Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Mam torche km i nie mogłem wpasc. chciałem sie pobawic u siebie i pojezdizc bokami ale niestety reczny mi zamarzł. Pozostał mi scenic który ma reczny obok kierownicy
  2. ja w sumie na niedziele moge sie pisac
  3. moim zdaniem lepiej na seri pozostac niz kupuwac buszmeny...
  4. Jestem, dopisz do listy
  5. Cieszy sie ten co spzredał i ten co kupił
  6. W sumie ja moge podjechac na spota jakiegos. mieszkam pomiedzy czewa a radomskiem.. do R-ska mam 14 km
  7. mnie dzisiaj nie bedzie :gwizdanie: zatrucie alkoholowe
  8. Dla mnie mega spot:) tyle aut to zjechało sie w moim poprzednim klubie na ogolnopolski dzieki ekipie ze slaska za przybycie i takze ekipkie z SKL
  9. no ja własnie tez wybijam z domu...
  10. Własnie jak kolega wyzej podał link znalazłem taka ramke w polsce... do b6 pasuje idealnie i bez problemu montuje sie w nia 2 din radio.
  11. hmm i moj przyjazd stoi pod znakiem zapytania... dostałem kamieniem w szybe i nie wiem czy do jutra dalej sie nie posypie
  12. pekałesiaz dopisz mnie tam na liste
  13. Wreszcie masz dogrzane to SDI :gwizdanie: No własnie Pekałesiaz kiedy spot?
  14. Bede:) dzieki za info.. tylko kac musi mnie puscic
  15. Daj sobie spokoj z audio jak mielismy po SDI to mozna było w audio pakowac bo mocy zadnej z tego zrobic sie nie dało
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    raczej tez na 18 nastawiony jestem To jest granat bardziej czarny mi pasuje ale trafił sie taki
  17. no jakos to wyszło. cos podobnie jak u mnie w poprzednim samochodzie... Nie do konca profii. a klimatronic przycinałes czy kupiłes pod 2 din?
  18. zajrze po 20 moze ktos jeszcze bedzie
  19. w sumie lajtowo zorbione:) nie na maxa... kolega z 1.9 ARG 90' ma `200... Wiec to juz jest mega hardcor.Ogolnie
  20. Qde no ... torche mam lipe do przełozyli mi mecz na 19.... dopiero o 20 wyjde wiec bedzie juz po spocie
  21. to juz nie jest zle.. 6 osób sie deklaruje
  22. Cóz moge napisac :gwizdanie: jak to Topor napisał ,,znowu na jednym forum'' to jest nas juz 4 albo i 5 ladnie musi sie to odpychac z taka moca, chociaz w poprzednikach tez mało nie bylo
  23. Polecam mirrasa z dyno we wrocku..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.