Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. u mnie to samo 70 zł na przod dałem, a tył prosty od ogarniecia bez kanału czy podnosnika
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prze kozak... -50 mi juz mi mało wiec chyba trzeba klamry kupic We wschodniej polsce to bym sie nie zdziwił ze takie rzeczy ale na zachodzie
  3. kurde;d sezon sie konczy;d koledzy ze strefy zalu chca sie kresowac;d to widzimy sie wieczorem;d bogus odpalaj fire jak chcesz skillowac BMW e36 2,5 Jednak wymiekł..... moze jutro cos poupala sie
  4. napisałem ze mnie jednak nie bedzie... i nie babski serial
  5. gwint gwintem... tu tez z 1000 zł wydasz... u mnie same springi kosztuja 799 zl + amorki[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:29_________________________________________________nie bedzie mnie na spocie jednak... sorka
  6. jak dasz -35 to jest max pod seryjne amorki.... ale i tak beda dostawac po pupie;/ lepiej cały zestaw załozyc amorki + sprezyny. i jakies -50 mm
  7. bogus myslałem ze po 30 to juz normalni.....[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 16:33_________________________________________________ ja jade.... i biore rumunke.... wole jej piwniczny zapach niz yogurt od piteran a plecach
  8. herbata nie czytaj bo tu pachnie gejami
  9. :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 16:24_________________________________________________ no to jak ci piotrek wsadził w odbyt to juz twoj problem Piotrek Gej Nr 1 Bogus Nr 2 A ja dziekuje i uciekam z tego forum... nara panowie i jak tu zyc
  10. kup sobie golfa 3 za ta kase
  11. dobra robie ankiete? kto idzie za mna zeby spuscic mu wpierdal.... zawsze sie stawiam, osmiesza kazdego.... pzrekraca wypowiedz. koniec z tym.... 1 MAGIC kto dalej
  12. no to jak? moze w all? albo pod orbisem?
  13. no no... jak cos to roxy.pl wystawiamy ja po 100 zl/h
  14. buhahahah :decayed: :decayed: dlatego ty juz pisałes ze nie mozesz bo u niej bedziesz :gwizdanie:
  15. -20 to nie widac wogole róznicy.... co z tymi gokartami? otwarte cos czy lipa?
  16. Co to za PSJ?
  17. piter ma racje:) hahahah :decayed: :decayed:
  18. kreciłes jakies czasówki 0-100,60-120?
  19. ja mam -35 ale siadło -50... smigam na 18stce i nic nie obciera... jedynie czasami podłoga o nierównosci
  20. bogus szybkie proste są dla szybkich samochodów .... no wygrywa dlatego ze kladzie pustaka na gaz a my tylko po cegle Lista Bogus Magic Michał84+1 Cicha kto jeszcze?
  21. no i w piz*u. cały plan tez w piz*u pisze sie... ktos znowu musi wam pokazac jak jezdzi sie... mistrz prostej wymietka....
  22. spoko nr 10 bedzie w tym roku moze i pojade jak piter wezmie mnie na kolana i pojezdzimy razem jak kiedys w chorzowie w wesołym miasteczku
  23. jak stawiasz to ide znaczy jade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.