Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B5 ADP] Wasza ocena zestawu car audio
kabel jak masz dawac to chociaz 20 mm2... ten carpower ma teoretycznie dla 4 Ohm: 1 x 225 W... wiec spokojnie bez kondzia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gosc zatrzymał sie na latach 2002-2004 :gwizdanie: wtedy był szał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No juz w tej polsce wszytko kradna :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzodzo elegancko Kolejny mod poszedł :gwizdanie: wyjeb.... hak:D wreszcie puscił metoda WD40 ,Klucz nasadowy + młotek 2 KG
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Odczuwam, brak PLN'ów musze w dołka wyjsc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.youtube.com/watch?v=TlpIZZ4j0s4 prawie jak nie TDI :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no chyba kierowca d*pa :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Malarz przywiez mi ta pompe jak mozesz...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiedziłem ze piotr to gay.. do wawy ze mna, wczorja na spota ze mna... teraz u dzodza
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
juz poprawiłem linki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja byłbym zainteresowany... w sumie juz pozbyłem sie kata i koncowego ale jeszcze srodkowy chce wywalic? jaka cena na usuniecie srodka i wstawienie rurki?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Własnie wszytko wyglada ze smiga normalnie . filmy z kresek z 2 autami raczje wszystko wstazywało ze ma bonus . logi zrobione i powinno byc ok... moze załoze pompe od innego auta na podmianke i zobaczymy co pokaze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piortek jezdzi jak wariat :gwizdanie: z mjego punktu widzenia brakowało z 20 cm....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Jaro4444 napisal ze moze to byc pompa tandemowa... jeszcze mówi zebym sprawdził filtr paliwa... chociaz w to watpie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
tak byłem wczoraj około 8:30 do 9:40 O tym nie pomyslałem ale raczej nie stawiam na filtr paliwa
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
no z Piotrkiem98igo tez sie mówilismy ze lajtowy setup na tych gratach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mi za kata 80-zł powiedził... zajeło to 30 minut w kadexie A co do mojego padła to puki co zostawiam serie jak jest.... uzbieram kase. kupie wszytko co potrzeba i dopiero jade. Bede dzisiaj na spocie wyrwe sie te 25 km piotrek albo dzodzo co o tym myslicie? http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=308629
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra tymek i Tea.. kreski w niedziele. Dzodzo mam nadzieje ze dojdziemy co to za przyczyna
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
widziałem dzisiaj wykres
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
seria 128 i 315 nm;((( do wymiany popmki i jakas glówna pompa.... od 3400 nie podaje wystarczajacej ilosci paliwa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ni ma co opowiadac... Seria 128 KM 315 Nm.... po próbach 151 KM i 366 Nm.... przyczyny... pompki i jakas pompa.... Nerw.... Poki co seria
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na wiklów na bułgarki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie pekam tylko mam bardzo wazna misje o 21 :gwizdanie: jak chcesz to piotro moge wpasc ale jutro nigdzie nie pojedziemy
-
[ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN
no własnie tez mi sie tak wydawałobo srebrna listwa na dole.. a sam chce sie przymierzyc do takiej operacji
-
[ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN
klimatronik wymieniony na nowy czy rezanko?