Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szanowanko przy niedzieli
-
[B5 AFN] Chip u rogala - wyniki
tylko tyle, że katalizator wywalony. Ale dwa lata temu byl mierzony w pelni seryjny i bylo prawie 118
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pewnie zaraz bedzie na tvn24 :decayed: Albo w Fakcie: SZŁOOK!!!!! Młody zapowiadający się księgowy dokonał gwałty zbiorowego na grupie niczego się nie spodziewających półkurwi
-
[B5 AFN] Chip u rogala - wyniki
W piękny sobotni poranek pojechalem do Witka na mineralną. Jechalem z kolegą, który jechał paskiem 2007, 2.0 tdi 140KM. Pasek znacznie cięższy, ale z rolowanego z dwójki nieznacznie mnie wziął. Pierwsze badanie u rogala. 122KM. Miłe zaskocznenie Tydzień wcześniej był badany przy trochę wyższej temp. I z zasyfionym filtrem powietrza i wyszło 117,5KM. Może to dla tego a może to kwestia innej hamowni (Kreator Mocy). Wykres po modach... SZŁOK!!! 144KM!!! No bajeczka. A teraz od strony uzytkowej. Pierwsza próba: dupochamownia Na początku sprinty 1,2,3 bieg. No wydaje mi się, że dużej różniczy nie ma... No 3ka wyrażniej mocniejsza.. Druga próba: spirnt 0-100km/h, mieżone ręcznie więc nie dokładnie. ok 9sek Trzecia próba: pasek. Z zatrzymanego i z roloanego dostaje co najmniej 5 długości Czwarta próba: jazda miejska, ciągnie jak głupi na każdym biegu, banan od ucha do ucha non-stop. Chciałem jeszce niem pojezdzic jak bedzie chlodno (w dzien bylo ponad 25st.) ale z radosci napilem sie browara. Moze jutro... napisze jakie beda wrazenia. :kox: i jeszce raz Rogal jak zawsze pokazał klase Gratulacje!! Nagrałem filmik 0-100 komórką. Wynik trochę gorszy bo dwie osoby w aucie. Wyszło wujowo zwłaszcza po wrzuceniu na yt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja sobie siedze, pije lokalny browar Zwierzyniec Pils Piwo Jasne Pełne i opijam dobry dzień... a byl dobry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żenada dziś... łikend jak nic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AAAA więc tak sie wymienia filtr powietrza...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przec**j normalnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bylem w zeszlym roku i bylo za***iście [br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:46_________________________________________________http://picasaweb.google.com/zbickers/RallycrossSOmczyn2008#
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://merc.rallycross.pl/main.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:10_________________________________________________ Jakby były kulki w sobote to by nie kolidowało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nigdy samemu Ale to sie zmieni. Obiecuje!! Kulki czy miszczostwa EU w rallycrossie zagwozdka jak c**j!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziekować. Tak zrobie dzisiaj. Najprościej to chyba sie wymieniało w clio Tam moglem miec obie rece w gipsie i wymieniac fajfusem A tak bajdełej... parafraza kali'ego.. JEBŁEM :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 10:41_________________________________________________ Wcale się nie ubiegałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie mam szybkie pytanie OT. W sobote jade do Rogala a mam stary filtr powietrza. I... nigdy go u siebie sam nie wymienialem. Jak to sie robi? Gdzie on wogole jest Tam pod tą płaską rurka z lewej strony (mojej lewej jak stoje przodem do auta ). Czy potrzebne jakieś narzędzia? Czy osoba z dwiema upośledzonymi rękami da rade?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szanowanko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee??? to gdzie ty pracujesz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słyszeliście o rajdzie Argentyna? http://www.youtube.com/watch?v=TIzmcROcUMk Konin ogłosił żałobę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biurka z ikei to moja 5letnia siostrzenica by złożyła.. o stary... zdziwilbys się jak potrafia zaskoczyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo się dopełza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawiodłeś mnie wiciu... Kto jak kto ale ty takie podstawy powinieneś mieć w małym palcu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aczkolwiek bardzo stare
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziekuje mam sie dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bo po co mam sie meczyc stawiac drinki i puszyc piorka skoro mam za***ista dupe w domu i on demand Jezeli inni zonaci maja inaczej to im wspolczuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dla mnie takie imprezy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wujek witek mistrz ciętej riposty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
???? :shocked: Znaczy sie uczą techniki , , i oraz ??