Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pijane nie pijane.... pogoda do d..... wiec nawet nie chce sie z domu wybijac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no spoko.... wsadzisz go w te swoje 2.5 cala :evil:tylko bedzie bardzo latał... nie taka srednica
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i chu... Ci po tej wątrobie.... po tych wynalazkach co zazywasz ponoc nie staje.....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakie sterydy: słyszałem ze pasze dla prosiąt wszama i smaruje klate denaturatem zeby rozstepów nie było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo nie jestes sam...ja masakrycznie sie czuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No w sumie w pn mozna wyskoczyc na alejki..... :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jakie masz koła? u niego 195/65/15
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nizej niz piotrka to nie siedzi... ale poszło troche w doł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał film KOX:D :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra cwaniak z PEKAŁESU wrzucaj pokaz te filmy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba musze 2 worki ziemniaków do bagaznika dorzucic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek zapomniałes dodac dzieki komu dobrze sie skonczyło:P ,, panowie za szybka jazda... dokumenciki prosze i bedzie po 500 zł'' buhehehe Sysiek cos nie jedzie ci to 2.5 :gwizdanie: chyba jeszcze nie do konca zdrowa motorownia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Same ogłoszenia drobne to ja tez:D szukam jakiejs pracy obojetne co i przy czym.. wazne zeby dobzre płacili
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no jak cos to galeria... chyba bede
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek to przesiadz sie na rower :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj kumpel mnie zszokował pyta sie jaki motor:) mówie 1.9 a on 90 mówie dodaj... aa 110 myslałem ze jebne ze smiechu... został na etapie VP w dieslach
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Fajny bolid na miasto, zwinny niepozorny.... J/w srodek jak w polo... nie powala na kolana ale to ja jezdzic a nie wygladac :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie wiedziałem ze mam pekniety.... wydawało sie wszytko oki.... W piatek na spota wbijam sie w takich gaciach zeby Piotrek wiedział co i jak http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1269808720_by_mitkers_500.jpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra autko odebrane :gwizdanie: szał,, jedzie wreszcie. przez ten cooler nie wiem ile ale kunie uciekały.... czuje ze zyje. i doszedł lans + 5 HID 5K. dzodzo dzieki za zalatwienie
-
Wytłumienie drzwi
moze pod seryjne radio nie trzeba wygłuszac drzwi... pod wzmaka obowiazkowo :hi:Amen
-
Historia naszych nicków
Jak juz tak kazdy pisze to ja swoje przedstawie... Magic..hmm uczeszczałem na sekcje siatkówki, miałem z 14 lat.. a tam wszycy po 20-30 lat... Byłem nowy, i ktos walnał ,,Co to za medzik'' gdzies sie szybko przyjeło... 87 to od rocznika... I tak powstał nick MAGIC87 którego uzywam w sieci... A na codzien Bambus, bambo, bamboocha, bambino, czarny--> od karnacji. Amen
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kredyt to juz jeden mam na 8K prowidenta nie biore bo skoncze na sznurku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stary poszedł do pospawania.... jezdziłem po wszytkich mozliwych miejsach w czewie i do małyszówki nie maja coolera;/ a jak usłyszałem cene za Nowy w ASO to mnie smiech ogarnał... 900 zł... w intercarsie jakies 500 Puki co popmy nie zrobie.. poprostu nie mam za co...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jutro odbieram CCCO wiec kreski :gwizdanie: MrTea ja tam widze 205.55.16:) wiec nie przesadzaj ze twardo:) ja miałem 195/50/15 to juz cos czuc twardego chociaz zastanawiałem sie na 195/45/15 :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ale jakie przeciazenia przeciez to taksierskie 1.9 z dziurawym tłumikiem sie nie odpycha Dzo dzo jak pech to pech. dasz rade