Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
eee synek słuchaj no....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek.. został mi litr tej oliwy i wiesz co wsadze ci go w Dupe...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo dzisiaj czasowo leze p.s cos Ci sie jakies dziwne literki zaplatały .. nie 165 KW tylko KM myslałem ze poprawisz ten blad
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja juz mam od niego oliwe
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
okazji sie nigdy nie kupuje, bo cos takiego nie istnieje Zastuj na rynku jest... sam od prawie roku bujam sie z renówka... wszytko sżło pieknie... jeden wyjazd na miesiac po auto zeby dorobic troche do wyplaty... i od roku renówka stoi i stoi... duzo ludzi na własna reke jedzie za granice, w poszukiwaniu auta. w Polsce 3/4 aut na krecone liczniki.... nigdy nie kupie auta w polsce... jak sie troche po giełdach pojezdzi i pozna handlarzy to kazdy mówi jakie wałki ida... co robione itd
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
mam Hidy jedne z tanszych za 160 zł... zadnych bledów... podpinam pod vaga srednio raz za 3 tyg i wszytko ok. Pierwszy raz czytam ze jakies problemy na desce z tego powodu
-
Spociki Radomszczańskie
to i Ja moze podjade kiedys w sumie juz rok a cały czas na spotach w czewie jestem :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nowe pompki o oznaczeniu AL i turbo BRD do regeneracji... przy next wyplacie FMIC a pozniej cała zima przedemna na skladanie i witaj wiosno
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja jade na wyrazwó o ile nie dopier**l... dniówki jak dzsiaj Piter cos dla Ciebie.. ty najwiecej pracuejsz w tyg. 19,5 H :wallbash: :wallbash: No i miałem tego posta jebnac wczoraj ale wróciłem jak wróciłem... Moja sucz wczoraj skonczyła roczek i równo 20 tys km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem jego zdjeciu u ciebie na kokpicie i skojrzyłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i nie jezdziłem z wytarmoszonym zderzakiem i kaloryferem na wierzchu Przegladałem ostatnio neta i przypomniał mi sie ostatni chłopak piotrka http://www.youtube.com/watch?v=MfjHtGTQ6N0&feature=related pamietam jak razem wywijali na górnej sali w kojocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to jest najwieksza bolaczka wydechu.... rurka idzie po skosie zanim dojdzie do koncówki... i wali w lewa scianke... i efekty pozniej widac... ale prawa tez szadzi tylko mniej.. wkoncu okopcona tez jest
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i bez dymu
-
[ALL B6] 1.9 TDI i 195KM w B6 - silnik to wytrzyma?
Nie kazdy wie ze w Ibize pakowali BPX
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wpadne, pospotujemy, pojemy i pokreskujemy jest tu jakis cwaniak??
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
no to masz racje Furka kozak... na starcie juz jest ladnie.. pakuj xenon, soft i bedzie jeszcze lepiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to jest dla innego uzyszkodnika tego forum reszte sami sobie dopowiecie.....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty j**ana złotówo piterowie sie znudziłem to bedziesz jego nowym ..... :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter daj mi znac czy jedziesz ze mna do KRK
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co jest d*py? kiedy spot? jak mnie i piotra zabraknie to cisza i tyle :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
fela ciezko taka dostac na rynku wtórnym
-
[B5 AJM] Chip w AJM
juz sie nie chwal pazdzochem, mistrzu prostej :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myslisz ze ktos tesknił? teraz bedzie sie działo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
programy zna Paint exel word w tym pierwszym malarz aka. dzo dzo namaluje mu wykresik
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
No to kiedy kreska?: