Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. buhahah:... co tu sie ku.... dzieje po pierwsze nie krece zadnej kuli. byłem w najlepszym stanie w retro... piotrek był w krwi... znowu jakas 17 pukał [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:53_________________________________________________aaa kuchenka juz ludzi nie poznajesz? jechałes koło reala około 14:30 to samo dzo dzo o koło shella koło obi[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:55_________________________________________________ czysta prawda...
  2. stane z boku i zoabcze co sie dzieje
  3. nie smiej sie bo to na twoja niekorzysc
  4. no.... jakies 2 cm... jeszcze 1 i bedzie 20
  5. Sysiek znowu cie objechałem, na zakrecie dzisiaj
  6. to sa keskiny? Nie bardzo mi leza te fele
  7. jechałem takim ale w kombi. jakos sie odpycha to 200 kuca aaa mysle o jednym pisze o drugim... Sedan nie jest zamulony po 85cio latku?
  8. dajcie spokoj poprostu napiszcie ze nie oplaca sie modzic samochód nie uturbionych kiedys kolega z seata modził modził ABF. 2.0 150 KM poł silnika wymienione, efekt +/- 200KM a sie okazywalo ze 170 KM diesel go zjadał. teraz kupił S4.....[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 20:06_________________________________________________http://aukcje.nasza-klasa.pl/item1275591053.html dzo dzo bierzesz? :polew: :polew:
  9. no cos Ci tam bogus jedzie :gwizdanie: miło było sobie popatrzec na siebie od 60 -180 idac leb w łeb
  10. widze ze auto z 1996 roku. nie wiem jaki masz tam przebieg ale nie widze długiej przyszłosci motorowni. Adamo i dzo dzo wkladali gt22 ale to AXW
  11. wciagłem dzisiaj syska jak jechałem do roboty jechał swoim 2,5 D Firmowym 2,5 D
  12. Piotrek do mnie wczoraj dzwoni sapie w telefon... objechałem celice GT-s. sprawdz ile ma do 100 :cool1 chciałbym kupic fure od was pozniej
  13. trzeba byc cichociemnym, 1.6 na klapie i 15-16 cali
  14. dzo dzo mam interes do Ciebie wizytówki u ciebie w sklepie mogłbym zostawic? A ile oliwy bierzesz po takich zabawach, zeby pozniej dolac?
  15. nagraj 0-100 i pogadamy.... widzisz na wyrazowie było S4 S8, nawet 100 z 4.2 i 1.8 T.... liczy sie kierowca A teraz widze ze spocik sie szykuje.... Ciekawe ile przybedzie osob.. moze Seata zaprosic? bedzie prawie jak Vag. Co wy na to?
  16. buhaha:D bogus nie gadaj przyjade na 15 stkach i Cie chłopcze nie ma.... wyciagam audio i i wachasz górskie powietrze z mojego wydechu ogladaj synek i ucz sie jak sie jezdzi... zrobisz 100 w 7.9 bedziesz miał szacunek u mnie
  17. buhahah. wygrał najwiekszy klubowicz który A4 posiada od 1995 roku
  18. A to przepraszam. Jak nowe to masz spokoj na lata i mozna liczyc na fajne cyferki
  19. no waliło pieknie... pomieszanie sprzegła z opona
  20. albo BQ. AL ciezko dostac w dobrym stanie
  21. prawie identyczny wynik jak z srodowego hamowania z 2,5 TDI, Jak ze sprzegłem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.