Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. wpadne w piatek ale bede troche pozniej niz o 19 bo mam mecz ALS'u o 18, wiec nie uciekajcie z parkingu do 19:15
  2. moj pierwszy spocik ale za to mile zaskoczony byłem... miło było poznac
  3. Panowie mam nadziej ze do 3 razy sztuka i tym razme bede na spocie.. i mam pytanie czy bedzie jakas złota raczka co powie mi jak sciagnac boczek drzwi? bo od 3 tyg troche audio lezy ale za cholere nie wiem jak sciagnac boczki
  4. udusiłem żone dobre:)Ale stare jak swiat
  5. Dobra to teraz ja;) ty zmieniłes ibize na audi to i ja poszedłem w ta sama strone.. Duzo sie zmieniło od serii i to na plus...
  6. Jak mówicie o czarnej A3 na białej feldze to 105 dłubnieta na około 140
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    xxx
  8. No byłem na galeri... ale nie wpuszczali na parking objechałem dookoła z 2 razy ale jak jestem nowy i nikogo nie znam to wyszła lipa...
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Przesiadłem sie z ibizy SDI wiec narazie wystarczajaco mocy mam
  10. Miałem wpasc ostatnio ale nie dałem rady wiec moze jutro wpadne zapoznac sie
  11. widze ze znalazłem odpowiedni temat... tez chce upchanc radio 2 din ale problem w tym ze mam juz radio z poprzedniego samochodu i nie berdzo chce je sprzedawac... ale widze ze zabawy jest i to nie mało zeby to upchnac.. chyba pozostaje mi profi firma i nie małe wydatki znalazłem cos takiego czyli opcja jest http://3.bp.blogspot.com/_7J8f0nBpN8w/SieHk0oWa5I/AAAAAAAAAKU/JMwIHZEChIk/s1600/IMG_0189.JPG
  12. MAGIC87 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Kiedys był Seat. ,,Prawie'' jak Audi :gwizdanie: Po auto wybrałem sie do holandi, moze kolor nie do konca taki jaki chciałem ale coz Wyposażenie -Pełny FIS -Klima 2-strefowa -6x airbag -Podlokietnik przod i tyl -ABS + ESP -Szyby elektryczne przod tył korba -tempomat -podgrzewale lusterka -centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota -skórzana kierownica i gałka zmiany biegów -hak bleh to wywalenia dziadostwo -Zamek schowka... myslałem ze w standardzie jest ale nie kazda ma - Cb radio TTI770 + president Missouri - Emblemacik 1.6 na klapie To chyba było wszytko co pamietam Silnik -1.9 AWX -Wywalony kat, srodkowy, koncowy tłumik przelotowy z podwójna koncówka -Program By Rogal -Zalany olejem motul 505.01 Zawiesznie -Była seria. -Sa amortyzatory Z S-line + sprezyny H&R -35 mm Audio -Jednostka JVC KW AVX-810 -Głosniki przod JBL 6507C -Bagaznik skrzynia JBL 1260 BR -Wzmacniacze JBL GTO 2060 i 4060 -Kondensator 1F Dietz -Kable 25 mm2 plany na przyszłość Alu 17-18 cali + RS6 c5 225/40/18 + dystans 5 mm (obecnie Et30) Dokladki w kolor + lotka na Klape S4 + Srebrne dekory + Ściagniecie haka + IC, wtryski, turbo + FMIC+ BQ+ BRD Xenon jest soczekwa to trzeba to wykorzystac -- HID 5K Swiatłe Ledowe z Tyłu + Lusterka S4 + Pozdrawiam forumowiczów chwila czasu i podlaczyłem na szybko radio jedynie co potrzeba to kosz pod 2 din climatornic pod 2 din i pozniej ramke:) całosc około 500 zł ale i tak załoze a tak to wygladało w ibizie Pierwszy Mod wywalenia kata i koncowego Tłumika ale chyba jeszcze srodkowy wywale bo dzwiek mi sie nie podoba do konca [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:36_________________________________________________ Ledy z tyłu Radio 2 DIN
  13. Witam wszystkich.. widze ze jakis spocik sie organizuje wiec moze pojawie sie jako świezak
  14. Identyczna chodzi mi po głowie :gwizdanie: dobra felga + ciemna szyba
  15. Dobry projekt :> a Mirras cos grzebał przy tym?
  16. witam panowie. moje takie małe pytanie czy do B6 da sie załozyc cos takiego? wiem ze albo wychodzi wersja z z radiem 1 din albo z navi. posiadam takie radio http://www.allegro.pl/item739305237_jvc_kw_avx810_2din_kurier_gratis_auto_hi_fi_w_wa.html pozostało mi z popzredniego pojazu i raczje chciałbym je umiesic w nowym pojezdzie. czy ktos moze próbował badz ma zamontowane cos podobnego?
  17. Witam wszystkich klubowiczy... poszukuje samochodu i mam nadzieje ze dowiem sie kilku cennych informacji... Pozdrawiam Seba z Cze-wy.
  18. WITAMY NA SPOTACH CZĘSTOCHOWSKICH ZAPRASZAMY na spoty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.