Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
u mnie to samo 70 zł na przod dałem, a tył prosty od ogarniecia bez kanału czy podnosnika
-
B6 DIVISION
prze kozak... -50 mi juz mi mało wiec chyba trzeba klamry kupic We wschodniej polsce to bym sie nie zdziwił ze takie rzeczy ale na zachodzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurde;d sezon sie konczy;d koledzy ze strefy zalu chca sie kresowac;d to widzimy sie wieczorem;d bogus odpalaj fire jak chcesz skillowac BMW e36 2,5 Jednak wymiekł..... moze jutro cos poupala sie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
napisałem ze mnie jednak nie bedzie... i nie babski serial
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gwint gwintem... tu tez z 1000 zł wydasz... u mnie same springi kosztuja 799 zl + amorki[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:29_________________________________________________nie bedzie mnie na spocie jednak... sorka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak dasz -35 to jest max pod seryjne amorki.... ale i tak beda dostawac po pupie;/ lepiej cały zestaw załozyc amorki + sprezyny. i jakies -50 mm
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus myslałem ze po 30 to juz normalni.....[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 16:33_________________________________________________ ja jade.... i biore rumunke.... wole jej piwniczny zapach niz yogurt od piteran a plecach- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata nie czytaj bo tu pachnie gejami- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 16:24_________________________________________________ no to jak ci piotrek wsadził w odbyt to juz twoj problem Piotrek Gej Nr 1 Bogus Nr 2 A ja dziekuje i uciekam z tego forum... nara panowie i jak tu zyc- [ALL B5] Silnik 2,6 v6 i 1.8T
kup sobie golfa 3 za ta kase- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra robie ankiete? kto idzie za mna zeby spuscic mu wpierdal.... zawsze sie stawiam, osmiesza kazdego.... pzrekraca wypowiedz. koniec z tym.... 1 MAGIC kto dalej- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to jak? moze w all? albo pod orbisem?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no no... jak cos to roxy.pl wystawiamy ja po 100 zl/h- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahahah :decayed: :decayed: dlatego ty juz pisałes ze nie mozesz bo u niej bedziesz :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
-20 to nie widac wogole róznicy.... co z tymi gokartami? otwarte cos czy lipa?- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Co to za PSJ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piter ma racje:) hahahah :decayed: :decayed:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jezdzisz czy turlasz?- [B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
kreciłes jakies czasówki 0-100,60-120?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam -35 ale siadło -50... smigam na 18stce i nic nie obciera... jedynie czasami podłoga o nierównosci- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus szybkie proste są dla szybkich samochodów .... no wygrywa dlatego ze kladzie pustaka na gaz a my tylko po cegle Lista Bogus Magic Michał84+1 Cicha kto jeszcze?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i w piz*u. cały plan tez w piz*u pisze sie... ktos znowu musi wam pokazac jak jezdzi sie... mistrz prostej wymietka....- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoko nr 10 bedzie w tym roku moze i pojade jak piter wezmie mnie na kolana i pojezdzimy razem jak kiedys w chorzowie w wesołym miasteczku- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak stawiasz to ide znaczy jade - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]