda.. :kox: moze za 20 lat jak cos w tym kraju sie zmieni
  15. f*ck... :confused4: szkoda fury dobrze ze tobie nic sie nie stało... A teraz przejdzmy do sprawy skoro S-line idzie na czesci to biore fotele kierownice... zoabczymy co da sie jeszcze wyciagnac
  16. Daje rade ale na glebe z tym bo koza wielka teraz juz wiem jakby moja wygladała jakbym najpierw załozył koło, pozniej glebe
  17. chociaz s-line albo amorki s-line i sprezyny H&R...
  18. Tea dzieki za naklejki jutro zakladam zeby wyjechac na wieczorny lanskoło dzieki tez za vagowanie.... jak zwykle cos u mnie z tym parownikiem nie tak...
  19. co za róznica czy 18 czy 19. i tak kazda plomba do poprawki
  20. widziane dzisiaj B7 kolor blekitny... około 20:20 na trasie 91 czewa -rsko... ktos z forum?
  21. W alejkach pod orbisem
  22. Nie tylko w niedziele... w czwartki tez robimy spoty... Piter buraczymy jutro cos w alejach?
  23. dzo dzo kiedy bierzesz to biurko i przymierzalnie A tak serio to ile chcesz za pompki i cooler.. pisz ja co na priva

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.