Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. ja miałem ibize SDI z 1999 i tez trzesło buda na jałowym pozniej było polo z 2000 roku tez sdi i tez wszytko trzesczało
  2. piotrek do mnie dzwonił.. gosc na stacji benzynowej go dopadł i ,,respekt za wlepe''
  3. jutro wypad na miasto i chyba DK1 zajedziemy :gwizdanie:
  4. no jak to gdzie;p nad wydeszkiem
  5. browara wisisz za oklejanie teraz ide swojego dziada oznakowac
  6. Elita szczesliwych posiadaczy 1.6 Piotrek bede u Ciebie dzisiaj.... około 15-16.
  7. no to ja jutro do piotra po nalepe i w niedziele buraczymu z wlepkami
  8. MAGIC87 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakby nie kasa to kazdy by mial full opcje
  9. kolor polowałem na taki mocy troche malo i szkoda ze brak planów
  10. MAGIC87 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kiere bys zmienił na jakas sensowna a czerwono tu w srodku jak u mnie w poprzednim aucie--> Seat
  11. malin ten drugi zalatuje mi syfikiem :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:
  12. zeby nie było, ale jak dzwoniłes do mnie o 15 to ja Ci powiedziałem o szybie ,bo ty bys przykleił na tablice rejestracyjna
  13. Snake biore nalepke dostałem juz mms od piotra.. kox wielka
  14. tak ze jak zobaczysz to w spodnie narobisz prawie jak zywe :tongue4: :tongue4:
  15. W polsce robisz przeglad czy w niemcowni?
  16. Rogal zniweluje rózce mocy za 1 tysa :gwizdanie:
  17. u mnie jak doszlo 60 Nm to dopiero był mega rogal
  18. sezon sie konczy powoli, wiec pewnie na wiosne po 5 przejazdach stwierdzisz, ze mało pod maska
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Jaki tam sportowy? delikatnie zmodyfikowany co by bylo lzej dieselkowi
  20. tez mi sie to skojarzyło :gwizdanie:
  21. kox fura . szkoda ze nie 3.0 TDI
  22. to moze jeszcze duzy grill cos w takim stylu http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/100/75019 :naughty:
  23. dokladka jak dla mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.