Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
miziali sie czasami :polew:
-
[B6 AVF] Po wizycie w Dynosoft Tychy
hmmm dziwne... to jak ci mało do wkladaj wieksze turbo , AL i FMIC.... a jak jeszcze mało to b7 i 3.0 tdi
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
Felga :kox: ale na glebe... bo masakrycznie stoi wysoko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale czisza.... nic tu sie nie dzieje :kox:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
czarna felga + czarny dach KOX
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
łooo a ja myslałem ze na beznyne przelaczyłes...a olej sprawdzales? bo z JS maja na 100% jakies zapasy to mzoe ci odstapia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a no ... przy 180 to i tak.. talon do tesco na 500 zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a dzisiaj o 22 na DK1 :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wreszcie zrobiłem wydech tak jak chciałem:) koncowy przelotowy. nie jest tak głosno jak na samej rurce...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
były kreski z TYPE R w sumie myslałem ze lepiej mu to jedzie ale szału nie robi
-
[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
wiecej fotek i opisu. chicho ciemny mogłby byc jakby miał z 250 PS i tak wygladał
-
[ALL] Szukam wzmacniacza - proszę o porady
JBL 2060 mozna bez problemu mostkowac. uzywne kupisz za 200 zł
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wazne ze centralny i tak bedzie wydajniejszy niz seria
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pracoholicy ja chociaz w normalnych godzinach... od 8-17 i pozniej od 18-20/21 swoje po godzinach.... wszystko przez to ze musze gaz musze załozyc
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor ja mam to samo... staram sie nie dawac w podłoge tylko redukcja na 4:P a jak nie to dwumas zostawis na drodze;p
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
proste:d mówisz ze przeciazenia lepsze beda niz w samolocie :naughty:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to nie dawaj w podłoge przy 2000 na 5 biegu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no jedzie ktos? bo juz prawie gotowi do boju
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:ssij: Malin mi to wali:D ty spoko gosc jestes
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra dzisiaj JS na 18sta chce spota
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no bedzie bedzie.... jade z VTI
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ee to gratki :naughty: wreszcie po wizualu cos pod maska zmienione
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał wiesz co myslimy o tym wypadzie na 1/4 mili.. jedziesz z nami? moze by tak sobote lajtowa zrobic gdzies na alejkach do 23--24 i w niedziele na kamien slaski? ja bym wział OOOO
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo nie badz taki cwaniak :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no nie ma co sie spinac: mam kreske z kukim, a jak sie okazalo to kolega mojej siostry :tongue4: