Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heniooo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez heniooo

  1. heniooo odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    mi tez pasuje:) no moze byc niestety tylko nas 3:/ ja pogadam z 2 kumplami co maja A4 jak beda w kutnie to wpadna
  2. heniooo odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    NO TO NIEDZIELA!!! GDZIE SIE SPOTYKAMY I O KTOREJ??
  3. heniooo odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    mi weekend tylko tzn tak: czwartek poznym wieczorem, piatek sobota niedziela
  4. heniooo odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Witam! tez jestem od niedawna szczesliwym posiadaczek A4 B6, i mam 2 kolegów z kutna z B6 nie wiem czy działaja na forum ale napewno beda chetni na spocik. zorganizujmy cos na szybkosci bo jak pozniej snieg spadnie to nie bedzie fajnie. pozdro
  5. to pokaz gdzie bo nie moge znalesc:/
  6. gdzie moge znalesc opis tych czesci koniecznych do wymiany na forum?? 1.9 TDI AVF
  7. Witam! Panowie podłacze sie pod temat. Czeka mnie wymiana "kompletnego rozrzadu" w aucie. 1.9 TDI AVF. I Chciałbym rzebyscie mi tak ladnie jak kolega wypisali co gdzie jak za ile itp. pozdrawiam
  8. Witam! Stałem sie posiadaczem audi A4 B6 1.9 TDI o typie silnika AVF i czeka mnie teraz wymiana oleju. Poprzedni wlasciciel jezdzil na oleju SYN 0W30 (tak wynika z histori auta), olej byl firmy Mexico czy jakos tak nie pamietam jak to sie pisze:) Chce go zmienic na jakis inny, czy jest to mozliwe np jak zastosuje olej innej firmy i o innej specyfikacji np 5W30? Doradzcie mi prosze jaki by byl najlepszy i ile bym musial go kupic? Sorry za tak banalne pytania ale jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o oleje:) Pozdrawiam
  9. Witam! przymierzam sie powaznie do zakupu B6 2.5 TDI 180 ps, nie jestem pewien co do oznaczen silnika, chyba AKE. Chce sie was zapytać co sadzicie o tym silniku? jakie wady jakie zalety? co najczescie podlega wymianie? poprostu wszytko o tym silniku chcialbym sie dowiedziec, wasze opinie i doświadczenie! Prosze o pomoc! z Gory dzieki, pozdrawiam
  10. Witajcie! Jestem wielkiem fanem Audi!, Pojawila sie mozliwosc kupienia wymazonego auta, audi a4 b6, i bede chcial porozmawiac z wami na temat tego samochodu, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.