Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
jest ibiza 1.8T 380-400 KM. projekt F-16
-
[B6 AVF] 1.9 TDI by Dynosoft Wrocław
juz nie przesadzaj. pomysl ze niektórzy maja klekota 100PS albo 1.6 i wystarcza Wykresik trzeba zbierac graty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a bede mogł posiedziec u Ciebie na kolanach
-
Spociki Radomszczańskie
Nie nie;d to nie ja byłem, w r-sku byłem w sobote ostatnio ale jeszcze nie było wlepy
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
B6 AWX 2002r 219 Tysia. byłem sam po nia za odra. w chwili zakupu 199 tys. ksiazka + sprawdzenie w ASO. w sumie mam 11 miesiecy, 20 tys zrobione i odpukac wszystko ok. Program zrobiony. oliwy nie pobiera
-
[ALL B5] Swap z 1.6 na 1.8 co potrzebne?
i wszyscy na raz wybili koledze pomysł z głowy pod czym sam sie podpisuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter,ty sie młodej zapytaj czy Cie pusci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na tour de slask bym sie chetnie wybrał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sikać na siedząco?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a wy mieszczuchy gorszą ,tańszą siłą roboczą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
potwierdzam :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wciagłem cie dzodzo ale u ciebie w sklepie;d jak scigalismy sie po piwnicy w dordze do kibla
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek za drugim razem dostałes spokojnie 2 długosci :gwizdanie: a ze swiateł myslałem ze zartujesz;d ale ty wariot jestes i po dziurach killujesz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jedzie buczy :hi: czekamy na reszte filmów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1 długosc... pozniej juz z 3 były
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no spocik udany. miło było poznac nowego kolege Sysiek fajne kreski były srałem po gaciach bo myslałem ze dostane
-
[B6 AWX] Oem +
nie pasuje bo snake zrobił tak zeby naklejac na szybe od srodka... a potrzebujemy z piotrkiem na klape
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z avanta na sedana przerabia
-
[B6 AWX] Oem +
Malin kapelusze zazwyczaj maja juz wade wzroku wiec doczytaja bez problemu:gwizdanie:
-
[B6 AWX] Oem +
- [B6 AWX] Oem +
po obróbce wyszło mi 7.9s wiecej filmów bedzie za około godzine najlepszy czas 7.86- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kongar masz moj nr w podpisie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to wbijaj o 17 i szukaj :naughty:- [ALL B8] Łaciata
wszedzie jest tak samo... A furka pierwsza liga. białe z czarnym dachem od kilku lat wymiata :naughty: . i chyba bedzie jeszcze przez kilka, no chyba ze szejkowie przestana wydobywac rope- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o 17 bedziemy - [B6 AWX] Oem +