Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam torche km i nie mogłem wpasc. chciałem sie pobawic u siebie i pojezdizc bokami ale niestety reczny mi zamarzł. Pozostał mi scenic który ma reczny obok kierownicy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja w sumie na niedziele moge sie pisac
-
[ALL] co myślicie o tych głośnikach?
moim zdaniem lepiej na seri pozostac niz kupuwac buszmeny...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jestem, dopisz do listy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cieszy sie ten co spzredał i ten co kupił
-
Spociki Radomszczańskie
W sumie ja moge podjechac na spota jakiegos. mieszkam pomiedzy czewa a radomskiem.. do R-ska mam 14 km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie dzisiaj nie bedzie :gwizdanie: zatrucie alkoholowe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dla mnie mega spot:) tyle aut to zjechało sie w moim poprzednim klubie na ogolnopolski dzieki ekipie ze slaska za przybycie i takze ekipkie z SKL
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja własnie tez wybijam z domu...
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Własnie jak kolega wyzej podał link znalazłem taka ramke w polsce... do b6 pasuje idealnie i bez problemu montuje sie w nia 2 din radio.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hmm i moj przyjazd stoi pod znakiem zapytania... dostałem kamieniem w szybe i nie wiem czy do jutra dalej sie nie posypie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja sie pojawie;)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pekałesiaz dopisz mnie tam na liste
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wreszcie masz dogrzane to SDI :gwizdanie: No własnie Pekałesiaz kiedy spot?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bede:) dzieki za info.. tylko kac musi mnie puscic
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Daj sobie spokoj z audio jak mielismy po SDI to mozna było w audio pakowac bo mocy zadnej z tego zrobic sie nie dało
-
[B6 AWX] Oem +
raczej tez na 18 nastawiony jestem To jest granat bardziej czarny mi pasuje ale trafił sie taki
-
[B6 AVJ] Moje zmiany na konsoli środkowej
no jakos to wyszło. cos podobnie jak u mnie w poprzednim samochodzie... Nie do konca profii. a klimatronic przycinałes czy kupiłes pod 2 din?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak cos to sie pisze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zajrze po 20 moze ktos jeszcze bedzie
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
w sumie lajtowo zorbione:) nie na maxa... kolega z 1.9 ARG 90' ma `200... Wiec to juz jest mega hardcor.Ogolnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Qde no ... torche mam lipe do przełozyli mi mecz na 19.... dopiero o 20 wyjde wiec bedzie juz po spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to juz nie jest zle.. 6 osób sie deklaruje
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Cóz moge napisac :gwizdanie: jak to Topor napisał ,,znowu na jednym forum'' to jest nas juz 4 albo i 5 ladnie musi sie to odpychac z taka moca, chociaz w poprzednikach tez mało nie bylo
-
Dobrzy chiptunerzy
Polecam mirrasa z dyno we wrocku..