Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. dobra spocik dzisiaj o 20 na frytkowej piotrek byłem u bogusia mówi ze podjedzie
  2. to ja dzisaj dzodzo sprawdze czy ten twoj system działa...
  3. to pozostaje ci abudabi do jezdzenia
  4. Topor podziwiam Ostatni mod to chyba bedzie swap na 2.7 BT
  5. no czyli dalej wisisz 2,10 i kawe :tongue4: :tongue4:
  6. Piotrek nie mysl ze zapomniałem o 2,10 zł które mi wisisz z poprzedniego spota i o kawie która Ci w wawie kupiłem... czekam jeszcze 2 dni :polew: :polew:
  7. dobra to jestem o 17 koło dona
  8. pogoda troche nie odpowiednia na spota ...
  9. Sysiek kiedy robisz program?? bo znowu jeb..esz takie gały jak cie AWX objedzie
  10. tak chodzi na seryjnej srednicy z brakiem kata i koncowego.. srodek pozostawiny seria. a tu masz 2,5 cala na przelocie
  11. Przeciez to twoj ziomek był... odrazu sie poznał ze koksiarz :polew: :polew:
  12. to pisz do moderatora tego postu. jemu bedzie po drodze skonczy sie mu wrescie slizganie
  13. Malybuli a skad potzreba Cie zabrac?
  14. Za duzo razy brał do dzioba i juz mi sie znudził
  15. Pewnie... bede :gwizdanie:
  16. dzo dzo a podlaczałes radio bezposrednio pod Aku? bo ja tam miałem w ibizie ze z gniazda zapalniczki szumy szumy .....
  17. Nie ma sensu zamiennika pchać.. duże koszta... wytnij kata i wstac rurke o tej samej srednicy... Nie ma zadnych problemów z komputerem
  18. dobry slick to podstawa ale na innej gumie :gwizdanie:
  19. No koniecznie zrób program :gwizdanie: oponki podstawa chyba ze wolisz jak cwaniak w pekałesu jezdzic na pełnym slick'u
  20. Swietna fela. kolorek tez jedne z najlepszych( zaraz po bialym) A co do szyb. Albo wszytkie albo w cale bo wyglada jak poł auta... ja jezdziłem z takimi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/986f9912d38adbd4.html przez 2 lata
  21. michał on chce 2... gadałem z nim
  22. no w sumie luz... moze byc i o 19
  23. To sie nadaje na demotywatory... tak jak wyzej na tej 15 stce lipa... za masywny zdezak a koło schowane jak w cali... Wrzucaj 18 i bedzie cacy
  24. dzo dzo dlaczego białe? to od tego sniegu co ponoc miał spasc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.