Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
no to kolejny ladny winik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co to qwa jest :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Daj mu :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to za tydzien sie moze sprawdzimy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty tymek miałes na cwiartke przyjechac :gwizdanie: wymiekłes?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahahah;d szybko ktos zadzownił :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kikson najlepszego
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
tez jestem zdania ze RS6 robiły lepsza robote
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ejj ejj;d qwa co to za nagonka na mnie?
-
[B6 AWX] Wymiana katalizatora
nie wiem jak w innych miastach ale w czewie wyciał mi kata. wspawał rurke i wyszło 70 zł... wiec chyba nie ma sensu tego zamiennika pchac
-
[B6 AWX] Oem +
Pierwszy mod w marcu wizyta u Rogala. zobaczymy jak to bedzie jezdziło. Jeszcze 7 miesiecy tememu jezdziłem SDI :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak nie walenie piotra w kakao to inne trzepanko kapucyna :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Adi bryma
Nastepny który zamienił seata na Audi dobry wybór wrzucaj jakies Alu podbadz sie drewna bo jakos nie pasuje
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Nie pekaj ja z cze-wy lece na 8 rano. mozna sie poswiecic dla kilku kucy w tanszej wersji wstajac rano :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no kikiego na cole i szorme z wieprzka.... 2 piotrek najpierw do kibla wypuscic cały gaz... no i oddajcie mu te 2 zł co płakał ostatnio bo ktos go wydymał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B6 AWX] Zapach spalin na postoju po wywaleniu kata...
U mnie po wywaleniu czuc spaliny ale tylko w garazu... a normalnie jak odpadam na miescie to nie czuje róznicy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na samym ARL tyle nie osiagniesz seryjnie było ASZ- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sełat jak sełat :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ooo w morde.. ktos mega pojechał- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no odpuszczam szkoda ropy i cennego czasu piotrka na krecenie filmu :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to nie ;( jak mam dostac baty- Spociki Radomszczańskie
Kto z ERA jezdzi zielonym klekotem b5 z naklepja klubowa na klapie bagaznika z lewej storny i do tego jeszcvze jakis niemiecki napis. widziałem dzisiaj w radomsku w firmie Barda czy jakos tak- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: nawet tym 1.8 nie wiem czy byłby sens stawac- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mruczy to twoja... jak kleczy przedemna - [B6 AWX] Zapach spalin na postoju po wywaleniu kata...