Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. chciałbym zeby taki dzwiek z mojego klekota szedł " tak masz diesla na full przelocie
  2. pospawałes juz?
  3. ile chcesz za tego krawata?
  4. ja do borowna mam 3 km... a moje miasto jest na górce i powodzi nie ma u mnie takie 2.4 V6 wciagam jedna dziurka nosa:P Klekotem
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Do soboty moze zrobie glebe i mzoe ciemna szybe:D jak mi czasu wystarczy Nowe kabelki pod głosniki przod i tył. JBL 6507C. teraz jeszcze dystanse z mdf'u
  6. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    tak:) Audio i wydeszkiem :gwizdanie:
  7. Tymek daj sobie siana z tym autem... moj były szef miał takie w nowszej budzie... nie jedzie to wcale.. 2,5 tonowy klocek
  8. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    cytat z przed poł roku... Chip jest i czasami mało mocy :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:17_________________________________________________ Zeby nie było... kable jeszcze wystaja bo brakło mi kilku metrów... jutro dokupie i wszystko bedzie pochowane
  9. I co tam dziewczyny? nikt nic nie pisze....chyba wiatr pozrywał wam kable od neta albo robił to On
  10. widze ze szykuje sie spocik:) na jankowice mam 15 km wiec byc moze sie zjawie ale bez %%%
  11. ja mojego pozeracza oleju SDI nie komentuje... :tongue4: Czekam na strojenie i wykres
  12. ja dzisiaj robiłem logi i pompuje 1.5 bara pomysl czy nie lepiej BRD wsadzic niz bawic sie z AWX,
  13. Wreszcie widze poszedłes w moc :gwizdanie: i mysle ze robisz to jako ostatni mod bo wkoncu SDI było jeszcze 1,5 roku temu
  14. dobra ja bede na spocie... troche inny niz te wszystkie przez ostatnie 2 miesiace
  15. jakies przecietne b5 sie za to kupi
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Przelot od turbiny do samego konca 2,25 cala w podpisie 1.6 i na klapie tez 1.6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 19:08_________________________________________________
  17. dobra pojde 2 raz z toba, niech strace i znowu bede patrzał jak obmacujesz facetów
  18. :nabijasie: :nabijasie: o zesz w morde
  19. chłopcy sie bawili w mohito :gwizdanie: tzreba qwa isc spac bo do prayc na 8 :wallbash: :wallbash: k**wa :wallbash: juz 7... do pracy... Chłopaki jakis spocik wieczorem w alejach? i jakies fryty?
  20. stalismy pod daszkiem przy orbisie... sysiek wyletniony, chociaz zimno i lało a piotrek puszczał baki jak zawsze.. raport zamkniety
  21. a mam takie pytanie. Jakie koszta pomalowania całego samochodu.. obecnie mam granatowy ale plany sa na białe autko + czarny dach... ile ktos moze sie cenic za taka usługe?
  22. Nawet nie wiedzialem ze cos sie działo.. teraz dopiero przeczytałem w necie
  23. cisza pzred burza tymek... moze jutro jakies buraczenie pod orbisem?
  24. zrobie zdjecia porgów... a co do bagaznika u mnie był problem poniewaz mam wersje bez skladanych foteli... ale w bagazniku mamy takie kratki po boku. wyciagnałem je ... i widac taka gabke.... i trzeba wsadzic tam reke i palec wyjdzie nam koło pasów bezpiecznstwa...zrobie całe dokladne fotostory jak sciagne boczki drzwi... bo musze załozyc pzredni system... progi bede sciagał 2 raz bo musze puscic kable z bagaznika pod głosniki z przodu. jak cos to pisz na priv to pomoge
  25. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    tak obecnie sie to odpycha... troche halasuje[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:30_________________________________________________ na chwile obecna czesc audio, wiem ze kable nie pochowane itd ale jest to seput przejsciowy tak było poprzednio http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=da50598af9d9f5c6 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f475844491087cfa ale w innym aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.