Treść opublikowana przez heniooo
-
Spocik w Kutnie
łukasz z dziewczyna pojechali juz wczesniej i dojada z pomorskiego na zlot, Ja jutro startuje nie wiem chyba 6:30 z kutna
-
Spocik w Kutnie
Już 3 auta:) jestem za wypadem na jeziorko jak najbardziej grilla sie wezmie, szamke jakas i mozna leciec:)
-
Spocik w Kutnie
witamy serdecznie!! Mamy nadzieje ze pojawisz sie na kolejnym spocie, zeby powiekszyc nasze grono:)
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Moje A4 bylo tam sciemniane... efekt naprawde swietny, zero pecherzy powietrza, folia ma idealny odcien, zaden fiolet. Kolega tam robil C klase - rowniez jest zadowolony. Dokładnie tam chlopaki dobrze robia ścieme. Ja tam akurat passata robilem i wyszlo elegancko:) Tylko jak tam bys jechał to się nie przeraź, bo ten zaklad to garaż przy domu:)) PS. A mi jaki zaklad polecicie w Poznaniu?
-
Spocik w Kutnie
ja jestem zainteresowany daj na priv szczegoły
- Spocik w Kutnie
-
[B6 AVF] Gdzie jest czujnik temperatury cieczy chłodzącej ?
Witam! chciałbym sie podpiąc pod temat. Mam problem z temperatura silnika, zle wzkazuje mi temp na konsoli, termostat wymienialem 2 miesiace temu na ori, teraz problem powrocil ale w innej postacji troche, mianowicie jak jade po tracie mam tem 50-55 stopni, a jak stoje dluzej na swiatlach lub w korku to rosnie do 70-90. Czy to wina czujnika jakiegos? Czy moge jezdzic normalnie autem i nic sie nie stanie? Wazne jest to dla mnie bo kursuje Kutno-Poznan (ok 200km) prosze o opinie i porady co zrobic? pozdrawiam
-
Spocik w Kutnie
na ty co ostatnio czyli na placu wolnosci tak?
-
Spocik w Kutnie
oczywiscie ze przyjade:) mi również pasuje, wiec jest nas już dwóch, jeszcze ze dwie furki i robimy spota!!
-
Spocik w Kutnie
to jest takie szczotkowane aluminium tak jak mowisz, nie blyszczy sie, nie jest sliskie a jak sie dotknie to tak szumi jak bys po jakies matowej powierzchni tarł
-
Spocik w Kutnie
no własnie teraz spocik w swieta konieczny jest!!! moze byc w sobote a moze tez byc w inny dzien, ja sie pisze:)
-
Spocik w Kutnie
Troche popytałem i byla by mozliwość w lesniczówce Raciborów, tam jest taki budynek drewniany kola łowieckiego i by trzeba bylo z lesniczym pokadac moze jakas flache postawic mu zeby klucze dal na pare godzin. Kiedys tam bylem to tam normalnie jest miejsce na samochody, ognicho grila krzesla kominek itp.
-
Spocik w Kutnie
Dobry pomysl:) Tylko jak i gdzie to zorganizowac:)?
-
Spocik w Kutnie
witamy witamy! no koniecznie trzeba cos zorganizowac jeszcze troce chlopaki jakos wytrzymamy:)
-
[B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
dzieki, jutro podajde do kolesia z vagiem i zobacze czy da sie to zrobic, jeszcze raz dzieki
-
[B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
dokladnie zbedne komantarze nie sa tu mile widziane! Dla Twojego spokoju auto kupiłem bezwypadkowe, jeden element tylko malowany byl! sprawdzwone w serwisie! a jesli chodzi o tasme to raczej nie bo by odrazu kontrolka wogole nie gasala tylko swiecila sie ciagle:/
-
[B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
Witam! Mam taki problem z air bagiem ze po uruchomieniu silnikai jego pracy okolo 15 min zapla sie kontrolka od AIR BAG. Po podjeciu kompa wychodzi ze jest nieprawidlowy numer VIN. Byłem u elektryka cos tam kombinowal i nie udało mu sie:/ Mówił cos ze by trzeba byo wymienic jakis sterownik w słupku środkowym i wtedy ladnie sie wszystko koduje, ale taka operacja chyba jest kosztowna. Mozne ktos zna lepszy i tanszy sposob. z Góry dzieki.
-
[B6 AVF] Druga wymiana rozrządu w B6 AVF.
Własnie napisz meila do TOM-77, bardzo fajny goscio, poznałem go osobiscie przy odbiorze czesci do wymiany kompletnego rozradu, skompletowal mi zestawik nagrał zaufanego mechanika i wymienili mi rozrzad i jestem bardzo zadowolony z Tych rzeczy co napisales bym powmienial je i dodatkowo nie zapomnij o termostacie i sprzegiełko jednokierunkowe alternatora
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
No ja tez własnie do mechanika pojechalem, 50 zł wziol to jeszcze tragedi nie ma, a jak pojechalem do bosch serwis to powiedziali od 150 zł do 400 to ich wysmiałem
-
[B7 BLB] Silnik "pluje" olejem z wlewu oleju do silnika
Witam! podłacze sie pod temat, dzisiaj wyjolem bagnet na odpalonym silniku, wmiare rozgrzanym i zaczeło bryzgac oleje takie male kropelki wylatyway w gore w prowadnicy bagnetu... Nie znam sie zabardzo na tym ale wydaje mi sie ze tak nie powinno byc Prosze o pomoc i wasze opinie Pozdrawiam!
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Ja dzisiaj w swojej audi wymienilem termostat, objawy byly podobne jak u wszystkich, czyli trzeba bylo sporo przejchac zeby temperatura skoczyla do 70-80 stopni nigdy nie moglem osiagnac 90 stopni. kupilem termostat ori + uszczelka(119zł), i jak reka odiol przejechałem 6 km i 90 stopni sie wbilo i ani w ta ani w ta:
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
Kutno, 40 zł kpl.
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
ok dzeki za info:)
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
No ja wlasnie tez mam takie objawy kupilem termostat i oring w aso (119zł) teraz musze wymienic to, nie wiem czy dam rade sam?, moze macie jakies wskazówki, jest to gdzies opisane? z gory dzieki za pomoc
-
Spocik w Kutnie
Dokładnie:) dobrze zrobiles, do niedzieli jest jeszcze troche czasu wiec napewno ktos sie zaloguje i zobaczy ze jest spocik w kutnie:)