Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahah:... co tu sie ku.... dzieje po pierwsze nie krece zadnej kuli. byłem w najlepszym stanie w retro... piotrek był w krwi... znowu jakas 17 pukał [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:53_________________________________________________aaa kuchenka juz ludzi nie poznajesz? jechałes koło reala około 14:30 to samo dzo dzo o koło shella koło obi[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:55_________________________________________________ czysta prawda...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
stane z boku i zoabcze co sie dzieje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie smiej sie bo to na twoja niekorzysc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahahaha
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no.... jakies 2 cm... jeszcze 1 i bedzie 20
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek znowu cie objechałem, na zakrecie dzisiaj
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to sa keskiny? Nie bardzo mi leza te fele
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zeby sobie przedłuzyc
-
[ALL B7] moja a4, 2.0 TFSI 200KM:)
jechałem takim ale w kombi. jakos sie odpycha to 200 kuca aaa mysle o jednym pisze o drugim... Sedan nie jest zamulony po 85cio latku?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dajcie spokoj poprostu napiszcie ze nie oplaca sie modzic samochód nie uturbionych kiedys kolega z seata modził modził ABF. 2.0 150 KM poł silnika wymienione, efekt +/- 200KM a sie okazywalo ze 170 KM diesel go zjadał. teraz kupił S4.....[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 20:06_________________________________________________http://aukcje.nasza-klasa.pl/item1275591053.html dzo dzo bierzesz? :polew: :polew:
-
[B6 AVF] Rogalowy sofcik :)
no cos Ci tam bogus jedzie :gwizdanie: miło było sobie popatrzec na siebie od 60 -180 idac leb w łeb
-
[B5 AFN] Turbo GT22U do AFN
widze ze auto z 1996 roku. nie wiem jaki masz tam przebieg ale nie widze długiej przyszłosci motorowni. Adamo i dzo dzo wkladali gt22 ale to AXW
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wciagłem dzisiaj syska jak jechałem do roboty jechał swoim 2,5 D Firmowym 2,5 D
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek do mnie wczoraj dzwoni sapie w telefon... objechałem celice GT-s. sprawdz ile ma do 100 :cool1 chciałbym kupic fure od was pozniej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto chce moze przyjechac
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
trzeba byc cichociemnym, 1.6 na klapie i 15-16 cali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo mam interes do Ciebie wizytówki u ciebie w sklepie mogłbym zostawic? A ile oliwy bierzesz po takich zabawach, zeby pozniej dolac?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nagraj 0-100 i pogadamy.... widzisz na wyrazowie było S4 S8, nawet 100 z 4.2 i 1.8 T.... liczy sie kierowca A teraz widze ze spocik sie szykuje.... Ciekawe ile przybedzie osob.. moze Seata zaprosic? bedzie prawie jak Vag. Co wy na to?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Az dojde
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhaha:D bogus nie gadaj przyjade na 15 stkach i Cie chłopcze nie ma.... wyciagam audio i i wachasz górskie powietrze z mojego wydechu ogladaj synek i ucz sie jak sie jezdzi... zrobisz 100 w 7.9 bedziesz miał szacunek u mnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahah. wygrał najwiekszy klubowicz który A4 posiada od 1995 roku
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
A to przepraszam. Jak nowe to masz spokoj na lata i mozna liczyc na fajne cyferki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no waliło pieknie... pomieszanie sprzegła z opona
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
albo BQ. AL ciezko dostac w dobrym stanie
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
prawie identyczny wynik jak z srodowego hamowania z 2,5 TDI, Jak ze sprzegłem?