Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli tak jak miałem 3D i robiłem sam tyl to 170 zł. za 2 przednich 80 zł a za 7 mysle ze 350 zł.. ostatnio jak byłem u niuego to za mojego sedana powiedział mi 250 za wszystkie
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Ciekawy pomysl z CB. Musze u siebie przyczaic jak to zamontowac
-
[ALL B5] Zestaw Car-Audio do oceny Alpine / Hertz
Moim zdaniem 16 przod + MDF + wygłuszenie ( sam smigałem 5 miesiecy bez wygłusznia i MDF) jak masz wiecej kasy to wzmaka 4 kanałowego. Przod pod wzmaka i jakis sub na mostku . i taki zestaw w 100% Cie zadowoli. Wiem ze koszta duzo wieksze.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ja mam goscia ... profi robi..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie byłem..Piotrek dzowniłem do Ciebie ale nie odbierałes... z pracy wyszełdme pzred sama 18 sta
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
ja za ta opcja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
3 paczki w taka pogode:D tylko u ruskich
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cwaniak z PKS'u musisz mnie obronic przed dzo dzem ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to jestem na 100% w srode
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bym w srode wpadł... musze odkupic grzechy za niedziele
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja pier.... az sie teraz boje na spota przyjechac Tymon poprawiłem...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba jajkiem po patelni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widze ze jakies kreski były :gwizdanie: Na tego białego leszcza trzeba kozaka. chociaz ostatnio 1,2 jeszcze w miare równo a pozniej juz ucieka mi bez gadki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja po sprzedaniu seata ibizy szybko sie wyleczyłem z pomysłem kupienia Leona. w miedzy czasie było vovlo S60 i nawet S80 ale co wykonanie Audi to Audi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
za 25 to kupisz super mega hiper okazje
-
[ALL] Uniwersalne wielozadaniowe radio ,,no name''
Nie radze... kolega kilka lat temu kupił cos w tym stylu pograło poł roku... gwarancji nie uznali i smietnik.
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Czy jest od schowka klapa. bo wydaje mi sie ze nie ma na foto?
-
[Inne] Seat ibiza Magic'a
Auta juz nie mam od 6 miesiecy. sprzedałem z powodu braku mocy :gwizdanie: ogolnie autem zrobiłem 36 tys km.. nigdy nie zawiodło... jedynie to klamki wewnetrzne to jedno wielkie nieporozumienie. Blacha ok rudej nie było , moze dlatego ze z włoch przyjechało auto
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
10 Magic87 1.9 AWX- najlepiej pod koniec marca
-
[Inne] Seat ibiza Magic'a
Witam Moje wozidło. zakupione 25.08.07 Data produkcji grudzien 1999 Silnik 1.9 Kolor zielony metalic Wyposazenie klimatyzacja elektryczne szyby, Arbag, wspomaganie kierwnicy, alu felgi 15 (seat), OponaByły goodrich 195\50\15 Obecnie są 195\50\15 TOYO T1R Zawieszenie seria Audio Radio JVC KW AVX-810 Głosniki JBL GTO 6507C Głosniki tył JBL GTO 937 Wzmacniacz JBL GTO 2060 Wzmacniacz JBL GTO 4060 Skrzynia JBL GTO 1260 BR Kable Cariber CPK 3R Drzwi wygłuszone + dystans mdf Dodatkowo bagaznik podswietlany na niebiesko zeby ladnie wygladało ze wzmacniaczem Wnetrze Seria Perspektywy Halogeny - Sa czekaja na montaz Pomalowanie zacisków i bebnów( bardzo rdze widac) - przycemnic przednie szyby + Były chwilowo nie ma ale znowu beda :ninja: CB radio + TTI 770 + President Missouri kondensator 2F- Dystanse na koła --> 20mm <evil> Orginalne progi 99-02.. wylicytowane teraz tylko musze jechac odebrac:) Wyczajka na allegro Tak wygladała jak ja kupiłem Poczatki CA bez wzmaka tylko pod seryjne radio i tak potraiło ruszac lusterkiem w srodku Mała przymiarka na felge 15 cali z golfa 3 Gt felga bbs chyba 6,5 cala na oponie 195/55/15 pierwsze co to przyciemniłem tylnie szyby ( załuje ze przednich odrazu nie zrobiłem) ....... dzisiaj tj 6 maja sa i przednie:D 50% Nastepna czescia była zmiana audio, torche kasy kosztowało ale efekt jest( przednie seryjne nie zostały zmienione i to był blad. Teraz prawie na wykonczeniu i beda do wymiany) A na obecna chwile ibi wyglada tak. dokupiłem fele z wersji sport 99-02. oponka 195/5015 wystarcza na to auto PO obejrzeniu felgi Cinq'a ---> plan na wiosne 17 cali:D W wolnej chwili polerka reczna, kilka h zabawy przed sezonem I kolejna zmiana. Przycemnione przednie szyby Tyle mnie widac za kierownica 8) nie mówiac jak jest w nocy :ninja: A tu takie małe modyfikowanie Audio Tak wygladało jak wrzuciłem 2 wzmaka ale długo nie trwało Obecnie wyglada tak ale bede chciał dac wzmaki po bokach sprzedac ta skrzynie co mam i zorbic 2 suby w jednej skrzyni za siedzeniami 8) a te 6x9 pod radio znowu wrzuce I znowu zmiany.... tym radem radio dvd 2 din JVC KW avx810.... .... troche czasu mineło ale musiałem zrobic porzadek z radiem( wywalenie plaskitu za radiem) bo sie nie miesciło, wkoncu 19 cm ale bajka jest to by było na tyle zdjecia z golfem jarka:) tez maniak CA Nowy dodatek Naklejeczka klubowa musiała byc IKS w Bełchatowie Setup zimowy Chwilowo nawet było 2x1260 BR szał na basie Wiosna wiec nowe oponki Toyo T1r 195/65/15. Zabrałem sie tez z wygłuszenie drzwi + dystans MDF kilka fotek ze spotu w czewie Doszła naklejeczka z Nickiem Dystanse na kołach + 20mm(troche obcierało przy 4 osobach ) Doszły halogeny ( zdazyłem tylko załozyc i dociac zaslepki) I jeszcze przyciemniłem własnorecznie szyby pzrednie tym razem na ostro jak mam skrobac to i tak bede
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
tez jestem chetny na grupowy z mała znizka :gwizdanie: termin -marzec kwiecen, max poczatek maja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
GOKART ty analfabeto z pekałesu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty jestes tylko mistrzem prostej :gwizdanie: po zakretach to tylko wózek w tesco mozesz pchac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spoko, zalatwiłem na 99% przyczekpe to przywioze ci to :gwizdanie:
-
[ALL B7] Czy montował ktoś radio nie seryjne, 2 din ?>
oo własnie kolego ile taka ramka pod 2 din? bo mam http://downloadimagepicture.com/img/Entertainment/Others/jvc%20kw-avx810.jpg