Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Dlatego tematy o jechaniu na recznym bo na kobre nie stac
  2. Sprzedam opony 225/40/18 stan kolekcjonerski... jezdziły tylko jeden raz na wyrazowie pakiet zima mnie zastał i jest bleee.... trakcji zero... a zakrety masakra, nic sie nie tryzma drogi
  3. jak dla kogo mam na siedzeniu plame moczu... zostawiles cos wiecej nie jedziesz ze mna 120 w 2 alejce było kox , ale 150 w 3 po bruku .....
  4. miałem podobna sytuacje... około 100-110 w zabudowanym.... stanałem z kumplem na parkingu, i widze ze juz stoi za mna... wyskakuje partyzant i mówi ze bedzie 500 zł i 10 pkt za predkosc... usmiech na twarzy i oboje z kolega za co? skonczyło sie na ,,do widzenia''.
  5. :naughty: :naughty: dobre chyba bede szukał Rumunki :polew: :polew:
  6. robiac w tyg 400 KM nie stac mnie na S zostało mi jeszcze 500 zł raty za moje padło i projekt BRD rusza
  7. Wypasik, kiedy wjedzie na rolki?
  8. dodaj bo jest z czego. 200 to taki bezpieczny setup Jak dla mnie nie oplacalny interes ze swapem. tak jak ktos wyzej napisał, popchnij ALT i kup ORI 1.9 albo 1.8T
  9. widze sysiek ze piotrek cie nakrecił...ja ty dzo dzo i bogus i tak nie mamy szans z nim wiec po co pchac sie w zbedne koszty
  10. mam nadzieje ze ogarniesz wszytko w najblizszym czasie i pokazesz sie na spocie
  11. no to teraz bedziesz mogł zmienic na cos nowszego. jakies plusy tego sa
  12. hahaha pzreciez to ty mówisz ze walisz 2 h bo wczesniej na tapczan z reki jedziesz Sysiek jest zadanie dla Ciebie złotypindziesiat w 3 aleji :gwizdanie: ja cisnałem piter patrzal na budzik 2Fast4You
  13. ty szmato. stukotało 2,5 TEDEŁI, taki pazdz ze 150 ledwo dało sie wycisnac... znowu k**wa 23 h w robocie.... ale 1/4 BRD wpadła
  14. a wiesz po co mi jedna? zeby wsadzic Ci w du.... :gwizdanie:
  15. ja ramke moge łyknac 1 sztuke
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co z tym spamem? cisza taka
  17. serio? chyba mnie z kims pomysliłes?
  18. grozisz mi? tym razem pozdzierasz całe ryło
  19. Białe b6 tylko dlaczego daszek nie czarny?
  20. dla bogusia bedzie w sam raz:) duzo scian do podparcia
  21. wieksza fela + gleba sie klania.. srodek No i cos z moca lepiej zrobic to bida straszna
  22. kolega Sysiek ma AKN i po sofcie ma 191 Km i 403 Nm
  23. dzisiaj na spocie rozmawialismy o lampach i własnie jeden ma takie duzo ladniej wygladaja
  24. kto bedzie ze stałej ekipy gayzone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.