Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    nie rozbierałem jeszcze drzwi ale sadze ze głosnik zamontowany jest na plastiku....na MDF głosnik nie drga. drzwi po wygłuszeniu mata tez nie pzrenosza drgan nie słychac grajacej blachy.
  2. Tak;p ten gosc ode mnie :gwizdanie: robi w szybexie ale po godzinach napierdziala swoje jak cos to pisz. Dodzo nie zamotałem jeszcze płyty bo zabiegany w robocie jestem. a to biurko tez z klonu?
  3. Nie ,jechałem pod kojota brałem łachudre do srodka i nie martwiłem sie ze ktos cos widzi
  4. Sysiek , scieme to ja miałem w ex wozidle Nawet jak psy mnie zatrzymały to nie wiedziali ze pasów nie ma:D tylko dowod poleciał
  5. Sysiek jak bedziesz chciał nowa na przod to pisz... za 80 zł 2 szyby przednie i nawet jak bedziesz chciał to z atestem
  6. i przez twoje białe padło musze sie na koszty naciagac bo mnie objechałes
  7. to tak na szybko. kto sie dzisiaj pojawi?
  8. Troche nie rozumiem filozofii z głosnikami w połce. masz z tył w drzwiach miejsce na 16'stki. z przodu 16 odseparowane + dystans z mdf + maty do wygłuszenia i to samo z tyłu i zobaczyłbys ze nawet subwoofer nie jest potrzebny
  9. Silnik 1,9 AWX 131 PS nie hamowany seria na pełnym baku 1300 KM (holandia -->polska) Srednie spalanie 5.4 wyszło predkosc srednia około 130-140, max 215 na blacie było A teraz uzytkowanie w polsce. Przewaznie robie odcinki 30 km ,spalanie 6-8 litrów. pedkosci 100-140. czasami i wieksze Przy max butowaniu na odcinku 20 km ->10,5l według kompa
  10. Jak dla mnie kolor szukałem takiego ale nie znalazłem
  11. http://pogoda.onet.pl/1,552,38,miasto.html
  12. Wreszcie spot bez Buraka
  13. Bo jest SCZ;d pewnie tylko po swojej wsi smiga
  14. na poczatku troche ale na obecnych setupie
  15. Fajna sztuka... ogladałem identyczna ( kolor fela) ale miała za duzo przelotu.
  16. najnowsza instalacja podtlenku LPG:]
  17. O w morde ladnie ci fabryka dała bonus 20 KM
  18. Koniec długiego weekendu... ja juz bym sie tak nadział w poprzednia niedziele....
  19. ehh;d nie tylko ty... ja zatrucie alkoholowe mam do 16 spałem a pozniej after party... wlasnie wróciłem po 2 dniach
  20. chyba chodziło mu ze dzisiaj cisza :gwizdanie:
  21. To był ten spot wczoraj czy nie? :gwizdanie:
  22. W kreglach to był fart ze was pojechałem
  23. Dobra. Audica uziemiona ale na bilarda sie pisze.
  24. Ja chyba niestety jutro nie przyjade. Linka od recznego odmówiła posluszenstwa. 3h z opalarka spedziłem i niestety do wymiany.
  25. Widze ze nie ja pierwszy odczułem atak zimy... próbowałem opalarka rozgrzac linke. niby pomogło koło sie kreciło jak podniosłem na lewarku. po wyjechaniu z garazu znowu trzyma. dodatkowo na chwile zapaliła mi sie kontrolna ESP i ABS. Kolego Storm37 jak mozesz to podrzuc mi na priv jak sie uporasz z wymiana co i jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.