Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
twoja seria 163 KM moj po sofcie 151 KM... wkleiłem, wykres u mnie do konca nie bangla wszytko jak powinno... uklad paliwowy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bo nie ta liga... ty z piotrkiem mozesz jechac... zreszta sam widziałes ja miałem 225 na blacie a ty mi uciekasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no własnie pospamowane :drinks: :drinks: jest dobrze mamy dobra ekipe do killowania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak jest:] wtedy co sysiek widział to podjechałes na lewy i bez klaksonu i nagle jedziesz..... wteby ok... byłem 2 długosci za toba... bo tak mi uciekles na starcie z partyzanta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no nie wiem kto wygrał.... bo 2 kreski ty byłes 2 metyy przedemna, a 2 ja wygrywałem.... kwestai nacisniecia gazu i zmiany biegów... Sam jestes chinski..... :gwizdanie: chyba zbyt pewny siebie byłes po cyferkach u rogala
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko u Ciebie jak zobaczyłem to rezerwa na maxa u mnie audio i w baku tez było. do tego 18stka Wiec teraz bogus zmien opis... Z drogi sledzie bogus jedzie, a medzik go objedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Diabeł jest z nami :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus te kreski maja byc fun ja mam mniej KM i Nm.... ale startowałem po usłyszeniu 3... na przelocie szybciej na gaz reaguje silnik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale chciałem pokazac ze koni kupa a kierowca :decayed: :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Uploaded with ImageShack.us macie moj wykresik 151 KM 366 Nm Z peknietym coolerem i nie wymienionym filtrem paliwa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus musze przyznac ze jedzie ci to AVF identycznie jak moj AWX
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wiem czy dojade bo mam na rezerwie.... km w doł... bogus pilnuj sie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trzeba było zrobic troche zamieszania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
MAGIC87, michal_g84, Piotrek98igo, tomasz13, tymonA4, Leman, cicha22, MrTea i 0 Gości przegląda ten wątek. jeszcze ktos wpadnie??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to giga mega spot Piter medzik bogus LPG Sysiek herbatnik malarz Brakuje Tymka wydymka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet twoje malowane konie w paincie (DZO DZO) wciagam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widze ze dobra ekipa... kreskujemy dzisiaj... biore sie z kazdym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przyczaiłem ostatnio piotrka dziewczyne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja nie jem... od rana walcze z masa zeby objechac bogusia
-
[B7 BKE] Dzisiejszy mod u ROGALA 147.5KM / 348.7Nm
Jakos juz to pewnie jedzie w porównaniu do serii. pewnie na wiosne pojdziesz dalej
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to który to juz kpl Felg? ciekwe co nastepne bedzie
-
[B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)
moc moca ale waliłem bąki jak wracalismy z wawy :gwizdanie:... ledwo co z Michałem widzielismy twoja rejestracje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taaa... przeciez to ja jeden strzał jest... albo jak zobaczy krzaki to sam bedzie w nie wpadał Tiana to zostaw... sikałes po gaciach zeby Cie po wyrazowie przewiozł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:bicz3:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
z dzo dza doplata z tego co mi wiadomo