Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. własnie bogus idzisz??
  2. no to projkekty flayera i nosba chowaja sie przy tym
  3. no tak weekend sie zbliza i gayzone znowu atakuje
  4. No to sprawa na szybko sie wyjasniła
  5. eee synek co to za uzywanie moich wypowiedzi bez zgody własicciela?
  6. Nm ale KM? chyba pompki nie domagaja albo pompa vacum?? co mówił Robert?
  7. Mówimy o predkosciach licznikowych 230 poleciało padło
  8. Bogus od kwietnia smigam na przelocie z jednym tłumikiem przelotowym. w srodku do 3 tys jest jak seria... w wysokich partiach nie powiem bo głosniej jest. Bledów na vagu nie ma...
  9. to masz bardzo zdrowe graty
  10. mam 18 przy 8,5 Et 35 225/40, obnizone około 50mm i jak sa 2 osoby z tyłu to ciezko palec wsadzic... przy 28 bedzie obcierac
  11. tez mysle ze optymistycznie pokazuje hamownia :gwizdanie:
  12. odkad mam A4 urosło mi az o 18 cm az mówisz ze jelito Cie boli Dobra szybkie ogłoszenie. kupie monitor 17 cala obojetnie jakiej firmy płaski albo CTR.. ma ktos cos?
  13. mówiłes 4 tys 200 Km/h ;p a blizej 210 u mnie jest przy 4 k
  14. bogus cicho miałes byc... dla Ciebie tez by starczyło na BRD FMIC... a tyeraz to jestem w pupie jak braknie mi na korekte to twoj kantor jest next[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:36_________________________________________________aa piter musze obalic twoja teorie z 2 tys obr =100km/h i 4 tys = 200 przy 4 tysiach mam około 205-207km/h wiec wszystko sie zgadza dlaczego polecialem 230 przy 4,5 tys
  15. pompa vacum i nowe pompki i jedziesz dalej :gwizdanie:
  16. Jako trzeci podlaczam sie do pytania? \ Bogus nie bedziesz miał BRD wczesniej niz ja
  17. złotypindziesiac na bruku o 2 w nocy
  18. no ja załozyłem 15 upalanie zrobiłem dzisiaj lepiej idzie do 100 na 15stce. mimo ze 1 mieli
  19. a co 19 stki załozył?
  20. wyczerpujaca wypowiedz inteligentnego polaka :thumbdown:
  21. tamten znwou na recznym jedzie mówi ze słuchawki na uszach zeby sasiedzi nie słyszeli rozmowa z gg dzien bez walenia gruszki dniem straconym
  22. spoko loko... dzisiaj załozyłem 15.. wiec nie szkoda
  23. albo daje sie w piz*e albo jedzie na recznym A my mamy FWD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.