Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B7 2.0TDI 136KM (BNA) 2005r. SEDAN

img1800k.jpg

WYPOSAŻENIE:

- SKÓRZANA TAPICERKA

- SPORTOWE FOTELE PODGRZEWANE/POMPOWANE WYSUWANA CZĘŚĆ PRZEDNIA DODATKOWA REGULACJA TZW. KOŁYSKA

- BI-XENON

- NAVI RNS-E

- ABS, ESP...

- TEMPOMAT

- KIERA MULTI 3-ramienna

- PAKIET CHROM WEWNĄTRZ/ZEWNĄTRZ

- WSZYSTKIE LUSTRA FOTOCHROM Z CZUJNIKIEM EL. SKŁADANE/PODGRZEWANE

- 4 X EL. SZYBY :decayed:

- PARKTRONIK PRZÓD/TYŁ

- KLIMATRONIK

- WOREK NA NARTY

- SKŁADANA/DZIELONA TYLNA KANAPA

- PEŁNY KOLOROWY FIS

- PEŁNY PAKIET OŚWIETLENIOWY

- ORI AUTOALARM Z CZUJNIKAMI RUCHU/LAWETA

- CZUJNIK ZMIERZCHU/DESZCZU

- COMING/LEAVING HOME

- ORI AUDIO 8 GŁOŚNIKÓW + SUBWOOFER

PLANY:

FOTKI W LEPSZYM PLENERZE :kox:

WYREZAĆ:

- BI-XENON PODZIĘKOWANIA DLA KOLEGI ŹREBAK ZA PRZEJŚCIÓWKI :)

- RNS-E :)

Na w/w miało się skończyć ALE jak to zawsze bywa nowe pomysły to:

- Kierownica 3-ramienna MODEL B8

- Zderzak S-line

- Hamownia od 3.0 TDI

- Wirusik 168,7 KM 400,8 NM

img1673k.jpg

img1690k.jpg

img1714k.jpg

img1708k.jpg

img1704k.jpg

img1760ri.jpg

img1785kd.jpgimg1794k.jpg

img1807k.jpg

img1871p.jpg

69751370.jpg

Opublikowano

Fane FAne :>

Te alumy, jeśli cena nie jest tajemnicą możesz zdradzić ? Wygladaja bardzo podobnie do ORI z a5 chyba

Opublikowano

fajny środeczek, fajnie że sedan :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fane FAne :>

Te alumy, jeśli cena nie jest tajemnicą możesz zdradzić ? Wygladaja bardzo podobnie do ORI z a5 chyba

Tak zgadza się jest to replika AUDI A5 cena pewnie różni się od tej kiedy ja kupowałem na allegro znajdziesz aktualny cennik :)

fajny środeczek, fajnie że sedan :wink4:

W avancie źle się czuje... nie będę mówił dlaczego bo zaraz będę miał pojechane :kox: ale wiadomo strona praktyczna :notworthy:

Opublikowano

świetne autko:D

eee w sedanie w bagażniku tego nie zrobisz:D i gdzie tu praktyka;>

Opublikowano

Fajna, kontrowersyjny kolor. Miałem na oku taka B6 Q Avant, ale się nie zdecydowałem.

Opublikowano

super, zazdroszcze srodka :) a powiedz jak te repliki sie spisują na polskich drogach ?? :hi:

Opublikowano

eee w sedanie w bagażniku tego nie zrobisz:D i gdzie tu praktyka;>

:cool1::good:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

świetne autko:D

eee w sedanie w bagażniku tego nie zrobisz:D i gdzie tu praktyka;>

:notworthy: dlatego to był ukłon w stronę "praktyczności" avancika :wink4:

super, zazdroszcze srodka :) a powiedz jak te repliki sie spisują na polskich drogach ?? :hi:

Paskiem zrobiłem na nich tylko ok 8tys. km więc ciężko mi subiektywnie coś powiedzieć nie pamiętam czy zaliczyłem jakąś jame :mysli: ... ogólnie wyważenie/jazda :good: kolor ładnie zgrywa się z listwami zewnętrznymi na aukcji określany jako Hyper Silver

Wiem za to że zimówki widoczne na zdjęciach są ciężkie do zajechania jeśli chodzi o nasze "wiosenne" drogi :decayed:

Opublikowano

środek ładny, zewnątrz...wiadomo na 17` już będzie lepiej ;)

kolejny klubowicz z Chełma :good:

Opublikowano

FyQhi.jpg

A4 B7 2.0TDI 136KM (BNA) 2005r. SEDAN OD 3 MIESIĘCY W MOICH RĘKACH :)

no koluniu zapraszamy na najblizszego spociszona :good:

Opublikowano

no koluniu zapraszamy na najblizszego spociszona :good:

A przede wszystkim tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_chelmskie-t44674.0.html :)

Ładne autko :good: Ale ten letni felunek troche mały :decayed: Jak B7 to minimum 18'' :cool1:

Opublikowano

Fajna A4 :good: w ciekawym kolorze i niezłym wyposażeniem...

Opublikowano
  • Autor

FyQhi.jpg

A4 B7 2.0TDI 136KM (BNA) 2005r. SEDAN OD 3 MIESIĘCY W MOICH RĘKACH :)

no koluniu zapraszamy na najblizszego spociszona :good:

Dostałem info jak nie wyskoczy mi nic na studiach to będę :good:

no koluniu zapraszamy na najblizszego spociszona :good:

A przede wszystkim tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_chelmskie-t44674.0.html :)

Ładne autko :good: Ale ten letni felunek troche mały :decayed: Jak B7 to minimum 18'' :cool1:

Siostra w NO lata B6 na 18' z S8 :decayed: wyglądają :kox: ale co innego po naszych jamach a Norweskich drogach :wallbash:

Opublikowano

Siostra w NO lata B6 na 18' z S8 :decayed: wyglądają :kox: ale co innego po naszych jamach a Norweskich drogach :wallbash:

Co Ty gadasz... Ja w LC dość często jestem i tam macie przepiękne drogi :naughty: nawet 19'' by były git :D

Opublikowano
  • Autor

Siostra w NO lata B6 na 18' z S8 :decayed: wyglądają :kox: ale co innego po naszych jamach a Norweskich drogach :wallbash:

Co Ty gadasz... Ja w LC dość często jestem i tam macie przepiękne drogi :naughty: nawet 19'' by były git :D

Nom jak a6 ojca (c5 fl) ostatnio zaliczyłem dziurke przy zaledwie 50km/h to aż mi samochodem zatelepało (na 16 identycznych jak na moim audi inne pewnie by poległy) przy 80 bym pewnie troszkę w niej zostawił od tamtej pory przy niskich obrotach nawiewu lubi piszczeć wiatrak :decayed: nie wspominając o "schodach" na rondach itp :kox: Następnym razem daj znać to Cię oprowadzę po najlepszych miejscach :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:29_________________________________________________Doszło RNS-E

tnTP9.jpg

eiF9.jpg

Opublikowano

od razu lepiej :)

Opublikowano

klimatronik wymieniony na nowy czy rezanko?

Opublikowano

przecież widać że rezanko..

Opublikowano

no własnie tez mi sie tak wydawałobo srebrna listwa na dole.. a sam chce sie przymierzyc do takiej operacji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.