Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[ALL B5] Jakie głośniki przód do 500zł
popieram... bez wygłuszenia miałem 165 podlaczone pod wzmaka, i co z tego ze głosniki 75W RMS i wzmak dawał 65 W jak grała blacha drzwi a nie głosniki... wygłuszenie + dystans MDF
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to u ciebie bym parcha zostawił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moge jechac ale nie swoja padaczka....
-
[B6 AVF] Wydech przelotowy a żywotność turbiny
No czyli mit ,,fachowcow'' obalony. Devastation i mam nadzieje ze raz na zawsze temat wyjasniony
-
B6 DIVISION
Ale cena jak za 2003 do przyjecia... zejdzie na 23 i za 3 tysie odnowisz lakier
-
[B6 AVF] Wydech przelotowy a żywotność turbiny
moja wypowiedz była z przekąsem, sam jezdze na przelocie
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
ale raczej tych 204 kuca majac pod 170 KM Piotrek ucieka spokojnie 4-5-6 dlugosci...a to juz przepasc
-
[ALL B5] Czy kolektor wydechowy z ARLa pasuje do 1.9TDI PD ( ATJ/AJM )
tak jak wyzej... lipa kup kolektor z AWX i turbawe AWX... nie baw sie w hybrydy. spokojnie starczy ci na 160-170 kuca
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
od roku mam 5 K kilka kontroli i nikt nawet nie smiał podejsc i ogladac czy to hid czy ori
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
sprzegło seria siedzi Sam sie dziwie bo moje z AWX ma juz drgania a u niego nic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widac po rece dobrze ze mnie poznałes i teraz chociaz masz równe te lapy i zrdowo sie odpychasz na nartach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek takie małe TDI dla Ciebie;d co ty na to
-
[B6 AVF] Wydech przelotowy a żywotność turbiny
padło ci juz turbo??
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
waga auta.... 1400 a 1800 to jest róznica.... a ile siedzi :gwizdanie: nalezy do grona 100KM z jednego litra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiesz co... ja robie na xxx na przeciwko garazu bogusia... moze na tym parkingu tam?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus wpadne jutro o 11 gdzies... zobaczymy kto głosnij ma
-
B6 DIVISION
jak dla mnie szkoda kasy... spokojnie za 50-60 zl wspawasz rurke zamiast kata... a jak bedziesz spzredawał to wspawasz spowrotem... zbedne koszty.. za taka kase mozna przelot zrobic na seryjnych gratach http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-audi-a4-8e-sedan-02-04r-clear-i1298780380.html co myslicie o takich lampach? do granatowego z pakietem chrom? i ogolnie jak jest z montazem.. pelny fis czy wyskakuja bledy o przepalonej zarówce?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zmien dilera.. 1 wkreca sie odrazu na 60 :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
ladny spam tu poszedł... mam kilka filmów z kresek moje niespełna 170 dieslowskich kuców zostało zjedzone i to nie raz przez piotrka. czasami nie wyrabiam jak ludzie nie potrafia odczytac podpisu. jezeli cos ma 400 Nm w 1.9 to wiadomo ze mocno po koxie pisze jak woł MR.Motors kierownik ma jeszcze S3 wiec nie jest leszczem byłem 100 mertów pzred nimi... wciagneli mnie na szybko. kamerzusta nie ogarniał ale 1.9 było góra o jakas dlugosc 1Z.... widze ze sie demon predkosci udziela... cienko w temacie jestes. albo zazdrosc Cie zjada?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ma wpierdal wiecej juz Ci do paszczy nie wsadze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no spoko spoko nie spiechta sie az tak bardzo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek gdzie jestes? nudzi mi sie i nie wiem co robic? czy moze wyjac kosiarke i zaczac kosic? ]na gejzone tez Cie nie ma bo sprawdzałem 3 razy
-
B6 DIVISION
masz podobnie jak ja z poprzednim autem... spzredawałem poł roku... bo zal było sprzedac a wkoncu poszło za mniejsza kase niz gosc dawła poł roku wczesniej od reki
-
B6 DIVISION
troche wiecej niz 2 lata i 1/4 wartosci w plecy, nie mówiac juz o poniesionych kosztach typu kiera fele ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja o 16 stej:/ troche pozno.. wyslij nr na priva jak cos to zadzownie a jak nie to na spocie jak konczysz tak wczesnie [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________Kubica Na Stacji Benzynowej szukam 2 chetnych