Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Co kur..a nie? piotrus bedziemy chyba inaczej musieli pogadac... wychowac Cie musze. Sorka Michał za niego
  2. odcinam sie przez ostatni rok, kiedy poznałem Cie moje zycie sie zmieniło... Kiedys nie lubiłem gejów takich jak ty, ale w sumie nieszkodliwy jestes. Jako kumpel jestes do zaakceptowania.
  3. a skad wiesz ze to był mocz?
  4. no przeciez dzisiaj miałem znowu spac u ciebie
  5. o zesz ty na kawalerskim byłem wczoraj :gwizdanie:
  6. tylko zebys znowu drutem nie pogardził
  7. o tej o której piotrekj zatankuije abudbi. incvzej nie jedzeimy vdoi snake. jedziemy baiała strzakla;'
  8. gdzies ci jedno zero uciekło... piotrek dajesz 100 zł... od 4 miesiecy woze cie co weeknd albo do dona albo retro... myslałes za za free? miarka sie pzrebrała jutro widze 100
  9. piotrek starczyło ci miejsca na klapie? bo tam to juz choinka sie robi
  10. no teraz juz co drugi jezdzi 1.6 z kołkiem rozancowym i MR motors[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:55_________________________________________________sysiek tak własnie kopcisz Golf IV TDi 130cv/ Ibiza FR/ Ibiza Cupra TDi
  11. jestem na etapie zalamania. Piotrek dzisiaj spot o 18 i jedziemy na kreski. Nie bedzie tak ze kot bedzie kury pier..... a kogut stał z boku i sie przygladał
  12. zrobie... jutro przyjade i zoabcze co tam chcesz
  13. nono zielony bocian piortek chcesz chusteczki? czy skarpetka tarłes?
  14. teraz mamy zakaz wjazdu na gelerie... za duzo dymu bedzie
  15. dzo dzo wciaga cie i twoje rajtuzy. piter bedzie miał z nim problemy Leman to samo Stałem sie member 8;((((
  16. no wypluja jak pewnie serie jak kazde jeden szesc :gwizdanie:
  17. Qwa dzo dzo dopiro wróciłem... nie wale w c**ja....
  18. krecił nie krecił a pewnie sam własnie takim zamulatorem jest
  19. 6 tez by sie wcisnał... jakbym sie nie rozpychał na podłokietniku ;(
  20. no nie ma jak poskladac film w kilka osób wczesniej pamietałem 1/3 imprezy :polew:
  21. qde fajna była... rozbierała mnie.. suty chciała mi lizac
  22. mam taka sama to tez mu moge przyje...ac a teraz wczorajsze wyjscie :drunk: mega kac.... lapy porozcinane, bogus zajechałes mi z bani.... Ale i taj było :gwizdanie: widzimy sie o 17, a teraz spadam na turniej do belchatowa
  23. On wszystko trzepie o sciane i mówi ze nowe :gwizdanie: turbo zanim sprzedł to tez u oskara było?
  24. dzo dzo qde byłem pod sklepem o 14:10.... padł mi kom i nie miałem jak zadzownic.... jak cos to podjade w PN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.