Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wpadne w piatek ale bede troche pozniej niz o 19 bo mam mecz ALS'u o 18, wiec nie uciekajcie z parkingu do 19:15
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moj pierwszy spocik ale za to mile zaskoczony byłem... miło było poznac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie mam nadziej ze do 3 razy sztuka i tym razme bede na spocie.. i mam pytanie czy bedzie jakas złota raczka co powie mi jak sciagnac boczek drzwi? bo od 3 tyg troche audio lezy ale za cholere nie wiem jak sciagnac boczki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
udusiłem żone dobre:)Ale stare jak swiat
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Dobra to teraz ja;) ty zmieniłes ibize na audi to i ja poszedłem w ta sama strone.. Duzo sie zmieniło od serii i to na plus...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak mówicie o czarnej A3 na białej feldze to 105 dłubnieta na około 140
- [B6 AWX] Oem +
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No byłem na galeri... ale nie wpuszczali na parking objechałem dookoła z 2 razy ale jak jestem nowy i nikogo nie znam to wyszła lipa...
-
[B6 AWX] Oem +
Przesiadłem sie z ibizy SDI wiec narazie wystarczajaco mocy mam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Miałem wpasc ostatnio ale nie dałem rady wiec moze jutro wpadne zapoznac sie
-
[B6 AMB] Zmiana Radia w B6(radio Becker) na Naviheaven/1din...2Din??
widze ze znalazłem odpowiedni temat... tez chce upchanc radio 2 din ale problem w tym ze mam juz radio z poprzedniego samochodu i nie berdzo chce je sprzedawac... ale widze ze zabawy jest i to nie mało zeby to upchnac.. chyba pozostaje mi profi firma i nie małe wydatki znalazłem cos takiego czyli opcja jest http://3.bp.blogspot.com/_7J8f0nBpN8w/SieHk0oWa5I/AAAAAAAAAKU/JMwIHZEChIk/s1600/IMG_0189.JPG
-
[B6 AWX] Oem +
Kiedys był Seat. ,,Prawie'' jak Audi :gwizdanie: Po auto wybrałem sie do holandi, moze kolor nie do konca taki jaki chciałem ale coz Wyposażenie -Pełny FIS -Klima 2-strefowa -6x airbag -Podlokietnik przod i tyl -ABS + ESP -Szyby elektryczne przod tył korba -tempomat -podgrzewale lusterka -centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota -skórzana kierownica i gałka zmiany biegów -hak bleh to wywalenia dziadostwo -Zamek schowka... myslałem ze w standardzie jest ale nie kazda ma - Cb radio TTI770 + president Missouri - Emblemacik 1.6 na klapie To chyba było wszytko co pamietam Silnik -1.9 AWX -Wywalony kat, srodkowy, koncowy tłumik przelotowy z podwójna koncówka -Program By Rogal -Zalany olejem motul 505.01 Zawiesznie -Była seria. -Sa amortyzatory Z S-line + sprezyny H&R -35 mm Audio -Jednostka JVC KW AVX-810 -Głosniki przod JBL 6507C -Bagaznik skrzynia JBL 1260 BR -Wzmacniacze JBL GTO 2060 i 4060 -Kondensator 1F Dietz -Kable 25 mm2 plany na przyszłość Alu 17-18 cali + RS6 c5 225/40/18 + dystans 5 mm (obecnie Et30) Dokladki w kolor + lotka na Klape S4 + Srebrne dekory + Ściagniecie haka + IC, wtryski, turbo + FMIC+ BQ+ BRD Xenon jest soczekwa to trzeba to wykorzystac -- HID 5K Swiatłe Ledowe z Tyłu + Lusterka S4 + Pozdrawiam forumowiczów chwila czasu i podlaczyłem na szybko radio jedynie co potrzeba to kosz pod 2 din climatornic pod 2 din i pozniej ramke:) całosc około 500 zł ale i tak załoze a tak to wygladało w ibizie Pierwszy Mod wywalenia kata i koncowego Tłumika ale chyba jeszcze srodkowy wywale bo dzwiek mi sie nie podoba do konca [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:36_________________________________________________ Ledy z tyłu Radio 2 DIN
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszystkich.. widze ze jakis spocik sie organizuje wiec moze pojawie sie jako świezak
-
[B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
Identyczna chodzi mi po głowie :gwizdanie: dobra felga + ciemna szyba
-
[ALL] VW Golf4 2.0 TDi BKD by DynoSoft Wrocław
Dobry projekt :> a Mirras cos grzebał przy tym?
-
[ALL B6] Radio 2 din w B6
witam panowie. moje takie małe pytanie czy do B6 da sie załozyc cos takiego? wiem ze albo wychodzi wersja z z radiem 1 din albo z navi. posiadam takie radio http://www.allegro.pl/item739305237_jvc_kw_avx810_2din_kurier_gratis_auto_hi_fi_w_wa.html pozostało mi z popzredniego pojazu i raczje chciałbym je umiesic w nowym pojezdzie. czy ktos moze próbował badz ma zamontowane cos podobnego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczy... poszukuje samochodu i mam nadzieje ze dowiem sie kilku cennych informacji... Pozdrawiam Seba z Cze-wy.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
WITAMY NA SPOTACH CZĘSTOCHOWSKICH ZAPRASZAMY na spoty