Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
własnie bogus idzisz??
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
no to projkekty flayera i nosba chowaja sie przy tym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no tak weekend sie zbliza i gayzone znowu atakuje
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
No to sprawa na szybko sie wyjasniła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
eee synek co to za uzywanie moich wypowiedzi bez zgody własicciela?
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Nm ale KM? chyba pompki nie domagaja albo pompa vacum?? co mówił Robert?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mówimy o predkosciach licznikowych 230 poleciało padło
-
[B6 AVF] Wydech przelotowy a żywotność turbiny
Bogus od kwietnia smigam na przelocie z jednym tłumikiem przelotowym. w srodku do 3 tys jest jak seria... w wysokich partiach nie powiem bo głosniej jest. Bledów na vagu nie ma...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dawaj cena
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
to masz bardzo zdrowe graty
-
[ALL B6] Czy podejdą te felgi z ET28?
mam 18 przy 8,5 Et 35 225/40, obnizone około 50mm i jak sa 2 osoby z tyłu to ciezko palec wsadzic... przy 28 bedzie obcierac
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
tez mysle ze optymistycznie pokazuje hamownia :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odkad mam A4 urosło mi az o 18 cm az mówisz ze jelito Cie boli Dobra szybkie ogłoszenie. kupie monitor 17 cala obojetnie jakiej firmy płaski albo CTR.. ma ktos cos?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mówiłes 4 tys 200 Km/h ;p a blizej 210 u mnie jest przy 4 k
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus cicho miałes byc... dla Ciebie tez by starczyło na BRD FMIC... a tyeraz to jestem w pupie jak braknie mi na korekte to twoj kantor jest next[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________aa piter musze obalic twoja teorie z 2 tys obr =100km/h i 4 tys = 200 przy 4 tysiach mam około 205-207km/h wiec wszystko sie zgadza dlaczego polecialem 230 przy 4,5 tys
-
[B6 AVF] BRD do 1.9 AVF
pompa vacum i nowe pompki i jedziesz dalej :gwizdanie:
-
[B6 AVF] BRD do 1.9 AVF
Jako trzeci podlaczam sie do pytania? \ Bogus nie bedziesz miał BRD wczesniej niz ja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
twarde zasady
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
złotypindziesiac na bruku o 2 w nocy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja załozyłem 15 upalanie zrobiłem dzisiaj lepiej idzie do 100 na 15stce. mimo ze 1 mieli
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co 19 stki załozył?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wyczerpujaca wypowiedz inteligentnego polaka :thumbdown:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tamten znwou na recznym jedzie mówi ze słuchawki na uszach zeby sasiedzi nie słyszeli rozmowa z gg dzien bez walenia gruszki dniem straconym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoko loko... dzisiaj załozyłem 15.. wiec nie szkoda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
albo daje sie w piz*e albo jedzie na recznym A my mamy FWD