Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
chciałbym zeby taki dzwiek z mojego klekota szedł " tak masz diesla na full przelocie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
pospawałes juz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile chcesz za tego krawata?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja do borowna mam 3 km... a moje miasto jest na górce i powodzi nie ma u mnie takie 2.4 V6 wciagam jedna dziurka nosa:P Klekotem
-
[B6 AWX] Oem +
Do soboty moze zrobie glebe i mzoe ciemna szybe:D jak mi czasu wystarczy Nowe kabelki pod głosniki przod i tył. JBL 6507C. teraz jeszcze dystanse z mdf'u
-
[B6 AWX] Oem +
tak:) Audio i wydeszkiem :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek daj sobie siana z tym autem... moj były szef miał takie w nowszej budzie... nie jedzie to wcale.. 2,5 tonowy klocek
-
[B6 AWX] Oem +
cytat z przed poł roku... Chip jest i czasami mało mocy :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:17_________________________________________________ Zeby nie było... kable jeszcze wystaja bo brakło mi kilku metrów... jutro dokupie i wszystko bedzie pochowane
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I co tam dziewczyny? nikt nic nie pisze....chyba wiatr pozrywał wam kable od neta albo robił to On
-
Spociki Radomszczańskie
widze ze szykuje sie spocik:) na jankowice mam 15 km wiec byc moze sie zjawie ale bez %%%
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja mojego pozeracza oleju SDI nie komentuje... :tongue4: Czekam na strojenie i wykres
-
[B6 AVB] Czy turbina AWX będzie pasować do AVB?
ja dzisiaj robiłem logi i pompuje 1.5 bara pomysl czy nie lepiej BRD wsadzic niz bawic sie z AWX,
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Wreszcie widze poszedłes w moc :gwizdanie: i mysle ze robisz to jako ostatni mod bo wkoncu SDI było jeszcze 1,5 roku temu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra ja bede na spocie... troche inny niz te wszystkie przez ostatnie 2 miesiace
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakies przecietne b5 sie za to kupi
-
[B6 AWX] Oem +
Przelot od turbiny do samego konca 2,25 cala w podpisie 1.6 i na klapie tez 1.6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 19:08_________________________________________________
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra pojde 2 raz z toba, niech strace i znowu bede patrzał jak obmacujesz facetów
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:nabijasie: :nabijasie: o zesz w morde
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopcy sie bawili w mohito :gwizdanie: tzreba qwa isc spac bo do prayc na 8 :wallbash: :wallbash: k**wa :wallbash: juz 7... do pracy... Chłopaki jakis spocik wieczorem w alejach? i jakies fryty?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stalismy pod daszkiem przy orbisie... sysiek wyletniony, chociaz zimno i lało a piotrek puszczał baki jak zawsze.. raport zamkniety
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
a mam takie pytanie. Jakie koszta pomalowania całego samochodu.. obecnie mam granatowy ale plany sa na białe autko + czarny dach... ile ktos moze sie cenic za taka usługe?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nawet nie wiedzialem ze cos sie działo.. teraz dopiero przeczytałem w necie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cisza pzred burza tymek... moze jutro jakies buraczenie pod orbisem?
-
[ALL B6] Kable do wzmacniacza B6
zrobie zdjecia porgów... a co do bagaznika u mnie był problem poniewaz mam wersje bez skladanych foteli... ale w bagazniku mamy takie kratki po boku. wyciagnałem je ... i widac taka gabke.... i trzeba wsadzic tam reke i palec wyjdzie nam koło pasów bezpiecznstwa...zrobie całe dokladne fotostory jak sciagne boczki drzwi... bo musze załozyc pzredni system... progi bede sciagał 2 raz bo musze puscic kable z bagaznika pod głosniki z przodu. jak cos to pisz na priv to pomoge
-
[B6 AWX] Oem +
tak obecnie sie to odpycha... troche halasuje[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 20:30_________________________________________________ na chwile obecna czesc audio, wiem ze kable nie pochowane itd ale jest to seput przejsciowy tak było poprzednio http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=da50598af9d9f5c6 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f475844491087cfa ale w innym aucie